обои под покраску 3

Шпалери під фарбування – компроміс двох рішень

Шпалери під фарбування, напевно, були придумані лінивими домовласниками, але це анітрохи не применшує їх переваг, а скоріше навпаки. Такі шпалери є чимось середнім між звичайними паперовими або вініловими шпалерами та фарбуванням стін та стель, тобто це свого роду компроміс.

Жодній людині не хочеться робити ремонт щороку, тому постійно шукаються якісь рішення, які б йому уникнути цієї долі. Шпалери під фарбування задовольняють цим умовам. Придбати їх можна не лише у будівельних магазинах, а й онлайн.

шпалери під фарбування.

Паперові шпалери з малюнком або без, як правило, швидко набридають, особливо якщо забарвлення було обрано агресивним і надто яскравим або були обклеєні дитячі шпалери, а дитина несподівано виросла – доведеться робити ремонт знову і все знову переклеювати.

Забарвлення стін за старою технологією завдає ще більше клопоту з обдиранням старої фарби та вирівнюванням стін, такі роботи є брудними та призводять до капітального ремонту.

шпалери під фарбування 2

Шпалери під фарбування – справжній порятунок для господарів.

Їх також називають ще флізеліновими шпалерами, рельєфними та друкованими. Текстура шпалер і візерунок можуть бути найрізноманітнішими. Випускаються вони зазвичай у метровій ширині, щоб їх легше було клеїти. Процес спрощує і сам принцип роботи з такими шпалерами – намазувати клеєм можна не шпалери, а стіну, тому впоратися з ремонтом зможе навіть початківець – шпалери буквально самі лягають на стіну, вам залишиться лише їх підправляти.

Шпалери під фарбування можна перефарбовувати десятки разів, хоча точна кількість залежить від фірми-виробника та якості самих шпалер.

шпалери під фарбування

При цьому стару фарбу знімати не доведеться, потрібно буде просто купити нові, накрити меблі захисною плівкою і можна приступати до роботи. На все піде максимум один день, а з набуттям досвіду ще менше. Тонкощі фарбування також легко прочитати на будь-якому будівельному форумі.

Таким чином, рельєфні шпалери є прекрасним засобом швидко оновити інтер’єр своєї квартири. Коштують такі шпалери недорого, тому це ще й відмінний спосіб заощадити на ремонті, враховуючи, що вони вам будуть служити багато років.

Прокрутити вгору