18 способів прикрасити інтер’єр антрацитом, надзвичайно похмурим відтінком сірого

Сірий може здатися відносно простим кольором. У своїх найм’якіших варіаціях сірий тонкий, універсальний і здатний доповнити найсміливіші речі у вашому домі. Але рухайтеся до темнішого кінця спектру, і ви побачите, наскільки яскравим може бути сірий колір.

Антрацит, один із найтемніших відтінків сірого, який пропонується, може бути вражаючим, драматичним і навіть викликати настрій. Незалежно від того, використовується він у великих чи малих дозах, колір обов’язково приверне увагу. 

Що таке антрацит?

Антрацит – це неймовірно темний відтінок сірого. Колір названий на честь антрацитового вугілля, чорної породи, яка виглядає темно-сірою завдяки блискучому блиску.

Антрацитовий сірий — це глибокий відтінок вугільно-сірого, який широко вважається одним із найтемніших сірих. Тезка антрациту, антрацитове вугілля, являє собою чорну породу з металевим блиском. І цей блиск пом’якшує колір породи, роблячи її темно-сірою, а не чорною. Досить сказати, що антрацит максимально близький до чорного, не доходячи до кінця, що робить його чудовим доповненням до багатьох будинків.

Щоб допомогти вам зрозуміти, як прикрасити кольором антрацитовий сірий, ми зібрали кілька найкращих ідей декору сірого антрациту, які ми могли знайти.

01з 18

Затишно пофарбуйте кімнату в антрацит

Темні кольори фарби, як правило, залишають приміщення меншими та інтимнішими. Отже, якщо ви шукаєте спосіб створити затишок у своїй дамській кімнаті, подумайте про те, щоб покрити стіни шаром антрацитової фарби.

02з 18

Пом’якшіть свою підлогу антрацитовим килимом

Пом’якшіть найвитонченіші тверді породи деревини у вашому домі, поклавши на них антрацитний килим. Акцент додасть бажаної порції текстури у ваш простір, а колір заповнить розрив між найтемнішими та найсвітлішими предметами кімнати.

03з 18

Подушки в усіх відтінках сірого

Пам’ятайте, що ви не обмежені одним відтінком сірого. Тож поєднайте свої темні антрацитові подушки із затишним олов’яним диваном і додайте сіро-блакитну ковдру.

04з 18

Підкресліть свою спальню плюшевим антрацитовим килимом

Один надійний спосіб зробити вашу спальню затишнішою? Відмовтеся від класичних брудно-білих килимів на користь темного, похмурого антрацитового кольору.

А якщо ви не бажаєте бути повним рено, просто покрийте килим антрацитового кольору.

05з 18

Вистеліть підлогу вашої ванної кімнати темною мармуровою плиткою

Деякі з найтемніших пропонованих мармурів дуже схожі на антрацит: вони майже чорні, але пом’якшені шматочками сірого та білого. Якщо ви хочете передати колір і текстуру антрациту, подумайте про облицювання підлог темною мармуровою плиткою.

06з 18

Наповніть свою кухню антрацитовими шафами

Шукаєте сміливий, але не яскравий колір кухонної шафи? Розглянемо антрацит. Колір справді вражає. Але оскільки він нейтральний, він повинен добре поєднуватися з усім іншим на вашій кухні.

07з 18

Шукайте мистецтво, яке не зовсім чорно-біле

Чорно-біле мистецтво є популярним вибором. Але слідкуйте за деталями, які вивітрювалися або вицвіли, і ви матимете трохи антрацитових відтінків, які можна додати у свій простір.

08з 18

Створіть настрій з антрацитовим диваном

Шукаєте диван для вітальні, який був би сміливішим за сірий, м’якшим за чорний, але все ще достатньо універсальним, щоб відповідати вашій схемі декору? Затишний диван кольору антрацит повинен відповідати всім вимогам.

09з 18

Запасіться темно-сірими акцентними лампами

Антрацит не обов’язково повинен бути зіркою шоу. Встановивши пару антрацитових акцентних ламп, ви можете додати контрасту вашому простору, не заливаючи його темним кольором.

10з 18

Пружина для надсміливої ​​задньої панелі

Темні фонові малюнки — це не те, що ви бачите щодня. Але оскільки антрацит водночас м’який і вражаючий, він може додати вашій кухні родзинку, не перевантажуючи її.

11з 18

Облицюйте стіни душу антрацитовим мармуром

Душ, облицьований мармуром, — це абсолютна розкіш, і хоча мармур добре виглядає майже в будь-якому кольорі, він виглядає особливо елегантно в антрацитовому кольорі.

12з 18

Оцініть ліжко, яке майже чорне

Антрацит – чудовий варіант каркаса ліжка. чому Він досить сміливий, щоб відчувати себе присутнім, але все ж достатньо універсальний, щоб умістити найпривабливіші ковдри та подушки.

13з 18

Ризикніть, вибравши антрацитову акцентну стіну

Вас лякає думка про антрацитну кімнату? Натомість спробуйте антрацитну акцентну стіну.

14з 18

Обрамте найтемнішу сіру фарбу як смоль

Шукаєте спосіб підкреслити свої улюблені антрацитові акценти? Додайте їм різкий рельєф, поєднавши їх із ще більш темним кольором: чорним.

15з 18

Додайте контрасту освітленій кухні

Темні стільниці можуть здатися занадто сміливими для світлих кухонних шаф. Але віддавайте перевагу антрациту, а не чорному, і ви можете додати контраст таким чином, щоб він був м’яким, а не різким.

16з 18

Зверніть увагу на ваші улюблені кабінети для виписок

Розмальовуючи акцентні шафи, може виникнути спокуса проявити сміливість. Але якщо ви віддаєте перевагу витонченому виразу, дотримуйтеся яскравого, але м’якого кольору, як антрацит.

17з 18

Розділіть свій простір смугою темної фарби

Ваша робота з фарбування не обов’язково ведеться від стелі до підлоги. Пофарбувавши нижню третину стін у антрацит, ви зможете створити затишок у просторі навколо меблів, не заповнюючи його темною фарбою.

18з 18

Ідіть ва-банк на яскравих відтінках

Ви зробили сміливий вибір прикрасити антрацитом, тож навіщо стримуватися зараз? Оформіть стіни в цей колір або заповніть простір антрацитними шафами до підлоги. Оскільки колір не дуже яскравий, він не повинен переповнювати ваш простір, навіть якщо використовується у великих дозах.

Прокрутити вгору