23 позачасових і витончених способи декорування вугільно-сірим

Якщо ви вирішуєте між сірим або чорним кольором, є один унікальний варіант, який ідеально підходить посередині: вугільно-сірий. Цей насичений, примхливий колір може надати спокійну та заспокійливу атмосферу будь-якому простору. Залежно від відтінків, вугільно-сірий може виглядати як прохолодним, так і теплим, і він читається як нейтральний відтінок, коли його доповнюють різними типами декору.

Оздоблення сміливими тонами може лякати, але, на щастя, вугільно-сірий підходить для багатьох стилів. Хоча ви, можливо, чули міф про те, що темні кольори роблять кімнату меншою, правда полягає в тому, що вугільно-сірий може відкрити кімнату, додавши глибини та розміру. Цей улюблений дизайнер інтер’єру може перетворити будь-яку кімнату у вашому домі.

Нижче надихніться дизайнерськими ідеями для оформлення вугільно-сірих кольорів вашого простору.

Вибір правильного відтінку для вашого стилю декору

  • Сучасний:  вугільно-сірий чудово поєднується з сучасним декором, особливо у справжньому нейтральному кольорі з відтінками між теплим і прохолодним.
  • Традиційний: вибирайте більш теплі варіанти з акцентами, наприклад олов’яними, щоб створити привабливий класичний простір у традиційних будинках.
  • Мінімалізм: димчато-блакитні відтінки вугільно-сірого добре поєднуються зі світлими мінімалістичними кімнатами з білим декором.
  • Еклектика: залежно від відтінку ваших меблів, вибирайте вугільно-сірий колір із фіолетовими або синіми відтінками для глибини еклектичних кімнат.
  • Сільський: темніші відтінки вугільно-сірого ідеально підходять для сільського дизайну, додаючи контрасту та чистого фону землистому природному декору.

01з 23

Поєднуйте темно-сірий із синім

Сірий — це новий білий, коли мова йде про кухонні шафи. Вугільно-сірий може створити чистий вигляд вашої кухні, зберігаючи глибину. Тут він поєднується з темно-синім островом, щоб грати на холодних відтінках шаф, а більш теплий сірий відтінок на задній панелі додає контрасту та текстури кімнаті.

02з 23

Стиль темної, похмурої спальні

Вугільно-сіра акцентна стіна перетворює цей еклектичний дизайн спальні. Темний колір додає глибини, створюючи фокусну точку, а великі вікна зберігають відчуття світла в просторі. Нам подобається поєднання гірчично-жовтого та темно-червоного кольорів, які виділяються на сірому полотні.

Вибираючи акцентну стіну у вашій спальні, вибирайте стіну за ліжком: вона привертає увагу до ваших меблів і робить кімнату збалансованою.

03з 23

Будьте сучасними

Холодний вугільно-сірий — відмінний вибір для монохромної сучасної спальні. Тут він розбиває чорно-білу кольорову палітру, щоб додати вимір, змішуючи його з відтінками кімнати. Цей простір доводить, що чорний, білий і сірий – це все, але не нудно.

04з 23

Додайте вимір кухні

Стилізуйте насичений сірий відтінок, щоб розбити білий простір. Яскраві кухні хвалять за їх свіжий, повітряний вигляд, але іноді вони можуть здатися трохи порожніми. Замість того, щоб ваші шафи були повністю білими, оформіть зону вугільно-сірого кольору — або на вашому острові, або на нижніх шафах, або як вертикальну перегородку, як у цьому сучасному дизайні.

05з 23

Перетворіть свою їдальню

Похмурий колір фарби завершує цю офіційну їдальню. Вугільно-сірі стіни додають спокійної атмосфери з відтінком синього, щоб підкреслити його стиль. У той час як більш світлий колір міг би працювати в цьому просторі, темні стіни з металевими світильниками створюють відчуття індивідуальності.

06з 23

Розгляньте сірі шпалери

Шпалери — чудовий спосіб оживити кімнати яскравими візерунками, але вони також можуть створити відчуття зайнятості невеликого простору кількома кольорами. Вугільно-сірий зберігає нейтральність на цих стінах ванної кімнати. Якщо ви стурбовані тим, що сіра фарба виглядатиме плоскою, виберіть візерункові шпалери з яскравими сірими кольорами.

07з 23

Стиль вугільно-сірий у кімнатах середини століття

Вугільно-сірий — чудовий відтінок для сучасного дизайну середини століття. Він працює як чудовий базовий колір на фоні меблів з горіхового дерева та похмурих аксесуарів — і нам подобається атмосфера. Прикрасьте його легкими акцентами, наприклад, білими декоративними подушками або живими квітами.

08з 23

Додайте зелень

Мало що так добре підносить кімнату, як свіжа зелень. Додайте кольору вашому темно-сірому простору, розкидавши кімнатні рослини по всій кімнаті. Насичені кольори добре поєднуються, а зелені відтінки гарантують, що сірий колір не буде надто темним або рівним.

09з 23

Оновіть свою дитячу кімнату

Якщо ви шукаєте витончену палітру кольорів для дитячої кімнати, розгляньте темно-сірий у поєднанні з землистими відтінками синього. Ця атмосферна стіна сірого кольору є ідеальним фоном для еклектичного дизайну , який додає характер будь-якому простору. Декор з натурального дерева додає дизайну достатньо тепла для збалансованого покриття.

10з 23

Пофарбуйте вбудовані стелажі

Щоб оновити вбудовані книжкові полиці, розфарбуйте їх, щоб зробити акцент на стінах. Вугільно-сірий створює чудовий контраст із білими стінами в сучасних, традиційних та еклектичних приміщеннях, і ми не можемо насолодитися цими книжковими полицями, які є центром уваги.

11з 23

Перетворіть куточок для читання

Вугільно-сірі тони можуть створити затишний, спокійний простір, тому він ідеально підходить для привабливого куточка для читання. Використовуйте альков для читання або пофарбуйте кут вашої вітальні, щоб відокремити простір, виділяючи спеціальну зону. На фактурних стінах цей колір виглядає землистим і шикарним водночас.

12з 23

Виберіть відтінки фіолетового

Багато варіантів темно-сірого виглядають круто. Щоб поекспериментувати з сірим і зберегти тепло у своєму дизайні, виберіть фіолетові відтінки, щоб додати тонких відтінків кольору. У поєднанні з нейтральними темно-сірими шторами ці стіни додають контрасту та індивідуальності кімнаті.

Завдяки нейтральним відтінкам вугільно-сіра фарба може поєднуватися практично з будь-яким стилем дизайну: зосередьтеся на відтінках, щоб знайти колір, який доповнює тепло або прохолоду вашого декору.

13з 23

Сірий колір у ванній кімнаті

Ми любимо використовувати вугільно-сірий колір у ванних кімнатах для чистого, спокійного вигляду. Розфарбуйте свій туалетний столик, щоб додати контрасту до білого простору: цей чудовий відтінок темно-сірого привносить достатньо глибини в кімнату, доповнюючи її сучасне оздоблення.

14з 23

Змішайте з королівськими кольорами

Вугільно-сірий є чудовою основою для королівських відтінків, таких як фіолетовий і золотий. Глибокі стіни в цій спальні сприяють яскравим кольорам, не перевантажуючи простір. Завдяки дерев’яній тумбочці та металевій лампі офіційні меблі все ще здаються привабливими та навмисними.

15з 23

Додайте сірі акценти

Якщо вам подобається вугільно-сірий, але ви вагаєтеся щодо повного фарбування, додайте колір у свій простір за допомогою меблів. Тут сіре узголів’я чудово поєднується з яскравими і нейтральними відтінками спальні. Маленьке кашпо, настінні малюнки та візерунки постільної білизни передають тон всьому простору.

16з 23

Зберігайте це сільським

Створення сучасного сільського простору потребує особливої ​​уваги, щоб знайти правильний баланс старовинного та нового декору. Вугільно-сірий може додати сучасний вигляд грубим краям кімнати в сільському стилі: нам подобається те, як ці темні стіни зміщують стелю та підлогу з натурального дерева для змішаної обробки.

17з 23

Стилізуйте спокійний офіс

Найкращі дизайни офісів заспокоюють, а вугільно-сірий створює основу для цього сучасного простору. Його спокійна атмосфера поєднується з білими стінами та оздобленням, одночасно виступаючи як середина між світлими кольорами та чорним офісним кріслом — ідеальна колірна схема для спокійного простору.

18з 23

Додайте килим

Ще один простий спосіб привнести вугільно-сірий колір у ваш дім за допомогою килимів. Великі килими можуть збалансувати кольори, щоб світлі кімнати виглядали більш відкритими та широкими. Шкіряне крісло, високе кімнатне дерево та земляні шпалери доповнюють вигляд цієї відкритої вітальні.

19з 23

Поєднуйте сірий колір із натуральним деревом

Сірий чудово поєднується з акцентами з натурального дерева. Відтінок створює привабливий контраст зі світлими дерев’яними деталями на цій кухні, а дерев’яний декор додає тепла. Нам подобається, як вугільно-сірий острів виглядає сучасно на тлі повністю білих стін.

20з 23

Створіть туалетну кімнату у вугільно-сурому

Зробіть враження на невелику дамську кімнату, вибравши вугільно-сірі стіни. Темний відтінок робить цей затишний простір ще більшим, ніж він є, і надає кімнаті шикарний відтінок завдяки акцентам на нестандартних стінах.

21з 23

Зробіть відкриті плани затишними

Ми любимо відкриті плани поверхів, але вони можуть здатися порожніми без правильних колірних схем. Похмура сіра фарба — чудовий спосіб додати характеру відкритим приміщенням, не переборщуючи з кольором: теплі відтінки стін у цьому просторі додають трохи тепла та затишку його сучасному дизайну.

22з 23

Стиль як готель

Якщо вам потрібна готельна атмосфера у вашій спальні, сірий колір стане виграшним вибором. Вугільно-сірий виглядає дорого, і він може створити п’ятизірковий вигляд прямо у вашому домі. Темне оздоблення поєднується з насичено-блакитними стінами в цьому просторі, тоді як світліша постільна білизна доповнює колірну схему.

23з 23

Оновлення дерев’яних панелей

Якщо ви думали, що дерев’яні панелі застаріли, подумайте ще раз. Шар сірої фарби на цій акцентній стіні додає текстури кімнаті, надаючи їй класичного, висококласного відчуття. Нам подобається використання білих шаф і дерев’яних плаваючих полиць для сучасного штриху, який виділяє яскравий колір.

Прокрутити вгору