гардероб в интерьере спальни_4

Відкритий гардероб в інтер’єрі спальні

На просторах мережі Інтернет можна побачити багато красивих фотографій, на яких зображені відкриті гардероби в інтер’єрі спального приміщення.

гардероб в інтер'єрі спальні_2

Перед тим, як скористатися таким рішенням, необхідно знати деякі нюанси такого оформлення кімнати.

Плюси і мінуси

Відкриті стійки, де розвішано повсякденний одяг, найкраще підходять для молодіжного інтер’єру. Однак потрібно добре постаратися, щоб усі речі гармонійно поєднувалися із загальним оформленням сучасної кімнати. Потрібно повісити одяг певного кольору або постійно підбирати не лише повсякденний гардероб, а й змінювати оформлення. Якщо це не є недоліком, можна поекспериментувати з таким рішенням.

гардероб в інтер'єрі спальні_1

До переваг такого гардеробу в інтер’єрі можна віднести те, що не потрібно буде щоранку ламати голову над тим, що краще вдягнути. На плічка рекомендується повісити одяг, який можна вибрати на кожен день. Крім того, відкрита вбиральня дозволяє заощадити простір, тому що не у всіх спальнях можна встановити повноцінну шафу.

Важливо, що мобільна стійка підходить лише для розвішування повсякденного одягу. Тому для зберігання інших речей потрібна додаткова конструкція. Чи не сезонні речі можна прибрати в комод або шафу у вітальні.

Відкритий гардероб підходить для людей, які винаймають квартиру, і їм доводиться часто переїжджати. Також це ідеальний варіант для кімнати з невеликою площею.

гардероб в інтер'єрі спальні_3

Деякі люди помилково вважають, що гардероб в інтер’єрі підходить тільки для жіночої спальні. Така конструкція чудово виглядатиме і в чоловічій кімнаті.

Для яких стилів актуальний відкритий гардероб

Така конструкція підходить практично всім стилістичних напрямів. Однак багато залежить не від стилю, а від оформлення поверхні стін. Якщо кімната обклеєна шпалерами з квіточками, то мобільна стійка може надати бардаку приміщенню. Тому конструкцію краще використовувати у поєднанні з однотонними стінами. Така гардеробна чудово виглядатиме в кімнаті, оформленій у стилі модерн або мінімалізм.

гардероб в інтер'єрі спальні

Як реалізувати

Існує багато варіантів організації відкритого гардеробу в інтер’єрі спальні. Найпростіше придбати готову мобільну стійку. Можна самостійно встановити планку чи трубу до стіни. Також є конструкції, що фіксуються до стелі.

Якщо немає бажання виставляти весь одяг на показ, можна повісити штору. Якщо використовується підвісна конструкція, то рекомендується внизу виділити місце сезонного взуття та інших речей.

Прокрутити вгору