обустройство комнаты после ремонта_3

5 простих кроків по облаштуванню кімнати після ремонту

Перший крок оформлення кімнати після ремонту: килим у кімнаті.

облаштування кімнати після ремонту_1

Якщо хочеться, щоб в інтер’єрі кімнати красувався величезний і гарний килим, його слід постелити ще до придбання меблів, адже після буде проблематично пересувати меблі, для того щоб постелити килим. 

Також він захистить нову підлогу від різних деформацій та подряпин, які залишатиме меблі. Але після того, як килим буде постелено і меблі будуть поставлені, обов’язково слід зробити прибирання пилососом, щоб прибрати весь пил і бруд.

Але хочеться відзначити один нюанс: килими слід стелити першими, якщо вони мають великі розміри і займають більшу частину кімнати. А ось маленькі килимки можна постелити вже після розміщення меблів.

Другий крок: штори

облаштування кімнати після ремонту

Облаштування кімнати після ремонту може зайняти не один день – іноді це може тривати тижні, а іноді й місяці, тим більше якщо меблі замовляються через інтернет-магазини. Тому найкраще штори повісити відразу, і тоді ви точно не відчуватимете надлишку світла.

Третій крок у кімнаті після ремонту: шафи та полички

облаштування кімнати після ремонту_2

Найчастіше великі меблі ставлять біля стін, і цим можна скористатися – адже центр кімнати не буде нічим заставлений, і тому буде місце для складання шаф і різних поличок для стін і не доведеться мучитися через брак місця в кімнаті.

Четвертий крок: м’які меблі

облаштування кімнати після ремонту_4

Після того, як будуть розставлені великі меблі та шафи, слід зайнятися облаштуванням центру кімнати. Якщо облаштування відбувається у вітальні, слід створити певну меблеву композицію – це можуть бути: диван, крісла, невеликий стіл. Якщо це спальня, то в призначене місце ставиться ліжко, а вже у вільному місці розставляються додаткові об’єкти – це можуть бути: робочий стіл зі стільцями, тумбочки або крісло.

П’ятий крок: декоративні речі

облаштування кімнати після ремонту_3

Це творча стадія облаштування інтер’єру, тут багато залежить від фантазії. Спочатку, потрібно визначити: де розташовуватиметься декор, що акцентує. Потім почати їх розміщення спочатку з великих предметів, після вже з маленьких. Потрібно приділити увагу торшерам, люстрам та світильникам. Адже вони не лише складові декору, вони відіграють важливу роль у світловому дизайні кімнати.

П’ятий крок облаштування кімнати після ремонту: внесення в інтер’єр комфорту та затишку

Часто кімнати, в яких був ремонт, виглядають чудово, але, увійшовши до приміщення, здається, ніби це приміщення – нежитлове. І для того, щоб надати кімнаті затишку і комфорту, рекомендується додати в неї чогось текстильного, наприклад, пледів або подушок для дивана. Також можна оригінально оформити кавовий столик у вітальні чи робоче місце, наповнити кімнату різними ароматами за допомогою аромалампи. Але придбання квітів – це найкращий спосіб, вони, як ніхто, краще наповнять кімнату комфортом.

Прокрутити вгору