5 способів знову закохатися у свою кухню

Багато речей можуть допомогти вам полюбити свою кухню, навіть якщо це не місце вашої мрії. Повний ремонт не завжди є миттєвим рішенням, особливо якщо ви щойно переїхали в новий будинок. Але як ви можете зробити простір більш схожим на вас?

Щоб відчути простір і зрозуміти, як ви його використовуєте, під час переходу в новий будинок потрібен час і терпіння, тому спочатку внесення невеликих, менш постійних змін часто є сприятливим. Ідеї ​​для кухні варіюються від масштабних перетворень до тонких змін, але знайти натхнення для швидких виправлень не завжди легко. 

Щоб допомогти вам закохатися у свою кухню, навіть якщо вона не є ідеальним дизайном, ми попросили дизайнерів інтер’єру надати їхні головні поради щодо того, як ви можете освіжити свій простір, щоб більше відповідати вашим смакам.

Планування реконструкції кухні потребує часу, але немає жодних причин, щоб ви тим часом жили з кухнею, яка вам дійсно не подобається. Ці прості рішення забезпечать вам задоволення від вашої схеми, навіть якщо це ще не кухня вашої мрії.

1. Оновіть обладнання кухонної шафи

Хоча це може здатися незначною деталлю, заміна фурнітури кухонної шафи може миттєво змінити схему, і це недорогий спосіб додати натяку на бажану естетичність простору. 

Спробуйте замінити ручки на ручки або висувні ручки для швидкого перетворення. Ви можете налаштувати різні стилі та форми в одному тоні, використовуючи такі матеріали, як матовий нікель або латунь, для створення вишуканого вигляду.

Більш піднесений стиль фурнітури в позачасовій обробці миттєво надасть вашим шафам оновленого вигляду та перетворить нудний плоский дизайн на щось із додатковим відтінком розкоші.

2. Замініть верхню шафу відкритими полицями

Треба зробити трохи більшу зміну, але видалення навіть однієї або двох верхніх шаф і додавання плаваючих полиць на їхнє місце значно змінить вашу кухню, особливо якщо стиль меблів вам подобається. 

Пропонуємо вилучити традиційні шафи та додати відкриті полиці, щоб сприяти відкритості й уникати відчуття важкої та закритої верхньої частини, додаючи, що це покращить візуальний простір кухні та зробить її відчуття більшою. запрошуючи.

Якщо повне видалення шафи є більшою зміною, ніж ви готові зробити, просто зніміть дверцята шафи, щоб досягти подібного ефекту – кухня миттєво стане менш громіздкою та забезпечить більше місця для більшої кількості декоративних деталей.

3. Покажіть свій улюблений кухонний декор

Додавання вашого улюбленого декору на кухню є надійним способом зробити схему приємнішою. Хоча підхід до декору на кухні відрізняється від більш затишних приміщень, є кілька творчих способів поєднати стиль і функціональність.

Я дуже вірю в силу реорганізації та рестайлінгу поверхонь на вашій кухні, щоб отримати свіжий, новий вигляд. Спробуйте додати декоративний каструлю для дерев’яного посуду та гарну вазу для сезонних квітів, якщо у вас є місце для цього.

Мені також подобається ідея принести на вашу кухню декоративну тацю — або на стільниці, або на вашому острові, якщо вона у вас є — для розміщення таких речей, як спеції, пляшки з оливковою олією, посуд або навіть барне приладдя та пляшки алкогольних напоїв.

4. Додайте меблі, які вам подобаються

Додавання особистого стилю за допомогою предметів меблів — це чудовий спосіб наповнити вашу кухню предметами, які вам подобаються. Подивіться на менші предмети, які мають сенс на кухні, і замініть їх на щось, що приносить вам радість.

Подумайте про те, щоб швидко оновити меблі, як-от табурети в барі для сніданків. Стиль барних стільців, який ви додаєте на свою кухню, може вплинути на загальне відчуття, тож чи то яскравий колір, чи стиль дизайну, який ви хочете представити, це легко зробити.

Подібним чином, якщо дозволяє простір, додавання окремого стелажа або барного візка може додати додаткову нотку особистого стилю, а також запропонувати практичні переваги.

5. Додайте освітлення для настрою

xr:d:DAF40pjBpB0:118,j:25189197902925097,t:24022117

Освітлення визначає настрій будь-якого простору, але особливо на кухні. Здебільшого ідеї освітлення кухні вибираються з більш практичною спрямованістю, але запровадження атмосферного освітлення може дійсно змінити схему. 

Існує багато різних способів додати на кухню більш м’які джерела світла. Встановіть світильники над полицями, щоб підкреслити виставлені предмети. або подумайте про включення освітлення в стінні блоки зі скляними дверима для додаткової атмосфери.

Якщо у вас немає електричних розеток для настінних світильників, є інші варіанти, які є більш тимчасовими. Додайте мініакумуляторні лампи на поверхні, полиці та кути стільниці, щоб створити затишну атмосферу та збільшити сприйманий розмір простору. 

Є багато способів полюбити свою кухню, навіть якщо це не місце вашої мрії, і всі вони відносно прості у виконанні. Від заміни фурнітури до додавання затишного декору, ці ідеї перетворять вашу кухню без значних витрат

Прокрутити вгору