журнальный столик в интерьере 2

Чи потрібний журнальний столик в інтер’єрі і для чого він створений

В інтер’єрі всі предмети меблів важливі, оскільки кожен із них служить для виконання своєї функції. Сьогодні іноді можна почути, що журнальний столик це зайвий аксесуар, який захаращує простір. 

Але справжні цінителі комфорту та естетики відразу не погодяться з цим твердженням, яке, можливо, відповідає істині, коли в малогабаритній квартирі меблі натикані, як попало, і не вистачає дизайнерської руки для надання обстановці свого шарму.

журнальний столик в інтер'єрі 3

Адже сьогодні із будь-якого житла можна зробити казку.

Варто відразу зазначити, що журнальний столик є одним з важливих елементів інтер’єру, оскільки, в порівнянні з іншими столами, багатофункціональний.

Хіба ж можна використовувати кухонний стіл для письма, а письмовий – для їжі?

Звичайно, завжди можна, так би мовити, у польових умовах. Але ми живемо цивілізовано. Зрозуміло, будь-який квадратний, прямокутний, трапецеїдальний або круглий журнальний столик відповідно до назви за своїм першим призначенням є місцем для зберігання журналів, газет, книг та іншої літератури. Хтось любить працювати на ньому ще й із ноутбуком.

журнальний столик в інтер'єрі 1

Також журнальний столик може бути підставкою для квітів, сувенірів, декоративних прикрас.

У маленьких залах його експлуатує як тумбу під телевізор, використовуючи при цьому нижню полицю на власний розсуд. Хтось воліє грати на ньому в шахи, шашки, нарди, карти та інші настільні ігри з найкращим другом чи подругою, а потім тут же попити чай чи каву, розчинившись у приємних бесідах. Таким чином, багато хто приходить до висновку, що він просто незамінний при зустрічі дорогих гостей.

Але для цих цілей точно підійде столик сервіровки на колесах, який забезпечує великою зручністю в експлуатації. Він займає мало місця, при цьому дозволяє в один прийом доставити багато страв, напоїв, посуду, столових приладів, а також все необхідне для застілля. Сервірувальні столики затребувані мешканцями як заміських котеджів, так і стандартних міських квартир.

журнальний столик в інтер'єрі

В даний час існують величезний асортимент журнальних та сервірувальних столиків високої якості з широким діапазоном цін, виконання, оформлення, гами кольорів від різних виробників.

Проте лідерами у цій справі залишаються італійські фабрики, які використовують високоякісну сировину та здійснюють весь цикл виробництва, суворо контролюючи та тестуючи продукцію на виході. Погодьтеся, ці столики повинні бути нам помічниками багато років.

Прокрутка до верху