5 способів прикрасити інтер’єр загадковим чорним кольором

Прикраса чорним кольором – сміливий крок. Найтемніший з усіх кольорів, чорний гарантовано створить ефектний образ, якщо використовувати його в домашньому декорі. Застосування цих типів драматичних відтінків є ключовою тенденцією, яку ми спостерігаємо цього року, коли власники будинків і дизайнери прагнуть створити простір, який буде замкнутим, витонченим і затишним.

Існує багато варіантів фарбування чорним кольором, чорний у теплих тонах, який привносить драматизм у будь-яку схему декору. Це загадковий колір фарби, який пропонує унікальний погляд на класичний чорний.

Відрізняється від справжнього, нейтрального чорного, Black Magic має тонкий жовтий відтінок, який додає відтінок тепла та глибини його характеру. Цей відтінок поєднує глибоку привабливість чорного з відтінком тепла, що робить його чудовим вибором для тих, хто шукає глибини, витонченості та натяку на затишок у своїй колірній палітрі.

Незважаючи на сміливий колірний тренд, існує багато різних способів прикрасити чорним. Незалежно від того, чи бажаєте ви повністю прийняти цю ідею фарби для драматичного вигляду чи використовувати її як акцентний відтінок для більш витонченого вигляду, є багато варіантів, які варто розглянути. Нижче ми зібрали п’ять найкращих способів декорування за допомогою цього сміливого відтінку, щоб дати вам кілька ідей для створення примхливих і елегантних ідей чорної кімнати.

1. Створіть розкішний простір

При правильному стилі чорний колір може створити простір, який виглядає витонченим і позачасовим. Ви можете створити це відчуття величі в будь-якій кімнаті, але передпокій – чудове місце для початку. Я б використавйого, щоб створити драм у фойє або додати шику, пофарбувавши всі двері в чорний колір.

Змініть темні кольори великою кількістю насичених текстур, таких як букле, оксамит і шкіра, і обов’язково додайте привабливі вироби для стін у світліших колірних комбінаціях.

Ще одна перевага використання цього відтінку полягає в тому, що він має теплоту, тож ви можете бути впевнені, що простір не створить відчуття надто суворого. Що стосується чорних фарб, то Black Magic є досить теплим кольором фарби. Це добре підходить для простору, який ви плануєте зробити теплим і затишним за допомогою темних предметів, натхненних академічним світом, або навіть темних мотивів.

2. Зробіть невеликі кімнати більш затишними

Теплий чорний — ідеальний колір, який допоможе внести драматизм у будь-яку кімнату. Через його більш темний відтінок, який не зовсім чисто чорний, Black Magic можна використовувати в кімнаті меншого розміру, наприклад, туалетній чи пральні, щоб допомогти відкрити простір.

Всупереч поширеній думці, чорний відтінок також може зробити кімнату більшою, ніж білий колір. Хоча не так часто фарбувати меншу кімнату в темний колір, він стає все більш популярним завдяки своїй здатності не тільки робити кімнату більшою, але й виступати в якості елемента дизайну, який закриває всю кімнату.

3. Допомога з розслабленням в спальні

Чорна магія також може бути ефективним вибором фарби в спальні , допомагаючи створити темний простір, який допоможе розслабитися. Чорна магія також є ідеальним відтінком для спалень, де ви хочете, щоб було темно. Більш темний відтінок допоможе поглинати світло, роблячи кімнату природно темнішою, ідеально підходить для будь-якої кімнати, призначеної для перегляду фільмів. Більшість вважали б чорну фарбу похмурою та темною, але насправді відомо, що більш темні відтінки допомагають спати та розслаблятися. Більш темний колір забезпечує підтримку затемнених штор або інших елементів дизайну, які допомагають блокувати світло.

4. Будьте сміливими, створюючи яскраві стіни

Для неперевершеного вигляду з Black Magic розфарбуйте всі чотири стіни кімнати в домі, наприклад вітальні або їдальні. Хоча це, безсумнівно, додасть драматизму, додайте аксесуари світліших тонів, щоб збалансувати простір. 

Я знаю, що чорний колір може налякати, але я рекомендую домовласникам не боятися його. Хоча чорний колір може зменшити простір, але якщо ви додасте світліші та яскравіші кольори до решти простору за допомогою акцентів, мистецтва та меблів, це може здатися освітлюючим. Хоча пофарбувати всі чотири стіни в чорний колір – це сміливий вибір, вони можуть служити приголомшливим фоном для багатьох різних стилів, якщо все зроблено правильно.

5. Використовуйте чорний як акцентний відтінок

Нарешті, якщо ви більше схильні до більш тонкого способу декорування за допомогою Black Magic, ви можете використовувати його як акцентний колір у будь-якій кімнаті будинку. Це може включати фарбування оздоблення кімнати. Навіть будівельні столярні вироби отримають поштовх від цього сміливого відтінку.

Або, якщо ви плануєте прикрасити цим кольором свою кухню, виберіть його на кухонних шафах. Цей колір також є чудовим вибором як колір акценту, щоб додати нотку елегантності, як на кухонні шафи. Black Magic також чудово поєднується з природними деревними тонами, землистими текстурами та чіткими білими кольорами, створюючи простір, який одночасно відчувається приземленим і піднесеним.

Якщо ви відчуваєте натхнення використати чорний колір у своїх ідеях домашнього декору, ви можете бути впевнені, що це призведе до створення простору, який буде здаватися розкішним і позачасовим. Щоб отримати більше натхнення, подумайте, які кольори поєднуються з чорним, щоб завершити решту вашої схеми декору. 

Прокрутити вгору