20 ідей шпалер для їдальні, які нам подобаються

Шпалери (знову) пережили свій момент. Шпалери — це чудовий спосіб продемонструвати власне почуття стилю, і з незліченною кількістю дизайнів у більшій кількості кольорів і візерунків, ніж ви можете собі уявити, ви обов’язково знайдете той, який ідеально підійде для будь-якого приміщення, включаючи їдальню. Продовжуйте читати, щоб ознайомитися з нашими улюбленими ідеями шпалер для їдальні.

01з 20

Будьте квітковими

Щоб доповнити їдальню елегантним штрихом, спробуйте шпалери з квітковим орнаментом, такі як шпалери в їдальні вище. За останні кілька років шпалери з квітковим малюнком пережили свого роду ренесанс, тож ви зможете знайти їх у будь-якому масштабі чи кольоровій гамі, які вам потрібні.

02з 20

Спробуйте Бісерну дошку

Два обов’язкових елемента стін їдальні — бісерна дошка та шпалери — поєднані в цій легкій та елегантній їдальні. Півстінка з бісерної дошки є чудовим, нейтральним доповненням до насичених кольорів і візерунків шпалер.

03з 20

Дотримуйтеся правила третин

Бісерна дошка та шпалери не обов’язково повинні бути розділені на стіні у співвідношенні п’ятдесят на п’ятдесят. Ви можете скористатися правилом третин і встановити бісерну дошку або панелі на одну третину вашої стіни, а інші дві третини – шпалери (або навпаки). Завдяки такому вигляду ваші стелі можуть виглядати вищими, ніж вони є.

04з 20

Використовуйте схожі кольори

Поєднуючи панелі з шпалерами, подумайте про використання схожих кольорів в обох. Цей простір чудово справляється з м’якими білими панелями та брудно-білими шпалерами. Це корисно зробити, якщо ви бажаєте, щоб ваші шпалери поєднувалися, а не виділялися.

05з 20

Підберіть свою обробку

Щоб шпалери в їдальні виглядали як єдине ціле з вашим простором, подумайте про те, щоб оздоблення поєднувалася з акцентним кольором ваших шпалер. Це особливо добре працює з чорним кольором, оскільки він надає вашому простору відчуття дорослості та унікальності.

06з 20

Переходьте до омбре

Шпалери Ombre — ще один чудовий спосіб привнести тонкий стиль у вашу їдальню за допомогою шпалер. Вибрані вами кольори можуть відображати кольори, які вже є в кімнаті, або вони можуть бути контрастними та доповнювати.

07з 20

Подумайте про свої квіткові композиції

Якщо ваші шпалери містять квітковий або зелений візерунок, обов’язково візьміть це до уваги, додаючи квіткову композицію до вашої їдальні. Спробуйте поєднати обидва, щоб створити щось, що виглядає як живе мистецтво. Цей простір вище є чудовим прикладом цього, оскільки високі квіти та трави поєднуються з тонкими та вітряними квітковими візерунками на стінах.

08з 20

Повісьте вище

Щоб отримати унікальний вигляд шпалер, спробуйте додати їх на стелю, а не на стіни. Цей незвичайний штрих додає елемент химерності, завдяки якому ваша їдальня все ще виглядає дорослою. І оскільки він привертає ваші очі догори, переконайтеся, що ви повісили приголомшливий світильник, який би відповідав.

09з 20

Використовуйте кухню

Навіть якщо ваша їдальня ділить простір з вашою кухнею, ви все одно можете використовувати шпалери для декорування. Спробуйте розклеїти шпалери на акцентній стіні кухні або як відкриту полицю, як це було зроблено на кухні-їдальні вище.

10з 20

Зробіть сцену

Здебільшого, коли ми думаємо про шпалери, ми думаємо про повторення малих і середніх візерунків. Однак шпалери можуть бути набагато більшими. Подумайте про те, щоб повісити шпалери у вашій їдальні, на яких буде зображена ціла сцена. Для пасторального образу виберіть один із природи. Щоб створити яскравий образ, виберіть один із відомого міста чи міської вулиці.

11з 20

Пара синій і золотий

Виграшне поєднання кольорів шпалер для їдальні – ніжно-блакитний і золотий. Ніжно-блакитний — це простий вибір для кольору ваших шпалер, тоді як золоті акценти, як-от освітлення та посуд, — чудовий вибір для їдальні.

12з 20

Зробіть це тонким

Якщо ви шукаєте візерунок шпалер, який стає лише кращим, чим довше ви на нього дивитесь, спробуйте повісити папір із тонким дизайном, який ви можете не помітити з першого погляду. Бонус: це може зробити нудні моменти вечері ще більш цікавими.

13з 20

Будьте сміливі

Вибираючи шпалери для їдальні, не бійтеся потішитися формами (точніше, відсутністю форм). Сміливі візерунки можуть лякати, але вони також можуть окупитися.

14з 20

Розглянемо безперервність

Якщо ви використовуєте шпалери з візерунками (особливо з великими візерунками), переконайтеся, що ви знайшли час, щоб обклеїти ними кімнату, щоб візерунок або сцена не порушувалися. Ця увага до деталей може значно змінити ваш готовий продукт.

15з 20

Поєднайте дерево та шпалери

Для вишуканого вигляду шпалер у їдальні поєднайте їх із стіною з дерев’яних планок. Це додасть вашому простору землистого, але елегантного вигляду, який підійде навіть для найвибагливішої вечері.

16з 20

НадихАйтесь

Коли ви намагаєтесь знайти колір шпалер для вашої їдальні, надихайтеся тим, що у вас уже є, або тим, що є навколо вас. Шпалери в просторі вище імітують колір буфету та крісла, а їх наповнений природою візерунок є відображенням пишної зелені, що сидить за вікном.

17з 20

Використайте сірий

Іноді класика є класикою неспроста. Легкі сірі шпалери додадуть трохи візерунка та яскравості вашій їдальні, не відволікаючи. Сірі шпалери добре підходять для їдалень, де вже є чіткий фокус, або для приміщень, де ви хочете зберегти нейтральний вигляд.

18з 20

Додайте трохи текстури

Шпалери з тонкою текстурою чудово пасують до будь-якої їдальні, особливо до тих, де ви хочете додати трохи чогось додаткового, не вдаючись до яскравих кольорів чи візерунків. Поєднайте його з декількома барвистими штрихами в меблях або аксесуарах вашої їдальні для завершеного та стильного вигляду.

19з 20

Поєднуйте насичений із нейтральним

Щоб шпалери в їдальні виглядали приголомшливо, але разом з тим гармонійно виглядали, поєднайте шпалери з яскравими візерунками та шикарні меблі для їдальні нейтральних тонів. Це малоймовірне поєднання підкреслить одне одного, не створюючи їдальні, яка буде виглядати надто м’якою чи надто приголомшливою.

20з 20

Зелений колір

Яскравий і живий зелений стане чудовим вибором для будь-якої стіни їдальні, особливо тієї, яка купається в сонячному світлі. Яскравий відтінок нагадує глядачеві про природу, яка просто надворі, а квіткові штрихи роблять шпалери елегантними та оригінальними.

Прокрутка до верху