кухонный остров со встроенным диваном

Кухонний острів із вбудованим диваном – стильне рішення для дому

Ми завжди прагнемо зробити кухню привабливішою, функціональнішою задіяти весь свій творчий потенціал для вирішення цього завдання. Якщо ми дійсно проводимо багато часу в цій кімнаті, то доглядаємо її більше, ніж інші кімнати в будинку або квартирі.

Унікальна концепція кухонного острова з вбудованим диваном може дуже сильно перетворити вашу кухню і дивувати ваших гостей, які навряд чи захочуть покинути це місце.

Коли дизайнеру представленої на фото кухні поставили завдання створити зручний і функціональний простір і обов’язково приділити увагу виду на власний сад за вікном, до нього прийшла незвичайна ідея поєднати кухонний острів з диваном. Ця ідея дозволила зберегти робочу поверхню в середній частині кухні і в той же час зробити зону відпочинку з видом на прекрасний сад на тому ж місці.

кухонний острів з вбудованим диваном1

Клієнти були в захваті від побаченого і настільки сильного творчого рішення — кухонний острів з диваном в одному блоці.

кухонний острів з вбудованим диваном2

Тепер у них є сучасна кухня в улюбленій колірній палітрі, близька за матеріалами та оздобленням сусідньої вітальні та коридору. Прекрасні глянсові модулі зберігання із вбудованою технікою на всі випадки життя. Загальний дизайн та побутові прилади відповідають усім практичним та естетичним потребам клієнтів.

кухонний острів з вбудованим диваном3

Замовляючи меблі під себе, ви завжди можете отримати те, що необхідно і вам, дизайнер вислухає всі ваші побажання і втілить їх у життя за допомогою своїх творчих здібностей. Як і цей кухонний острів з вбудованим диваном, вас можуть здивувати будь-якими іншими цікавими та стильними рішеннями.

кухонний острів з вбудованим диваном4
Коментарі