11 способів прикрасити лавандою будь-яку кімнату вдома

Лаванда може бути не першим кольором, який ви вибираєте при прикрасі будинку, але є багато причин, через які вам не варто списувати його з рахунків. Насправді, у вашій кімнаті багато просторів, які вимагають приємного заспокійливого відтінку лаванди, наприклад у вашій спальні або у ванній кімнаті. 

Ось чому ми поговорили з нашими улюбленими дизайнерами, щоб дізнатися, як вони вносять цей відтінок в інтер’єр будинку.

Ми хотіли знайти способи повернути цей спокійний, привабливий колір у центр уваги, тому ми поговорили з кількома нашими дизайнерами, щоб обговорити їхні ідеї для прикраси кімнат.

Бажаєте отримати натхнення для прикраси цього блідо-фіолетового кольору? Читайте наші улюблені ідеї безпосередньо від експертів.

1. Вибирайте деталі із лавандовим акцентом

Нам подобається заповнити кут акцентним кріслом, тому що воно не тільки додає додаткове місце для сидіння, але й дає чудову можливість вибрати колір, який ви, можливо, не готові використовувати, наприклад, для всього вашого дивана.

Це такий м’який відтінок, який добре поєднується з багатьма кольорами. Нам особливо подобається, коли він поєднується з синім та білим, як ці шпалери.

2. Поєднайте з більш сміливими кольорами

Один із найкращих атрибутів лаванди — те, наскільки вона може бути м’якою та стриманою. Це насичений колір, який пом’якшує, коли поруч знаходяться темніші та сміливіші кольори.

Тут його використовували, щоб пом’якшити глибші кольори в кімнаті. Нам подобається м’якість лаванди і те, як вона може зробити кімнату тоншою. Він також дуже добре працює з іншими яскравішими кольорами, з якими ви, можливо, працюєте.

3. Зробіть лаванду нейтральною

Нам подобається, що лаванда може здаватися насиченою та барвистою або розслаблятися та набувати більш приглушеного відтінку, залежно від кімнати. Тут лаванда поєднується з декором у стилі бохо, створюючи стриманий, але цікавий образ, не позбавлений кольору.

4. Не нехтуйте п’ятою стіною

Лаванда працює з безліччю інших кольорів, але приносить лише трохи більше драми у просторі, як ви бачите тут, коли ми поміщаємо її на стелю цієї спальні.

Часто забута “п’ята стіна” – чудова можливість додати трохи романтичних відтінків, особливо в спальню. Якщо ви сподіваєтеся зробити акцент на лаванді, подумайте про більш насичену версію, ближчу до фіолетового.

5. Серед більш приглушених кольорів

Дизайнери люблять поєднувати лавандові шари з світлішими відтінками, такими як сірий і глибший пурпурний, для багатогранного образу.

Можна змішувати відтінки фіолетового із сірим, щоб отримати дуже тонкий, але ефектний вигляд у спальні. Це водночас і привабливо, і елегантно.

6. Подумайте, де використовувати

Є кілька місць, де лаванда має сенс. Це спокійний, привабливий і заспокійливий колір, тому нам подобається використовувати його в кімнатах, де ви хочете створити відчуття розслаблення. Хоча ви можете поекспериментувати з лавандою, не розфарбовуючи всю кімнату, фарбування – відмінний спосіб справити більше враження за допомогою цього стриманого кольору.

Лаванда це спокійний колір, який ідеально підходить для приміщень, де ви хочете відчути безтурботність, наприклад, у вашій ванній кімнаті. Це додає настрій розслабленості в навколишнє середовище, залишаючись піднесеним.

7. Враховуйте лаванду у текстилі

Якщо вам подобається ідея лаванди, але ви не готові пофарбувати стіни або купити нові меблі ,  пропонуємо вам використовувати подушку або ковдру в цьому кольорі. Додавання балдахіна до дитячого ліжка або заміна нейтральних підковдр на блідо-лілові – відмінний спосіб додати кольори, не захаращуючи простір.

Використання тканин та аксесуарів лавандового кольору в інтер’єрі може миттєво перетворити його на затишну атмосферу.

8. Спробуйте лаванду на кухні

Якщо ви схожі на нас, можливо, ви захочете поекспериментувати з кольором набагато несподіваним чином. В той час як більш м’яка лаванда може бути менш дивовижною у спальні або ванній, використання більш глибокої версії на кухні безумовно спосіб звернути увагу.

Лаванда і синій чудово поєднуються, створюючи ефектний волошковий колір, який чудово виглядає на шафах або полицях.

9. Перетворення невеликого простору

Лаванда добре працює у невеликих приміщеннях та додає вишуканості. Цікаво поєднувати блідо-ліловий з яскраво-білим та контрастним кольором золотисто-жовтих світильників.

Підняти затишний простір може бути непросто, але такий колір, як лаванда, може надати йому індивідуальності, не захаращуючи меншу площу.

10. Додайте акценти до спальні

Лаванда – відмінний вибір для приміщень, де ви хочете створити жіночну атмосферу, яка не буде надто солодкою чи приглушеною.

Лаванда була ідеальним вибором у цій основній спальні. Це шикарно, вишукано та трохи дивно.

11. Поєднання з натуральними матеріалами

Ми любимо прикрашати натуральними матеріалами, такими як шкіра або дерево, але самі по собі вони можуть іноді здаватися занадто теплими або темними. Лаванда – відмінний колір, щоб охолодити їх, зберігаючи при цьому нейтральну, природну атмосферу.

Прокрутка до верху