29 стильних ідей декору стін їдальні від яких ви будете в захваті

Швидше за все, ви не замислювалися про свою їдальню з моменту переїзду. Мета цієї кімнати часто недооцінюється, хоча насправді вона може бути одним із найважливіших місць у наших оселях. Їдальня є ідеальним місцем для споживання наших улюблених страв і спілкування з нашими найближчими друзями, родиною та довіреними людьми. Але все одно ми відводимо його на кінець наших списків, а натомість зосереджуємось на обстановці біля ліжка чи плануванні вітальні.

Щоб боротися з цим, ми ділимося 29 причинами відновити вашу пристрасть до вашої їдальні у формі неймовірно шикарного декору стін. Миттєво ви побачите, як трохи додаткового часу й уважності можуть перетворити вашу їдальню із занедбаного місця на кімнату, у якій ви захочете затриматися на кілька додаткових годин — навіть після того, як приберуть тарілки.

01з 29

Спробуйте гобелен

Ви не повинні просто зупинятися на картинах або фотографіях, коли справа стосується настінного мистецтва. Замість цього спробуйте пограти з фактурою і кольором через установку абстрактного гобелена. Він виглядає дещо більш мистецьким і особистим, ніж ваші класичні відбитки в рамках.

02з 29

Відбивайте світло дзеркалом

Посильте світло у своїй їдальні, прикріпивши дзеркало до стіни. Це створить вражаюче тепле сяйво під час сутінків і світанку та зробить простір більшим і яскравішим протягом решти дня.

03з 29

Змішуйте монохроматичні відтінки

Багато кольорових палітр складаються з різних кольорів, які добре поєднуються, але як щодо змішування різних відтінків одного кольору? У цьому випадку зелений використовується в різних тонах, від оксамитових стільців кольору моху до яскравих гобеленів і справжніх рослин у центрі столу.

04з 29

Застосуйте складні шпалери

Запобігайте нудним стінам із самого початку, обклеївши стіни їдальні вишуканими шпалерами. Лише це додасть йому певної атмосфери, а також створить ідеальний фон, якщо ви захочете додати мистецтво в рамці або освітлювальні прилади.

05з 29

Вибирайте різні текстури

Навіть якщо ви виберете більш вишуканий настінний малюнок, самі ваші стіни можуть продемонструвати трохи індивідуальності. У цій їдальні цегляна стіна є приємною зміною звичайної штукатурки та додає трохи візуального інтересу без необхідності вішати чи фарбувати щось зайве.

06з 29

Знайдіть координаційну точку

Оскільки вибір стін для їдальні, як правило, є завершальним етапом, а не основною головоломкою, яку потрібно вирішити, ви можете черпати багато натхнення із загальної атмосфери, яка вже є в цьому просторі. Якщо індастріал — це назва гри, витвір мистецтва, натхненний бетоном, — це шикарний хід, щоб привернути увагу.

07з 29

Зробіть фурор своєю палітрою кольорів

Настінне мистецтво, безумовно, служить вишенькою на вершині цієї їдальні, але насправді палітра кольорів робить її такою вражаючою. Яскраві помаранчеві та мандаринові відтінки як на стінах, так і на підлозі створюють теплий і привабливий простір для спільного прийому їжі та прийому відвідувачів.

08з 29

Представте піднесене полотно

Іноді потрібен лише один виріб, щоб по-справжньому оживити стіл, оточений порожніми стінами. У цій конкретній кімнаті полотно пропонує м’які відтінки кольорів і надає велику кількість деталей для більш мінімального обіднього простору.

09з 29

Зробіть це з мінімалізмом

Білі стіни, звичайно, не завжди дорівнюють холоду чи порожнечі. Вони можуть бути чудовим способом зберегти мінімалізм у центрі вашої кімнати, як показано вище.

Якщо ви відчуваєте, що ваша їдальня потребує трохи любові, спробуйте створити картину чи принт, які поєднуються з інтер’єром, але залишають візуальну інтригу на стіні.

10з 29

Заповніть абстрактними візерунками

Поєднайте прекрасні світи фарби та шпалер, створивши власні абстрактні візерунки на своїх стінах. Це робить свою магію, усуваючи потребу в будь-якому додатковому декорі, але якщо ви бажаєте додати один чи два твори мистецтва, це допоможе обрамити його та створити настрій.

11з 29

Робота в додаткових кольорах

Оптимальним місцем для експериментів може стати їдальня. Хоча ви не можете вибрати яскраво-рожевий або сміливий помаранчевий колір для спальні, ви можете зробити це без особливих зусиль. Візьміть трохи натхнення в цю їдальню, яка поєднує два додаткових кольори на стінах і робить її безсумнівно вишуканою.

12з 29

Відтворіть інші акценти кімнати

Один із найкращих способів використати стіни вашої їдальні – поєднати разом усі акцентні кольори. Розвішені тут твори мистецтва допомагають зв’язати вільні кінці та об’єднати коричневі, сині та чорні відтінки, які розкидані по всьому простору.

13з 29

Змішайте свій план відкритої концепції

Для приміщень без чітких стін або бар’єрів ви можете використовувати декор, який добре вписується між двома просторами. Який приклад? Ця чудова драбина-ковдра призначена для вітальні, але не виглядає недоречною в обідній зоні.

14з 29

Стек в гору

Якщо ви не любите вішати речі на стіну або малювати, відмінним варіантом стане вітрина та складені акцентні предмети. Він прикрашає кімнату, не вимагаючи жодних свердел чи клею, і дозволяє миттєво змінити простір відповідно до події, свята чи сезону.

15з 29

Зробіть картини популярними

Чорна фарба назавжди залишиться основним стилем. Це додає драматизму та трохи гостроти, але водночас виглядає затишно та привабливо. Якщо ваша їдальня вирізняється цим кольором, білі та світлі картини та принти справді будуть яскраво виглядати та ідеально контрастувати з відтінком стін.

16з 29

Матеріалізуйте акцентну стіну своєї мрії

У вітальнях часто є розкішні акцентні стіни, але це яскравий приклад того, чому ваша їдальня має бути кандидатом на оновлення стін. Усе, що ви вирішите повісити, миттєво стане предметом розмови та зробить простір більш затишним і навмисним, а не просто вільною кімнатою, де іноді відбуваються святкові вечері.

17з 29

Застосуйте симетричне налаштування

Створіть чистий настінний дисплей із набором відповідних рамок або творів мистецтва. Це надає вам індивідуальності, яку надають акцентні стіни, але єдності, якої ви можете прагнути, якщо ви вважаєте себе мінімалістом. Це також чудовий спосіб додати темні акцентні кольори, які можуть здатися занадто важкими як колір стін.

Стіни галереї не обов’язково мають бути гучними чи зайнятими — їх можна легко зробити обтічними та спрощеними, додавши витончені рамки та чорно-білу палітру кольорів.

18з 29

Танець з морськими штрихами

Щоб відчути пляжну богему, ви точно можете покластися на свої стіни, оскільки вони можуть бути більш корисними, ніж поверхня для розміщення творів мистецтва. Тут використовується бісерна дошка, дзеркало-ілюмінатор і хвилясті бра, щоб закріпити тему морської подорожі та богемного стилю — і внести неабияку частку стилю в кімнату.

19з 29

Додайте трохи рослинної енергії

Якщо ви хочете зберегти свій простір як є, але вам потрібно трохи підібрати, плаваючі рослини та красиві рослини для вашої стелі та стін — чудове рішення. Вони забезпечують життя, колір і миттєвий декор, який вимагає невеликих зусиль і не є постійним — привіт, орендарі.

20з 29

Виходьте на вулицю

Включення живих і сухих рослин у простір – це завжди дизайнерська справа, але є й інші способи віддати належне листям і листям, які оживляють кожен куточок наших домівок. Твори мистецтва та шпалери, як показано тут, можуть допомогти принести відчуття безтурботної природи ззовні у вашу їдальню.

21з 29

Перетворіть стіну на велику вітрину

Уся ширина вашої стіни може стати головним акцентом без фарби чи цвяхів. Сконструювавши великий стелаж, ви можете налаштувати декор відповідно до своїх смаків або пори року та міняти предмети, що стоять у шафі, щоразу, коли ви трохи втомилися від того, що виставлено.

22з 29

Розігрійте їдальню

Щоб доповнити теплі світильники та предмети меблів, вибирайте твори мистецтва чи скульптури, які однаково затишні. Ви можете побачити в цій їдальні, що навіть без теплого шару фарби ви все одно можете зробити її привабливою залежно від предметів, якими ви виберете для прикраси області.

23з 29

Додайте трохи шпалер

Ви можете уявити яскраві кольори та насичені візерунки, коли думаєте про обклеювання простору шпалерами. Але ваші можливості не настільки обмежені. Насправді шпалери можуть бути досить дискретними та простими, як показано тут. Листя більше схоже на елегантну рослину, що тягнеться, а не на виріб, приклеєний до стіни.

24з 29

Прийміть мінімальну ілюстрацію

Навіть якщо вибраний вами твір мистецтва має подібний колір до решти вашої їдальні, сам факт того, що він відходить від стіни на дюйм або близько того, гарантовано додасть інтересу. Це забезпечує розмір і гарантує, що ваші стіни не будуть здаватися голими та нудними.

25з 29

Створіть свій винний бар

Немає місця для винної комори, а тим більше для барного візка? Можливо, вас кличуть стіни вашої їдальні. Якщо ваша колекція вина — це те, чим ви захоплюєтеся, ви можете встановити геометричний дисплей із шевроном або щось подібне, щоб усе було організовано та виглядало модно.

26з 29

Додайте полиці для додаткового декору стін

Тонкі полиці — це чудовий спосіб змінити кілька звичайних картин на стіні. Незважаючи на те, що ви можете нагромадити більше творів мистецтва, вони також дозволяють відображати чотиривимірні об’єкти, такі як міні-кашпо, кераміка та свічники.

27з 29

Витягніть із вторинних кольорів

Світло-блакитні, рожеві та чорні кольори, які ледь-ледь присутні в цій кімнаті, наприклад, на килимі та вазах, знову з’являються в картині, що висить на стіні. Ці ледь помітні кольори дозволяють мистецтву бездоганно поєднуватися, але водночас і виділятися.

28з 29

Включіть Beadboard та ілюстрації

Білі стіни миттєво стають більш стильними, якщо до них додати трохи вишуканості. За допомогою однієї картини або принта ви можете створити приголомшливий макет стін їдальні, який не буде здаватися надмірним.

29з 29

Випромінюйте блиск і гламур

Металеві акценти на шпалерах, настінному мистецтві та мерехтливій люстрі роблять цю їдальню сяючою, не наближаючись до межі яскравого. Ці делікатні штрихи надають гламурної атмосфери та є підставою для відмови від матового мінімалізму, який є таким популярним сьогодні.

Прокрутити вгору