мебель для гостиной в современном стиле_3

Меблі для вітальні в сучасному стилі

Ніхто не знає ідеального розташування меблів для вітальні. І для великої та для маленької, існують певні елементи меблів. Кожен дизайн завжди використовує диван, журнальний стіл, килим, освітлення та крісло.

Ось приклад того, які меблі можна використовувати для вітальні в сучасному стилі.

Цей дизайн представлений як приклад успішного проекту вітальні, щоб вітати в ній своїх друзів та нових знайомих. Подивіться на цю маленьку вітальню, як художньо вона оформлена. Вітальня має гарний білий диван у старовинному стилі. На привабливому бежевому хутряному килимі чудово поєднуються стільці з палітурки білого дроту і потертий шик дерев’яного журнального столу ручної роботи.

меблі для вітальні в сучасному стилі_9

Чорний акриловий стілець, який чудово підійде для дітей, чудовий приклад меблів для вітальні в сучасному стилі.

Люстра виконана в художньому стилі і лише вкотре підкреслює індивідуальність та сучасність приміщення. Як кінцева точка для завершення дизайну вітальні, розташований журнальний столик, який вражає своєю простотою та стилем одночасно. Зазвичай його ставлять біля дивану.

Наступна вітальня з веселішим відтінком. Вона має химерний оксамитовий диван Bobkona сірого кольору з білими подушками та кинутою на нього ковдрою. Потім вона поєднує стильний скляний журнальний стіл і помітне фіолетове крісло з таким же пуфиком для ніг. Матеріал для цих розслаблюючих меблів використовується такий же як і для дивана. Що можна сказати про килим? Він виглядає чудово зі східним візерунком. Фантастика!

меблі для вітальні в сучасному стилі_8

Ще одна вітальня має еклектичну тему. У кімнаті розташований старий музичний програвач відео. Він захований у зеленому столику радіо форми із високими чорними дерев’яними ніжками. Тут чудово поєднуються картини на підлозі та стіни прикрашені оригінальним декором.

меблі для вітальні в сучасному стилі_7

Далі ми бачимо приємне сучасне крісло з підніжкою, середини минулого століття, матеріал із нової сірої шкіри Eames. Крісло стоїть у кутку з металевими основами на білому килимі. Поруч його доповнює білий стіл «п’єдестал», він є місцем для читання з торшером унікального відтінку.

меблі для вітальні в сучасному стилі_6

А ось свіжа вітальня середини століття. Вона має затишний круглий стілець із ротангу та коричневий дерев’яний сервант. Стілець прикрашає унікальний плед разом із затяжкою. Крім того, античність підтримується за допомогою абажура із зеленого висячого моху.

меблі для вітальні в сучасному стилі_4

І нарешті подивіться на цей затишний читальний куточок із кріслом качалкою. Тут ви будете відчувати затишок та комфорт під час читання.

меблі для вітальні в сучасному стилі_5

Використовуйте для декору вази , квіти, освітлення, щоб надати затишку вашій вітальні. Не бійтеся поєднувати меблі з різною стилістикою, як ви переконалися, що це виглядає дуже гідно і сучасно.

меблі для вітальні в сучасному стилі_1
меблі для вітальні в сучасному стилі_2

Сподіваємося, що скориставшись цими прикладами, ви наблизитесь до своєї мрії, матиму вітальню, яка даруватиме радість, комфорт, настрої вам та вашим гостям.

Прокрутка до верху