5 предметів меблів, які вам не потрібні у вітальні

Вітальні мають багато функцій у наших домівках – вони є центром для сімейних кіновечорів, ранків, проведених для відпочинку за кавою, прийому друзів і багато іншого. 

Як наслідок, ми часто набиваємо наші вітальні всім можливим, щоб вони задовольнили будь-яку подію та хобі. Однак це робить наші вітальні тісними та нефункціональними, попереджають дизайнери. 

Це п’ять предметів меблів, які вам насправді не потрібні у вашій вітальні, якщо ви хочете відновити контроль над своєю вітальнею, і чому дизайнери та організатори відчайдушно прагнуть прибрати безлад. 

Якщо ви шукаєте швидкі способи оновити вітальню, не купуючи нічого нового, ідеальним способом піти буде позбавлення від кількох предметів меблів, навіть якщо це звучить нелогічно. Це те, що дизайнери пропонують вам спочатку сокирою.

1. Великі центральні журнальні столики

Незважаючи на те, що великий центральний журнальний столик є традиційною частиною вітальні, він може бути непотрібним у деяких приміщеннях, що спонукає дизайнерів запитати: чи потрібен журнальний столик у вітальні?

Найчастіше вони блокують проходи (особливо в невеликих вітальнях ) і стають магнітом для безладу, збирання книг, журналів і різних предметів, які сприяють візуальному хаосу. 

Замість цього рекомендуємо зосередитись на кількох бічних столиках у межах досяжності від кожного сидіння або використати вкладні столики, які пропонують однакову функціональність, не займаючи багато місця. 

2. Секційні дивани

Якщо ваша вітальня не є великою, професійний дизайнер взагалі рекомендує триматися подалі від величезних секційних диванів. Не дивлячись на те, що вони виглядають зручними, L-подібні дивани займають так багато місця, обмежуючи рухи, і як ви можете розставити інші меблі в секційних вітальнях. 

Буде кращим один, менший диван і кілька стільців. Це збільшує універсальність кімнати та полегшує спілкування.  

3. Парадні крісла

Хоча ви ніколи не повинні розбиратися з диваном, ваші крісла можуть бути непотрібними залежно від того, як ви використовуєте свою вітальню. 

Хоча відповідний набір крісел може виглядати привабливо, вони часто можуть бути недостатньо використаними. Простір, який вони займають, можна використати для більш практичних варіантів сидіння, наприклад, іншого дивана, який пропонує більше комфорту, а потім, можливо, додати одне акцентне крісло, якщо у вас є простір і ви знаєте, що ним будете користуватися ви або гості.  

Замініть офіційні крісла на сидіння, які краще відповідають вашому стилю життя та простору. 

4. Великі розважальні центри

За словами дизайнера інтер’єру, в епоху потокового передавання завдяки величезному розважальному центру вітальня виглядає застарілою. З огляду на те, що смарт-телевізори мають більшість того, що нам потрібно, вбудовано, а випадковий мультимедійний блок або ігрова консоль є єдиними речами, що підключаються до розетки, ми можемо дозволити собі оптимізувати ці блоки для зберігання у вітальні, рекомендує вона.

Моя улюблена ідея — придбати красиву дерев’яну або пофарбовану тумбу для розміщення під телевізором. Він забезпечує приховане сховище та створює сучасний, більш стильний медіа-центр. 

5. Великі колонки

Колонки, які стоять окремо, раніше були ознакою того, що ви знаєте про свою домашню техніку – тепер вони є ознакою того, що вам потрібно оновити та модернізувати свою вітальню. З розвитком технологій динаміки стали меншими та потужнішими, і їх часто можна вбудувати у вашу вітальню з дуже невеликими витратами.

Тож поки ви оновлюєте свій медіаблок, подумайте про те, щоб вимкнути динаміки, щоб просто зробити свою вітальню красивішою.  

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Як керувати місцем для зберігання у вітальні?  

Оскільки у вітальні так багато громіздких меблів, таких як дивани та столи, важливо змусити ваші предмети працювати більше, щоб допомогти з потребами зберігання. Вибір дивана з вбудованим відсіком для зберігання речей або використання мішків для зберігання під ліжком під диваном – це чудовий спосіб розподілити простір для зберігання речей без шкоди для простору кімнати. Подібним чином, вибір журнального столика, який має місце для зберігання чи полиці, або використання вбудованого мультимедійного блоку, який має достатньо простору для розміщення електричного обладнання поряд з іграми тощо, є найкращим підходом, щоб уникнути захаращеного простору.  

Який найважливіший предмет меблів у вітальні? 

При облаштуванні та організації вітальні зазвичай важливо не позбутися дивана у вітальні. Це також та частина кімнати, де ви хочете витрачати, а не економити. Принаймні, найкраще мати кілька зручних крісел, якщо диван не поміщається в меншій житловій площі.  

Зрештою, ключ до ефективного вибору меблів лежить у пріоритеті функціональності, комфорту та естетики. Застосування більш мінімалістичного підходу може призвести до більш гармонійного простору, який зможе задовольнити всі потреби, допомагаючи зробити ваш будинок більш привабливим, навіть з меншою кількістю речей. 

Прокрутити вгору