23 ідеї килимів для вітальні, щоб створити затишок у вашому просторі

Вітальня просто не обходиться без килима. Килими для вітальні додають текстури та затишку, не кажучи вже про м’яке місце для ваших ніг. Їхній стиль є ідеальним завершальним штрихом для будь-якої вітальні, і є килим для кожного простору. Продовжуйте читати, щоб ознайомитися з нашими улюбленими ідеями килимів для вітальні.

01з 23

Використовуйте синій і помаранчевий

Шукаєте яскравий килим для вітальні, який справді зробить ваш простір привабливим? Шукайте синьо-помаранчевий. Ці сміливі відтінки додають веселого штриха будь-якій кімнаті, і вони виглядають ще краще, якщо їх використовувати у веселих візерунках, як ті, що в просторі вище.

02з 23

Додайте ромби

Якщо візерунок буде цікавим, але не надто відволікатиме, спробуйте килими з ромбами. Ромбові візерунки додають веселих ракурсів, не перебиваючи інші візерунки чи предмети у вашій вітальні.

03з 23

Внесіть вицвілий колір

Вицвілі кольори можуть здатися оксюмороном, але це простий спосіб додати тонкий колір, який інакше був би втрачений або занадто відволікав би вітальню. Щоб цей образ працював у вашому просторі, виберіть відтінки, які з’являться в інших місцях вашої вітальні, наприклад, на меблях чи декорі.

04з 23

Багатошарові килими

Одна з наймодніших речей, які можна зробити з килимами сьогодні, це їх шарування. І килими для вітальні нічим не відрізняються. Щоб досягти ідеального багатошарового вигляду килима, використовуйте більший і більш нейтральний килим як нижній килим, а зверху додайте веселий яскравий килим.

05з 23

Використайте зелений

Зелені килими для вітальні можуть поєднати ваш простір із зовнішнім середовищем і зробити його пишним і яскравим.

06з 23

Додайте крихітну текстуру

Чудовий спосіб прикрасити нейтральну вітальню – додати трохи текстури, і килими для вітальні не відрізняються. Килими нейтрального кольору з унікальною текстурою або дрібним малюнком можуть викликати візуальний інтерес, не займаючи простір.

07з 23

Спробуйте чорний і кремовий

Класичне поєднання кольорів завжди можна знайти в чорному та білому. Але шукаєте щось менш яскраве у своїй вітальні? Спробуйте чорно-кремовий килим. Кремовий колір є м’якшою альтернативою яскраво-білому, але він добре контрастує з чорним.

08з 23

Перейдіть до горизонталі

Щоб зробити вітальню ширшою, використовуйте килим із тонкими горизонтальними деталями, як-от ледь помітні смужки на килимі вгорі. Довгі лінії допомагають змусити око змусити вузький простір здатися ширшим, ніж воно є.

09з 23

Зіставте те, що вже є

Якщо ваша вітальня наповнена вбудованими елементами або іншими архітектурними деталями, які ви дійсно хочете виділити, виберіть килим для вітальні, який відповідає їхньому кольору. Відповідне забарвлення приверне увагу до ваших красивих вбудованих елементів і ліпнини, і ви отримаєте цілісний вигляд вітальні.

10з 23

Перейдіть до геометричної форми

Геометричні візерунки — ще один сміливий спосіб додати життя вашій вітальні, і геометричний килимок для вітальні — чудовий спосіб зробити це. А якщо вам потрібен веселий дизайн без зайвих кольорів, шукайте візерунок нейтральних кольорів, як-от чорний, білий або кремовий.

11з 23

Спробуйте синій і червоний

Ще одне ідеальне поєднання кольорів для вашої вітальні? Синій і червоний. Ці заспокійливі кольори надають відчуття елегантності будь-якій вітальні, а також створюють красиві візерунки та малюнки.

12з 23

Додайте щось плюшеве

Килими можуть бути не лише м’яким місцем для ваших ніг у вітальні – вони також можуть бути м’яким місцем для сидіння. Додатковий плюшевий килим може служити імпровізованим місцем для сидіння, коли ви перебуваєте в тісному місці, і він також створить відчуття особливого затишку.

13з 23

Заспокійливий колір

Якщо ваша вітальня сповнена яскравих кольорів і візерунків, які ви хочете трохи «збити», використовуйте нейтральний килим для вітальні. Вони додають трохи заземлення в простір, який інакше міг би здатися занадто гучним.

14з 23

Використай чорний

Щоб створити у вітальні відчуття настрою, додайте багато темних кольорів і не забудьте про килимок. Чорний або насичено-сірий килим темного кольору може створити сцену для вашого таємничого місця для відпочинку.

15з 23

Поєднайте візерунки

Колір — це не єдине, з чим може поєднуватися ваш килим у вітальні, він також може поєднуватися з візерунками. Нам подобається, як килим у просторі вище перегукується з візерунками в облицюванні камінної плитки та декоративних подушок.

16з 23

Зберігайте спокій

Килими чудово підходять для розширення теми або стилю у вітальні, незалежно від того, чи є вона гучною та веселою чи спокійною та тихою. А в цьому просторі вище килим у вітальні нейтрального кольору продовжує спокійний вигляд і відчуття спокійної вітальні.

17з 23

Використовуйте візерунки

Останнім часом у моді на килимах для вітальні кумедні візерунки. І це також не дивно — завдяки унікальному малюнку та привабливому кольорі вони стануть чудовим доповненням майже до будь-якої вітальні.

18з 23

Внесіть Синій

Якщо ви шукаєте килим, який створить заспокійливу присутність у вашій вітальні, зверніть увагу на килим синього кольору. Блакитний килим може миттєво розслабити простір, і він стане ідеальним доповненням до вітальні з соковитим зеленим фоном, як наведений вище.

19з 23

Додайте вицвілий візерунок

Щоб отримати вінтажний вигляд у своїй вітальні без необхідності купувати вінтажний килим, шукайте такий із вицвілим малюнком. Засмучений вигляд надає килиму характеру та відмінності, а також додає певний візерунок.

20з 23

Додайте маленький килимок

Килими у вітальні не обов’язково мають бути гігантськими — вони також можуть мати менший кінець. Маленькі килими у вітальню можна використовувати для обрамлення або підкреслення додаткових місць для сидіння або бічного столика, і вони забезпечують чудове відчуття масштабу.

21з 23

Використовуйте природні матеріали

З’ясувати, як привнести ззовні, особливо в більш формальний простір, як-от вітальня, може бути складно. Але килими, виготовлені з натуральних волокон, таких як джут або бамбук, можуть бути простим способом додати відчуття на відкритому повітрі та зробити ваш простір трішки більш єдиним з природою.

22з 23

Вставте горошок

Найулюбленіший веселий візерунок усіх часів можна знайти у скромному горошку. Це чудовий вибір для візерунків, коли ви хочете додати трохи новизни, зберігаючи стиль, ідеально підходить для килима у вітальні.

23з 23

Додайте круглі килими

Не всі килими для вітальні повинні бути квадратними або прямокутними — вони також можуть бути круглими. Поєднуйте круглі килими з квадратними меблями для створення стильного контрасту.

Прокрутка до верху