9 правил ремонту кухні, яких завжди слід дотримуватися

Перепланування та ремонт кухні може перетворити тісне приміщення на привабливу кімнату для приготування їжі, обіду та розваг, якщо ви дотримуєтеся правильних ідей щодо кухні та порад для свого простору. Ці правила ремонту кухні, висвітлені нижче, дадуть вам перелік важливих деталей, які необхідно врахувати перед початком робіт. 

Реконструкція кухні – це велика інвестиція та катаклізм для всієї сім’ї, тому варто взяти якомога більше в руки, адже це простір, який найчастіше використовується щодня. 

Який стиль ви хочете – сучасний чи класичний? А як щодо функціональності – простір лише для приготування їжі чи також для спілкування? Відкриті стелажі чи скляні навісні шафи?

Подумайте про стиль вашої власності та спробуйте включити його у свій вибір постачальника кухні та дизайну. Це не означає, що якщо це сучасний будинок, ви не можете мати сучасну кухню, оскільки поєднання старого та нового працює. Що означає бути прихильним до свого будинку та його стилю. Я люблю старі будинки з неймовірно простими сучасними кухнями.

Це може бути надзвичайно складно, але перше, що потрібно зробити, — вирішити, який вигляд ви хочете мати, а потім дотримуватись цих простих правил ремонту кухні, які допоможуть вам. 

Від кольорів і підлоги до планування та освітлення важливо розуміти, чого ви хочете від своєї кухні. Наші правила ремонту кухні допоможуть вам зрушити з місця і зробити цей процес приємним, а також бути максимально організованими до того, як стару кухню винесуть і з’явиться нова блискуча. 

1. Складіть дуже чіткий план перед тим, як почати

Перш ніж почати ремонт кухні, вам обов’язково потрібно скласти чіткий план, інакше ви отримаєте тисячі непередбачених витрат. 

Ви повинні керувати проектом ремонту своєї кухні, часові рамки є ключовими, і оскільки це таке ключове місце у вашому домі, рено має бути досяжним і здійснитися в межах часу та бюджету, які вам потрібні. 

В ідеалі ви наймете навченого фахівця з дизайну, який дасть вам поради, але навіть консультант з кухонних шаф матиме багато інформації, якщо повний дизайн виходить за межі вашого бюджету. Крім того, визначте матеріали та пристосування, які ви хочете використовувати, їх вартість і, що найважливіше, їх наявність, перш ніж почати. Ви ж не хочете займатися проектом 9 місяців, щоб дізнатися, що плитка має шість місяців виконання.

2. Виберіть, де розмістити прилади

З такою кількістю деталей, про які слід пам’ятати, починаючи ремонт, легко не помітити деякі ключові аспекти, наприклад, кухонну техніку, яка, безперечно, може займати велику частину простору. 

Перш ніж розробляти макет, почніть зі списку побажань свого пристрою. Конкретизуйте прилади, які вам потрібні, а також розміри кожного приладу, оскільки доступно кілька варіантів. 

Проектування кухонь — це як велика головоломка, а техніка — найбільша та найважливіша частина головоломки. Але зазвичай на стіні приладу з усіма шафами на всю висоту або в кінці ряду шаф, оскільки холодильники високі, і ви не хочете, щоб вони знаходилися посередині вашої стійки. Я також намагаюся створити симетрію з шафами навколо приладів, особливо з асортиментом, тому з’ясовуючи, куди йдуть раковина та плита, я завжди починаю, а потім створюю решту макета та шаф із цього. 

3. Сплануйте свої рішення щодо зберігання

Планування зберігання на кухні допоможе вам спроектувати кухню відповідно до ваших особистих потреб.

Ми багато говоримо про зберігання у ваших домівках, і це життєво важливо на кухні, особливо якщо вона маленька, щоб у вас було достатньо місця. Якщо у вас багато постільної білизни, то гарною ідеєю будуть тонкі широкі полиці за склом. Стельова стійка для каструль набагато полегшує життя, ніж складати їх у шафах. Якщо у вас є колекція старовинного або крафтового посуду, ви можете використовувати її щодня, тому відкриті стелажі чи полиці є, безперечно, найпростішим і найпривабливішим варіантом. 

Планування вашого сховища незалежно від того, чи воно приховане, чи на виставці, є ключовим і є невід’ємною частиною проектування вашої кухні. Ви бачите, планування вашого зберігання, у свою чергу, допомагає вам вирішити, які шафи у вас повинні бути, тому замість того, щоб думати, що мені потрібно багато місць для зберігання, подумайте про типи зберігання, які вам потрібні, і дизайн почне оживати.

4. Якщо є можливість, облаштуйте комору

Якщо дозволяють простір і бюджет, я б запропонував віддати перевагу комори під час ремонту кухні. Вони життєво важливі для боротьби з переповненням і підтримки порядку в кухонних шафах і кухонних стільницях. 

Навіть якщо це просто шафа під сходами, комора забере з кухні місце для зберігання сухих продуктів, що звільнить місце для інших цілей. Сьогодні вони стають безцінними на кухнях, і ви здивуєтеся, чому у вас їх ніколи раніше не було – ми обіцяємо.

Я люблю декоративну комору. Я сприйняла ту, що зображена тут, як крихітну скриньку для коштовностей, додавши кумедні шпалери та використавши гарні, але практичні плетені кошики, щоб сховати закуски та різноманітні предмети комори. 

5. Переконайтеся, що ви зробили правильний інтервал

Поширена помилка людей, тому одним із найважливіших «правил» є інтервали. 

Люди зазвичай не помічають відкритих просторів на кухні, але вони не менш важливі. Не забудьте залишити простір навколо кухонного острова, це дозволить гостям і родині вільно спілкуватися. Можливість легко підтягнути інший кіоск, розкластися та не відчувати себе обмеженим — це важлива частина створення невимушеної атмосфери в домі. 

Загальне правило полягає в тому, щоб відстань між стільницею по периметру та кухонним островом становила 1 метр. Перше вимірювання для одного кухаря, а друге для двох. Завжди варто мати звис над стільницею на кухонному острові, щоб мати місце для барних стільців і ніг людей, а не торкатися шафи. 

6. Доглядайте замість того, щоб збирати безлад

Одна чудова особливість планування ремонту полягає в тому, що ви можете справді добре розчистити кухню і зберегти лише те, що вам подобається і що вам потрібно – зробіть це ключовим правилом.

Доглядайте за тим, що є у вас на кухні – чи часто ви використовуєте все, що у вас зараз є? Якщо ні, швидше за все, він вам не потрібен, і він просто займає цінний простір. Відредагувавши кухонні інструменти та приладдя, покажіть якомога більше! Майстерно складені керамічні чаші для змішування на відкритих полицях створюють чудовий декор, як і фарфор, срібні колекції чи навіть дерев’яні ложки! 

Я раджу уникати верхніх кухонних шаф, оскільки до них важко дістатися – там речі зникають і забуваються. Відкриті стелажі або просто красивий простір на стіні допомагають уникнути повільного накопичення одноразових предметів, які закриті та забуті!

7. Правильно поєднайте освітлення

Освітлення є ключовим у будь-якому просторі, але найважливіше на кухні, оскільки на ньому багато завдань. Він має висвітлювати процес приготування їжі, бути досить сміливим для домашнього завдання та створювати атмосферу для розваг. Правило ремонту кухні полягає в тому, щоб заздалегідь спланувати схему освітлення. Запишіть, де ви хочете встановити освітлювальні прилади, скільки підвісок має бути над кухонним островом і де розмістити вимикачі та розетки. 

Нині кухня — це стільки ж розважальний, скільки практичний простір, тому кухонне освітлення стає все більш декоративним і функціональним. Завжди використовуйте гарне поєднання навколишнього, робочого та акцентного освітлення. 

8. Розмийте межі між внутрішнім і зовнішнім простором

Якщо це можливо, зв’яжіться зі своїм оточенням, це не тільки допоможе вашому психічному здоров’ю, але й може стати надихаючим фоном для вашої кухонної схеми. Це також може вказувати, як ви плануєте свій макет.

Крім думок про свої операційні потреби, також думайте про ширше середовище; сонце пробивається крізь певне вікно для вашої ранкової кави? Чи є гарний краєвид, яким можна скористатися? Яке буде ваше перше враження кожного дня, коли ви проходите через двері?

Інвестиція в скляні двері дозволить вам створити об’єднаний простір майже відкритого планування в теплу пору року, а коли холодніше, всередину проникне світло, яке збереже вашу кухню яскравою по всьому колу. 

9. Ви можете порушити правило “трикутника”

Раніше вважалося, що кухонний «трикутник» був одним із головних правил, яких слід дотримуватися, коли йшлося про планування вашої кухні . Але сьогодні зі зміною потреб сімей і змінами способу життя, наприклад, все більше з нас працює вдома, а кухня використовується по-різному, це правило можна порушити.

Відпустіть ідею трикутника. Кожна кухня має різну форму та розмір, а також спосіб життя кожного різний. Важливо подумати про те, як ви хочете використовувати простір.

Ймовірно, є багато можливостей, навіть у найменшому просторі, тому важливо звузити свої пріоритети або поточні больові точки, щоб переконатися, що в серії компромісів, на які ви обов’язково підете, вирішено найважливіші речі. 

Без правила трикутника ви, можливо, можете вільно розглядати різні планування та оцінювати, хто використовує кухню та як вона може добре протікати. 

FAQ

ЩО ВРАХУВАТИ ПРИ РЕМОНТІ КУХНІ?

Для початку завжди варто зібрати візуальну дошку настрою, щоб отримати уявлення про те, що вам подобається. Пограйте з макетами та візьміть свою рулетку, визначте, що найкраще працює та які ваші вимоги.

Якщо ви взагалі хочете змінити простір або розширити його, можливо, вам знадобиться знайти місцевого архітектора, який допоможе вам реалізувати простір і покаже, чого можна досягти в рамках бюджету. Коли ви визначите межі простору, я почну розмову з дизайнером вашої кухні, щоб почати розробляти дизайн.

Ще одна річ, на яку слід звернути увагу, це графік: якщо це велике потрясіння, то вам, можливо, доведеться подумати про переїзд на цей час, якщо вашу поточну кухню не можна тимчасово перенести в іншу кімнату.

Правила завжди добре мати як орієнтир, і вони зазвичай створюються з досвіду. Однак їх також можна зламати, якщо вони не підходять для вашого простору, тому що, зрештою, кожен ремонт унікальний, і всі ми маємо різні вимоги, і родина повинна враховувати. Тож дотримуйтесь наших експертних правил, щоб оживити вашу власну кухню, але знайте, що за потреби можна трохи їх викривити.

Прокрутити вгору