12 стильних зелених віталень, які є аргументом для трендового кольору

Хоча мінімальні, чіткі,  повністю білі кімнати ніколи не вийдуть з моди, це не єдиний образ, за ​​яким можна моделювати свій дім. Якщо ви прагнете яскравого кольору, подумайте про те, щоб зануритися в колірне коло, щоб знайти несподіваний відтінок зеленого. Зелений — один із найсвіжіших і найрозкішніших кольорів. Яскравий колір не тільки безперечно стильний, але й досить модний. Це безперечно привертає увагу.

Хоча ви, звичайно, можете включити відтінок у свою  вітальню, пофарбувавши стіни (або лише одну акцентну стіну) у зелений колір, є й інші способи пограти з кольором, для яких не потрібен пензель чи валик. Використовуйте сміливі меблі, такі як крісла та журнальні столики різних відтінків зеленого. Повісьте на стіну твори трав’янистого відтінку. Ще простіше, продумано розмістіть справжні або штучні рослини по всій вітальні, щоб лише натякнути на природний колір. Є так багато різних варіантів відтінків зеленого.

Надихніться цими зеленими вітальнями та знайдіть спосіб додати у свій дім той колір, який найкраще відповідає вашому стилю.

01з 12

Виберіть зелені меблі

Якщо ви не готові пофарбувати стіни вітальні в зелений колір, виберіть простий предмет меблів у відтінку, який буде дещо виділятися серед решти вашого декору.

З зеленим можна зробити так багато, окрім використання зеленої фарби чи тканини. У цій шикарній вітальні сучасні журнальні столики в блискучому салатовому кольорі додають потрібну кількість кольору та чудово контрастують зі світло-блакитним диваном і сірим килимом.

02з 12

Створіть акцентну стіну

Для тих, хто досить сміливий, щоб пофарбувати стіни, почніть з малого з однієї акцентної стіни в насиченому зеленому відтінку. Якщо ви хочете зробити справжню заяву, візьміть сторінку з цієї вражаючої вітальні та не лише пофарбуйте стіни, але й камін та шафи. Зберігайте інші меблі в кімнаті нейтральними, щоб зберегти вишуканий вигляд.

03з 12

Використовуйте кілька відтінків зеленого

Насичений зелений колір стін додає ще один елемент дизайну цій пляжній вітальні. Він також чудово поєднується зі старовинним бамбуковим кріслом і пуфом з подушечками такого ж кольору. При використанні кількох відтінків зеленого в одній кімнаті рекомендуємо шукати додаткові кольори. Переконайтеся, що відтінки доповнюють і підтримують один одного, а не борються один з одним.

04з 12

Грайте з візерунком і текстурою

Ця яскрава та простора зелена вітальня бездоганно поєднує в собі кілька елементів кольору, граючи з візерунками та текстурами. Щоб простір виглядав витонченим навіть із кількома зеленими аспектами, просто переконайтеся, що вони в одній сім’ї відтінків. Гра з лускою ваших зелених предметів може бути химерною, але також елегантною. Те, як шпалери з великими візерунками поєднуються з приглушеними зеленими шторами та тонкими зеленими елементами дивана в цій кімнаті, є підтвердженням цього.

05з 12

Перейти на синьо-зелений

Якщо ви хочете привернути увагу до простору, пофарбуйте стіни в насичений відтінок синьо-зеленого. Це миттєво створює легку, але сміливу та цікаву заяву. Знову ж таки, використання додаткових кольорів, таких як оливково-зелене крісло та декоративна подушка кольору охри, у цій вітальні допомагає поєднати сміливий вигляд.

06з 12

Розгляньте тонкий відтінок

Для більш стриманого підходу виберіть відтінок зеленої фарби, який не буде таким сміливим. У цій кімнаті в скандинавському стилі світло-сіро-зелений колір є нейтральним елементом простору і не відволікає погляд. Тільки пам’ятайте, що завжди слідувати своєму інстинкту. Якщо ви не готові до яскравих кольорів, дотримуйтесь того, що найбільше відповідає вашому стилю.

07з 12

Виберіть зелені акценти

Ще один розумний спосіб включити зелений колір у вітальню. Цей простір містить два світло-зелені вигнуті дивани, високий кактус, яскраву картину та райдужне кругле дзеркало, яке відображає відтінки зеленого та синього над камінною полицею. Ретельно підбирайте акценти, щоб навіть кімната, пофарбована в білий колір, випромінювала свіжий відтінок.

08з 12

Доповніть ілюстрацією

Багато людей бояться використовувати все зелене в кімнаті, але якщо ви виберете з розумом і правильно підберете відтінки, вони можуть бути приголомшливими. Ця еклектична вітальня, безсумнівно, включає різноманітні елементи зеленого кольору, включаючи акцентні стільці, стінну фарбу та мистецтво, але різні відтінки чудово поєднуються. Доповніть зелену стіну у своєму домі простим витвором мистецтва із зеленими елементами.

09з 12

Будьте впевнені

Використовуйте зелений колір і будьте впевнені. Не бійтеся поєднувати світло-зелену фарбу з насичено-оливковими диванами, такими як цей просторий і наповнений світлом простір. Він відчуває себе свіжим і оживляючим, але не пригнічує почуття через велику кількість різних зелених елементів.

10з 12

Додайте зелень

Поєднайте елегантний, сміливий диван із природним відтінком зеленого на стінах, щоб отримати стильний, сучасний погляд на цей тренд. Ви також можете додати більше зелених елементів, як-от проста рослина в горщику, щоб об’єднати простір.

11з 12

Використовуйте зелені стільці

Щось таке просте, як пара зелених стільців, може повністю змінити дизайн кімнати. Ця вітальня з А-каркасом є приголомшливим прикладом того, як зелені елементи можуть поєднуватися один з одним, не відриваючи від свіжого білого кольору фарби та нейтральних меблів. Тут оливково-зелені стільці та журнальний столик доповнюють один одного, а також латунні елементи освітлення та сільську білу дерев’яну стелю з балками.

12з 12

Візьміть м’ятно-зелений колір

Ця світла зелена вітальня виглядає свіжо та привабливо завдяки м’ятно-зеленій фарбі з нейтральними деталями. Додавання брудно-білих кольорів, які підтримують ваш зелений, може бути надзвичайно класичним. Він також пропонує пограти з різними фарбами в одній кімнаті. Ви здивуєтеся, як багатошаровий зелений колір може виглядати в різних варіантах обробки.

Прокрутити вгору