21 трендова ідея для однотонної вітальні

Ми прожили більшу частину свого життя, вважаючи, що більше кольорів – це краще , коли справа доходить до прикраси. І хоча це може бути правдою для деяких приміщень, ми не можемо не думати, що монохроматична кольорова палітра сама по собі може бути невід’ємно шикарною — особливо у вітальнях. Тільки подумайте: чиста повністю біла кімната , яка чиста навіть без зайвих зусиль, або сіра кімната, яка випромінює стиль від підлоги до стелі.

Нам подобаються не лише білі чи сірі монохромні кольорові гами: це повсюдні червоні, сині та несподівані рожеві кольори, які освітлюють кімнату та перетворюють простір на щось абсолютно нове. 

У пошуках найкращого монохромного натхнення для вітальні ми шукали в Instagram високо та низько. Нижче ми зібрали 21 наш улюблений простір, який переконує нас якнайшвидше скоординувати колір наших будинків. 

01з 21

Грайте з текстурою

Навіть не намагаючись, нейтральна колірна палітра може миттєво перетворити внутрішній простір за допомогою правильного стилю. Тут нам подобається те, як декор підігрує листяно-зеленій природі кольору, підкреслюючи кімнату золотими акцентами, витонченими лініями та вміло прихованими тваринами.

02з 21

Будьте чіткими та чистими

Секрет кімнати, яка виглядає по-справжньому чистою, полягає в правильному відтінку білого: не надто синього, але точно не кремового. Виплата цього чистого білого кольору – це простір, який виглядає абсолютно невимушеним і зібраним. Після цього вам просто потрібно не забувати підтримувати його в чистоті. 

03з 21

Спробуйте сірий

Якби нам довелося вибрати наш улюблений нейтральний колір, то між сірим і бежевим було б важко зв’язати — обидва приємні по-своєму. Ось чому ми любимо сірий, ідеальне поєднання двох відтінків. Відтінок ідеально поєднується з іншими тонкими тонами, такими як ніжна зелень шавлії та кремові. Але коли він сам захоплює всю кімнату, це справжня магія.

04з 21

Використайте блакитний

Ніщо так не випромінює важливість, як глибокий, королівський синій. У однотонній кімнаті її найкраще підкреслити великими картинами, щільними драпіровками, оксамитовими штрихами і, звичайно ж, класичним освітленням люстр. Якщо ви запитаєте нас, після 5 хвилин у цій кімнаті ми відчуємо себе на вершині світу. 

05з 21

Спробуйте теплий білий

Ми говорили це раніше, і ми повторимо це знову: ми любимо білі кімнати. Але брудно-білі кімнати, у яких використовуються кремові відтінки, такі ж гарні (якщо не кращі). Нейтральна палітра кольорів розслабляє та заспокоює, ніби будь-який стрес зникає, щойно ви сідаєте на один із зручних диванів. 

06з 21

Спробуйте зелений

Важко вибрати, який відтінок зеленого є нашим абсолютним фаворитом, але ні для кого не секрет, що кожен може перетворити простір. Вибір зелених відтінків як домінуючого відтінку в кімнаті створює простору, наповнену природою атмосферу. Нам подобається, як у цій кімнаті використано оливковий колір для стін, трохи темніший відтінок для дивана та, природно, велика кількість рослин, які поєднують усе разом. Дерев’яні акценти допомагають додати землистого, природного відчуття.

07з 21

Коричневі відтінки

Що стосується кольорів, коричневий ніколи не мав найкращої репутації. Але там, де деякі бачать обмеження, ми бачимо можливості. Це все про змішування та поєднання текстур: бронзових металів, світлого дерева, плюшевих відтінків. Результат — монохромна кімната, яка не є простою та нудною.

08з 21

Різні тони сірого

Хоча ідея «хмарних» відтінків може викликати в пам’яті щось похмуре, ця вітальня є доказом зовсім протилежного. Світло-сірий колір покриває стіни і стелю, створюючи затишну атмосферу. Однак сірий відтінок на цьому не закінчується — комод, акцентне крісло та килим мають подібний відтінок. Золоті акценти створюють шикарний вигляд і не дають простору виглядати похмурим.

09з 21

Освітіть синім

З іншого боку, немає нічого поганого в тому, щоб обожнювати кристально чисті сині відтінки. Замість того, щоб фарбувати стіни в один і той самий відтінок, фарбування вбудованих елементів є ідеальним монохромним подвигом, який дозволяє отримати більше виміру. Цей чудовий волошково-блакитний простір підкреслено сірими кріслами, а також квітковим килимом більш глибокого синього відтінку, який доповнює решту кімнати.

10з 21

Додайте більше відтінків

Нам подобається, як ця монохромна вітальня демонструє повний спектр блакитних тонів у всьому просторі. Глибокий синій зліва поступово світлішає, поки не досягне майже сірого тону на протилежній стіні. Посередині — меблі у відтінках, що відображають стіни, а також яскраве освітлення нейтральних кольорів для особливого сучасного штриху.

11з 21

Виберіть тему

Десь між зеленим і синім знаходиться колір морської піни, який, безсумнівно, привабливий як палітра кольорів інтер’єру. Щоб підкреслити ідею пишного підводного світла, додайте рослини, розкішні тканини та мерехтливі вогні.

12з 21

Використовуйте рожевий як нейтральний

Рожевий можна і потрібно вважати нейтральним. Запорошений рожевий рум’яна діє більше як нейтральний бежевий, ніж як акцентний колір. З огляду на це, тема нейтрального рожевого кольору – це саме те, що потрібно кімнаті. Додайте рожевий розкладний диван і соковиті рожеві штори, і кімната буде виглядати абсолютно вишуканою. 

13з 21

Тримайте простір гладким

Коли справа доходить до сірого декору, найважчий розлад між теплими або холодними тонами. Але ця палітра грифельних кольорів переконала нас, що прохолодні сірі тони – це шлях. Найкраща частина? Він чудово поєднується з чистим білим, тому ви можете створити його у відкритому плані з білими кухонними шафами. 

14з 21

Будьте сміливими та яскравими

Червоний — один із тих кольорів, які викликають багато емоцій: романтику, хвилювання, драматизм, силу. А в кімнаті це означає величезний потік енергії. Замість того, щоб поєднувати цю колірну палітру з фарбою (що ми б зазвичай робили відразу), виберіть акцентні меблі, веселі шпалери та аксесуари, щоб оживити цей глибокий колір. 

15з 21

Залишайтеся мінімальними

У сірих тонах є щось елегантне, особливо з правильними акцентами. Ця елегантна обстановка квартири є доказом: м’який диван навпроти двох плюшевих стільців і мармурового журнального столика в центрі видає шик. Але вам не обов’язково жити у багатоповерхівці, щоб відтворити відчуття цієї квартири. Золоті акценти на кріслі створюють розкіш, не надто виходячи за межі вашого бюджету. 

16з 21

Грайте з холодними тонами

Хоча є місце для теплих білих кольорів, прохолодніші версії також мають місце в наших серцях. Стіни, віконна обробка, штори та навіть двері у цій вітальні вирівняні в одному яскраво-білому кольорі , що дозволяє вашим очим без зусиль переміщатися по простору без перерви. Світла дерев’яна підлога трохи зігріває кімнату, але очевидно, що центральне місце тут займає колір слонової кістки.

17з 21

Додайте відчуття настрою

Дуже мало випадків, коли нам не подобається сучасний декор середини століття у вітальні. Показовий приклад: ця лазурно-блакитна вітальня має все, що ми можемо побажати. Окрім білого шкіряного дивана та відповідних бра, блакитні стіни та стелажі об’єднують усе разом.

18з 21

Подумайте про тони

Ми поетично говорили про сірий колір. Але цей холодний сірий колір має бути одним із наших улюблених. Те, як вугільні стіни доповнюють шкіряний диван і затишну кухню, запрошують гостей сісти та залишитися на деякий час. Не кажучи вже про те, що грайливі геометричні візерунки на стінах і декорі оживляють простір і не дають йому виглядати плоским або нецікавим.

19з 21

Підкресліть свою архітектуру

Ще один приголомшливий приклад фарбування вбудованих елементів для створення єдиного простору можна знайти прямо тут. Смарагдовий розважальний центр і акцентне крісло поєднуються на небесах, а зелений колір випромінює заспокійливу дію. Дозвольте своїм очам переміщатися по кімнаті та помітити, як багато менших варіантів декору також поєднують відтінки зеленого — від творів мистецтва до маленьких ваз на різних полицях.

20з 21

Залишайтеся ввічливими та нейтральними

Ми не можемо натішитися бежевими тонами, особливо у вітальнях. Цей простір має майже плавне поєднання між стінами та диваном, створюючи велику єдність у всій кімнаті. Від дерев’яних і плетених акцентів до витворів мистецтва на стіні, є багато текстури та інтересу, щоб привернути вашу увагу, не звертаючись до інших кольорів. І це природне світло, що проникає в кімнату? Абсолютно ідеально підходить для кімнати нейтральної палітри.

21з 21

Почніть просто з м’яких білих

Любите білий колір, але боїтеся здатися занадто клінічним? Більш м’які білі можуть легко вирішити цю проблему. Вибирайте білі, які трохи нахиляються до теплої сторони, але не переходять повністю в бежеві. Додавання текстур, таких як прозора постільна білизна та затишні пледи, може збільшити простір і створити затишну атмосферу, яку ви ніколи не захочете покидати.

Прокрутка до верху