17 найкращих ідей квадратної плитки, ​​які варто спробувати негайно

Cкандинавський дизайн переживає популярність, і ми стали свідками однієї тенденції, зокрема, яка прокладає свій шлях через Атлантику: квадратна плитка метро. Основний елемент у шведських будинках для стін ванної кімнати та кухонної плитки, квадратна плитка метро дуже дружня до гаманця та є плиткою мрії мінімаліста . Вони можуть бути основним елементом дизайну в європейських скандинавських будинках. 

У поєднанні з темною затиркою, красивими пляшками з милом, латунними світильниками та розкішними халатами ця плитка незабаром буде по всьому Pinterest. Якщо наші прогнози правильні, вони можуть навіть замінити плитку метро в якості бюджетної задньої панелі вибору. Продовжуйте прокручувати наші улюблені кімнати з квадратною плиткою.

01з 17

Використовуйте тонку лінію затирки

Ця квадратна керамічна плитка, зображена тут у вигляді невеликої бухти, що оточує чудову окрему ванну та розкішну мармурову підлогу, має тонку лінію затирки, що надає їй полірованого, гладкого вигляду. Додані золоті та дерев’яні акценти поєднують сільську концепцію з сучасним відчуттям. Природне світло, що проникає з відкритих вікон, освітлює простір і створює відчуття простору.

02з 17

Облицюйте плиткою душові стіни

Одним із найпоширеніших місць, де легко знайти квадратну плитку для метро, ​​є душ — і не дарма. Квадратна плитка, що вкриває три стіни цієї душової кімнати, створює вишуканий вигляд, який нам подобається. Вбудований кубик, який містить засоби для ванної кімнати, легко поєднується, оскільки він також містить ту саму квадратну плитку — ви майже навіть не помічаєте цього.

03з 17

Спробуйте поєднати квадратну плитку з іншими стилями

Однією з головних переваг квадратної плитки метро є її гнучкість для роботи з великою кількістю інших стилів. Поєднання цієї плитки з іншим стилем або візерунком — як ця ванна кімната з квадратною плиткою в душі та візерунчастою плиткою на підлозі — це чудовий спосіб викликати інтерес без необхідності переборщити.

04з 17

Спробуйте половину стіни

У цій ванній кімнаті стіна наполовину облицьована плиткою, а верхня половина обклеєна шпалерами в фіолетову та білу смужку. Старовинні штрихи дерев’яних гачків для рушників і твори мистецтва чудово поєднуються з білою квадратною плиткою внизу, що надає більше індивідуальності та персоналізації, не втрачаючи свіжості, яку ця плитка привносить у будь-яку кімнату.

05з 17

Пара з кольором

У цій ванній кімнаті інша половина стіни підкреслена візерунком з жовтих крапок від руки, який є унікальним і живим. Стиль зберігається простим, лише проста рослина, дзеркало та витвір мистецтва в чорній рамі для прикраси простору. Поєднання білої плитки з кольоровою дозволяє вибраним фрагментам вискочити, не гублячись у жвавих візерунках.

06з 17

Поєднання з іншою плитковою вставкою

Хочете здебільшого використовувати квадратну плитку, але також змішувати речі? Спробуйте вставити плитку, щоб розбити суцільну білу стіну. Це може дозволити вам продемонструвати певний колір і родзинку, не засипаючи всю стіну складним дизайном (що може в кінцевому підсумку обійтися досить дорого). У цій арочній вставці використано барвисту блакитну та темно-синю плитку арабески, щоб створити яскравий контраст, від якого ми не можемо відвести очей.

07з 17

Розширте свій кухонний фартух

Кухонний фартух – це завжди видовище, і квадратна плитка метро ідеально підходить для цього. Однак, розширивши ваш дизайн плитки за межі задньої панелі та на більшу частину стін, можна не лише створити ілюзію більшої кухні, але й стати ідеальним фоном для різноманітних предметів декору, які ви можете виставити. Те, як ця кухня також покриває підняту стіну безпосередньо перед тим, як вона переходить у їдальню, допомагає створити чіткий поріг для розділення двох кімнат.

08з 17

Спробуйте мармурову версію

Якщо ви хочете підняти свою квадратну плитку на новий рівень, спробуйте використовувати мармурову версію. Ця душова кабіна та нижня половина стіни надають елегантного вигляду простому середовищу. Невеликий шестикутник для підлоги додає власний рівень інтриги, не затьмарюючи настінну плитку.

09з 17

Спробуйте Zellige Tiles

Хоча це не зовсім те саме, що квадратні плитки метро, ​​вони дещо пов’язані. Насправді плитку zellige часто називають прабатьком того, що зараз називається плиткою метро. Плитку Zellige зазвичай встановлюють вручну по черзі, щоб створити вигляд дещо нерівного, текстурованого вигляду, що чудово, якщо ви хочете мати чистий вигляд білої квадратної плитки, але не виглядати надто гладкою та жорсткою.

10з 17

Підкресліть плитку барвистими шафами

Використання квадратної плитки метро може легко викликати у людей подвійне сприйняття, особливо якщо вони очікують типової витягнутої версії. Якщо ви дійсно хочете, щоб плитка виділялася, вибирайте барвисті верхні та нижні шафи, особливо темного кольору. Результат дозволить білій задній панелі привернути увагу спереду та по центру.

11з 17

Не забудьте про свою пральню

Кухні та ванні кімнати – не єдині місця, де можна використовувати задню панель. Спробуйте додати таку плитку у своїй пральні, щоб додати трохи цікавості та текстури — і яка плитка може бути кращою, ніж гладка квадратна плитка? У цих плитках використовується затирка того самого кольору, щоб бездоганно поєднуватися з рештою білої кольорової гами.

12з 17

Спробуйте розкішні матеріали

Але мармур не тільки для ванних кімнат. Квадратна плитка метро з тонким мармуровим візерунком може допомогти будь-якій кухні відчути себе трохи вишуканішою, особливо в поєднанні з більш темним коштовним тоном, як ці смарагдові шафи. Якщо ви не хочете, щоб речі виглядали надто надмірно, додайте до свого декору натуральні матеріали, як-от три плетені стільці, розміщені на кухонному острові, щоб додати трохи невимушеного відчуття.

13з 17

Додайте текстури нейтральній кухні

Використання білої плитки на нейтральній кухні є класикою, і може допомогти створити ряд стилів від мінімалізму до модерну. Використання квадратної плитки замість традиційного метро може дещо змінити ситуацію без шкоди для колірної схеми чи додавання чогось надто еклектичного. Завдяки цьому ваші стіни та задня панель не виглядатимуть плоскими та тьмяними, не переважаючи нічого іншого на кухні.

14з 17

Використовуйте кольорову затирку

Якщо ви хочете додати трохи кольору своїй білій плитці, спробуйте використати різнокольорову затирку. У той час як біла затирка може створити бездоганний вигляд, а темні кольори можуть створити контраст, використання несподіваних кольорів є ідеальним способом додати тонку дозу, не змінюючи плитку. Крім того, затирка може мати широкий діапазон кольорів, що ідеально підходить для будь-якої теми, яку ви хочете створити. Нам подобається яскраво-помаранчевий колір, який надає простору ретро-атмосферу.

15з 17

Використовуйте темну затирку для створення контрасту

У той час як біла затирка (або без затирки) на плитці допомагає створити постійний і обтічний зовнішній вигляд, використання темної затирки може допомогти створити певний динамічний контраст. Чорна затирка може сильно підкреслити квадратну форму, підкреслюючи, що ви вибрали інший тип плитки замість звичайної прямокутної версії. Крім того, чорна затирка може приховати бруд краще, ніж біла, тому її легше залишати свіжою та чистою.

16з 17

Комбінуйте форми плитки

Іноді менше означає більше. Використовуючи квадратну плитку метро, ​​ви можете спробувати використовувати її лише в невеликих кількостях у своїй ванній чи кухні, щоб вона мала шанс сяяти, а не зливатися з фоном. Розміщення білої плитки поруч з більш еклектичним візерунком може бути ідеальним для досягнення цього, як душ, показаний тут.

17з 17

Використовуйте квадратну плитку як акцент

Замість того, щоб плитка перетворилася на все шоу, чому б не використати її як акцент? Ця переважно біла ванна кімната вже має простору, повітряну атмосферу, а квадратна мармурова плитка підкреслює решту простору. Використання його лише на душі, а не на всіх стінах і підлозі, дозволить вам оцінити плитку та її доповнення до кімнати.

Прокрутити вгору