Ці 23 приголомшливі кухонні столи готові вивести вашу кухню на новий рівень

Є багато різних способів облаштувати кухонний стіл, і те, що ви кладете на стіл, не єдине, на що варто звернути увагу. Звичайно, центральні елементи та сервірування столу є класичними доповненнями до будь-якого столу, але те, що ви розмістите вище, нижче та навколо цього кухонного столу, також варто розглянути.

Ваш стіл не існує у вакуумі. Він існує в контексті ваших стін, стільців, підлоги та кухні в цілому. Усі ці елементи можуть вплинути на те, як виглядає ваш кухонний стіл. Поглянувши на це таким чином, ви зрозумієте, з якою кількістю ідей для кухонних столів вам доведеться пограти — і скільки декорацій є вартими уваги.

Щоб пришвидшити ваш процес декорування, ми зібрали 23 ідеї кухонних столів — і взяли їх безпосередньо від дизайнерів інтер’єру.

01з 23

Інвестуйте в набір привабливих стільців

Жоден кухонний стіл не обходиться без набору стільців, тож чому б не повеселитися зі своїм? Стільці, що привертають увагу, можуть прикрасити навіть найвитонченіший дерев’яний стіл. Запасіться відповідним набором або комбінуйте стільці, які вам подобаються. У будь-якому випадку ви обов’язково отримаєте місце для висловлювання.

02з 23

Зробіть нове обертання

Настільні доріжки стануть класичним доповненням до будь-якого кухонного столу. Але є багато способів зробити так, щоб перевірений і справжній столик почувався трохи менш традиційним. Один з них? Поверніть доріжку набік.

Замість того, щоб дозволяти йому охоплювати довжину кухонного столу, поверніть його так, щоб він охоплював ширину. Цей простий крок зробить вашу доріжку трохи сміливішою, навіть якщо інакше вона виглядає дуже традиційно.

03з 23

Побудуйте банкетку

Якщо ви збираєтеся засунути кухонний стіл у кут, подумайте про будівництво повномасштабної банкетки . Банкетка – це лавка, яка стоїть біля стіни, схожа на ресторанну кабінку. І оскільки він пропонує більше місця для душу, ніж пара стільців у бістро, це простий спосіб розширити ваші місця для сидіння.

Щоб створити куточок для сніданку, потрібно докласти чимало зусиль, але оскільки це зробить ваш простір більш особливим і функціональним, воно варте додаткових зусиль.

04з 23

Ризикуйте зі своєю палітрою

Кухонні столи, як правило, ділять простір з кухнею, тому вони рідко бувають такими помітними, як їдальні, туалетні чи інші окремі приміщення. Але, якщо ви шукаєте способи зробити свою особливішою, розфарбуйте стіни, повісьте картини або виберіть барвистий центральний елемент.

Ці невеликі доповнення можуть перетворити ваш кухонний стіл від простого до ефектного. І якщо ви дійсно хочете прикрасити свій простір, ви можете спробувати всі три одночасно.

05з 23

Заповніть свій стіл квітами

Ваза з квітами – це вишенька на будь-якому кухонному столі. Ніхто не казав, що ви повинні обмежитися лише одним, тож подумайте про те, щоб розділити один великий букет на купу менших і розкласти їх навколо свого столу.

Якщо ви хочете зробити все просто, ви можете взяти на себе зобов’язання поєднувати квіти в відповідних вазах, але менш скоординований підхід, безумовно, виглядатиме добре.

06з 23

Декоруйте від стелі до підлоги

Коли багато хто з нас збирається прикрашати кухонні столи, ми зосереджуємося на тому, що кладемо на стіл. Але це лише один із багатьох елементів дизайну, які впливають на зовнішній вигляд кухонного столу.

Стільці, що оточують стіл, є ще одним ключовим фактором, а також освітлення, що висить над ним, і килим під ним. Щоб ваш кухонний стіл виглядав якомога чудовіше, ви захочете розглянути всі ці елементи зверху вниз.

07з 23

Створіть сцену за допомогою ефектного освітлення

Якщо ви працюєте з особливо простим кухонним столом, подумайте про використання ефектного освітлення, щоб прикрасити його. Підвісні світильники можуть зробити кухонний стіл затишнішим, створюючи неявну межу між вашим кухонним столом і рештою вашого простору. А люстра зробить будь-який предмет меблів розкішним.

08з 23

Використовуйте фарбу, щоб сегментувати свій простір

Оскільки кухонні столи, як правило, ділять простір з кухнею, буває важко змусити їх відокремлюватися та відчувати себе власним простором, у якому варто проводити час. Але за допомогою розумного шару фарби ви можете розділити свій кухонний стіл, не ставлячи нічого нові стіни.

Пофарбувавши стіни за кухонним столом у колір, відмінний від решти вашої кухні, ви можете створити неявні межі у своєму просторі. Навіть швидкий шар фарби для обрамлення вашої банкетки може мати велике значення.

09з 23

Поміняйте половину стільців на диван

Якщо вам не хочеться робити банкетку своїми руками, надія ще не втрачена. Подібного ефекту можна досягти за допомогою дивана — так, дивана. Шукайте досить низький диван, щоб його можна було засунути між кухонним столом і стіною, і використовуйте класичні стільці для їдальні, щоб завершити сидіння.

10з 23

Використовуйте свої куточки якнайкраще

Кути, стіни та інші вбудовані межі надають структуру вашому простору, даючи вам більш очевидне місце для зберігання кухонного столу. Але не турбуйтеся про те, що ваш стіл буде притиснуто до однієї зі стін. Давши крайньому краю столу простір для дихання, ви можете підкрасти додаткове місце, коли вам це знадобиться. Крім того, ви полегшите гостям сідати на свої місця та вставати з них.

11з 23

Майте на увазі весь свій простір

Прикрашаючи кухонний стіл, подумайте про те, що навколо нього. Чи поділяє він простір із барною стійкою, куточком для сніданку чи кухонним островом? Якщо так, ви можете скоординувати обидва. Подумайте про вибір стільців і барних стільців, які підпадають під одну колірну гамму або мають схожі силуети. Ці продумані комбінації повинні зберегти ваш простір збалансованим і згуртованим.

12з 23

Зроби сам свій центральний елемент зі свіжих фруктів

Однією з найкращих переваг декорування кухонного столу є те, що у вас є безліч варіантів центральних елементів на вибір, і багато з них не вимагають поїздки в магазин. Поєднавши витончену миску з жменею свіжих фруктів, ви зможете зробити центральний елемент своїми руками за лічені секунди. Найкраща частина? Ймовірно, він виглядатиме так само добре, як і те, що було попередньо зібрано.

13з 23

Комбінуйте стільці

Неважко знайти обтічний набір стільців для їдальні, але складання власного набору може бути не менш цікавим. Подумайте про те, щоб один тип стільця для їдальні був з одного боку столу, а інший – з іншого. Або використовуйте один тип стільців для їдальні вздовж сторін столу та розмістіть акцентні стільці в головах.

14з 23

Поєднайте стіл у сільському стилі з сучасним освітленням

Освітлення, мистецтво та інший декор можуть стати чудовим способом додати контрасту вашому простору. Якщо ви хочете, щоб ваш кухонний стіл у сільському стилі не здавався занадто традиційним, подумайте про поєднання його з більш сучасними предметами, такими як промислове освітлення та абстрактне мистецтво. Ці варіанти декору можуть об’єднати ваш простір, надавши йому відчуття динаміки, збалансованості, і, що найголовніше, повністю вас.

15з 23

Запасіться гарними серветками

Якщо ви шукаєте простий спосіб прикрасити свій кухонний стіл, подумайте про його встановлення. Запасшись сміливими серветками, ефектним сервіруванням і чарівними стаканами, у вас буде чим похвалитися. Сервірування столу — це охайний, акуратний і простий спосіб виставити всі ці красиві вироби.

16з 23

Використайте місце, де зможете

Наявність тонни простору не є обов’язковою умовою для володіння кухонним столом — принаймні, це не обов’язково. Якщо ви бажаєте проявити трохи креативності, ви можете перетворити вільний простір на стіл у кухонний стіл, просто поставивши під нього пару низьких стільців.

17з 23

Прикрасьте стіну за своїм столом

Кухонний стіл — очевидне місце для зберігання декору, але це не єдиний варіант. Огляньте свій простір і стежте за сусідніми стінами. Це чудові кандидати для дзеркал, творів мистецтва та інших видів декору, і вони можуть залишити ваш кухонний стіл прикрашеним, навіть якщо він абсолютно порожній.

18з 23

Зігрійте свій простір килимом

Якщо ваш кухонний стіл здається надто гладким, подумайте про те, щоб його затишно покрити килимом. Зрештою, речі на кухонному столі – це не єдине, що впливає на його зовнішній вигляд, і плюшевий килим може запропонувати комфорт і стиль в рівній мірі. Крім того, існує безліч варіантів, які можна прати в пральній машині, тож вам не доведеться надто турбуватися про розлиття та плями.

19з 23

Підберіть центральну частину до стільців

Координація кольорів може об’єднати ваш простір, зробивши його більш згуртованим. Але що саме ви повинні координувати? Один чудовий варіант – підібрати центральну частину до стільців. Використовуючи подібні кольори в обох, ви можете зробити свій кухонний стіл більш завершеним, збалансованим і більш яскравим.

20з 23

Переверніть палітру вашої кухні

ДИЗАЙН КЕТІ ХОДЖЕС

Якщо ви не впевнені, яких кольорів зробити ваш кухонний стіл і стільці, подивіться на решту вашої кухні, щоб знайти натхнення. Якщо ваш острів чорний і обставлений дерев’яними барними стільцями, подумайте про те, щоб збалансувати свій простір, перевернувши цю палітру. Поєднайте дерев’яний кухонний стіл із набором витончених чорних стільців.

Звичайно, це лише один із варіантів, але це дуже простий спосіб збалансувати простір.

21з 23

Острів із столом

Якщо банкетки для вас просто недостатньо, подумайте про інвестування в повноцінний стенд. Доповнення, гідне ресторану, може потребувати певного часу та зусиль. Але, якщо у вас є на це енергія та бюджет, це обов’язково зробить заяву про ваш простір.

22з 23

Пам’ятайте про свої деталі

Огляньте свою кухню та знайдіть маленькі способи об’єднати свій простір. Якщо ваше оздоблення потребує доопрацювання, зробіть його та подумайте, який колір доповнить ваш кухонний стіл і стільці. Інші доповнення, такі як пишні рослини, плюшеві кидки та сільські глечики з водою, також можуть зробити ваш простір більш повним.

23з 23

Розкрийте найкраще у своєму просторі

Не забувайте працювати з простором, який у вас уже є. Можливо, вам подобаються круглі кухонні столи, але якщо прямокутний краще підходить для вашого простору, подумайте про заміну. І зверніть увагу на активи, які пропонує ваш простір. Якщо він може похвалитися залитим світлом вікном або облицьованою цеглою стіною, встановіть свій кухонний стіл так, щоб максимально використати ці переваги.

Прокрутити вгору