журнальный столик своими руками_2

Як своїми руками декорувати журнальний столик

Журнальні столики є практично в кожній вітальні , але вони часто ігноруються або «гинуть» під обкладинками журналів, забуті під документами та пультами дистанційного керування. Оскільки журнальний столик є координаційним центром простору, чому б не прагнути, щоб відобразити в ньому декоративний стиль та індивідуальність?

журнальний столик своїми руками_3

Він може мати безліч функцій, але важко зрозуміти яких саме, тому ми наведемо деякі ідеї для декорування журнального столика своїми руками.

журнальний столик своїми руками_1

Органічні елементи:

Додати квіти, сукуленти, або навіть трави; вони можуть забезпечити красивий фокус і дають багато кольору у просторі.

журнальний столик своїми руками_6

Ви можете застосувати велике розташування або розташування в маленьких горщиках, щоб показати органічні елементи.

Крім квітів ви можете прикрасити журнальний столик своїми руками, задіявши велику свічку у скляній кулі, що наповнить кімнату релаксацією та спокоєм.

журнальний столик своїми руками

Гра з висотою:

Як і в декоруванні каміна чи полиці, на журнальному столику стильні аксесуари мають бути різної висоти та масштабу. Використовуйте книги, невеликі скульптурні елементи, квіти, кулі тощо, які забезпечують візуальний інтерес до вашої композиції. Уникайте елементів, які мають однакову висоту, або розмір, саме різниця в масштабі, додасть почуття плинності та рівноваги у просторі.

журнальний столик своїми руками_5

Увімкніть точку фокусування:

При пошуку елементів для відображення та прикраси, своїми руками, вашого журнального столика, додайте координаційний центр — те, що показуватиме і символізуватиме вас і ваші інтереси.

журнальний столик своїми руками_4

Візьміть елемент, який домінуватиме над поверхнею столу. Спробуйте взяти велику вазу, свічки, скульптури, або що-небудь, що впадає у вічі і знаходиться в гармонії з вашими інтересами.

журнальний столик своїми руками_7

Дотримуючись цих порад, ви можете створити у своїй вітальні дуже сприятливе, розслаблююче місце, яке завжди буде радувати ваше око і приносити позитивні емоції, оскільки в цьому задіяна частина вашої душі.

Прокрутити вгору