20 ідеальних ідей рожевої кухні, які вам точно сподобаються

Рожеві кухні – це тренд, який залишиться надовго, подобається це чи ні. Нам це не просто подобається, ми любимо це. Рожевий, по суті, є нейтральним, коли він має ледь помітний рум’янець, і яскраво виглядає, коли йому дозволено сяяти. Від рум’яно-рожевого до яскраво-пурпурового і будь-який відтінок між ними, рожевий може забезпечити дозу енергії та відчуття спокою, і є багато способів досягти обох.  

Якщо уявлення про рожеву кухню від підлоги до стелі виглядає більше як «Будинок мрії Барбі», ніж як реальний будинок для дорослих, ми тут із ідеями та натхненням щодо способів — дещо тонких, а деякі не дуже — включити колір. , від візерункових шпалер до рум’янистої задньої панелі до, так, рожевого холодильника. 

Перейдіть до 20 красивих рожевих кухонь, які змусять вас негайно зателефонувати в магазин фарб (а також магазин плитки та побутової техніки). 

01з 20

Дизайн навколо рожевої фокусної точки

Саманта Кляйн обернула всю свою кухню навколо цих шпалер, дизайн, який вона створила, натхненний вінтажними шпалерами.

«Я так закохалася в нього і хотіла, щоб решта кухні поєднувалася з ним, тож я принесла трохи рожевого, білого та золотого кольорів, — каже вона. — Я просто закохана в те, як це вийшло».

02з 20

Додайте рожевий до кількох просторів для згуртованості

Якщо ваша вітальня рожева — подивіться на ці круті шпалери! — і вона знаходиться на відстані ока від вашої кухні, ви можете зменшити колір на кухні, щоб згладити перехід між кімнатами. Подумайте, додавши рожеві декоративні подушки та рожевий кашпо.

03з 20

Баланс рожевого з білим

Дизайнер зробив саме це тут: збалансував рожеві нижні шафи ( багато рожевих нижніх шаф) з білими стінами, білою обробкою вікон і білою кахельною спинкою. Сонячне світло відбивається від стін, створюючи яскраву сяючу кухню, яка миттєво зробить щасливим будь-кого в ній.

04з 20

Навшпиньках у дизайн рожевої кухні

Якщо ви не наважуєтеся вибрати рожевий від стіни до стіни, почніть з малого, як це зробив дизайнер на цій кухні. Для тонкого натяку на рум’яний колір вона пофарбувала двері в ледь помітний відтінок рожевого.

Якщо ви бажаєте більше кольору після першого смаку, додайте легкі доповнення, як-от килим або твір мистецтва.

05з 20

Поєднуйте рожевий із зеленим для неперевершеного комбо

У поєднанні рожевого і зеленого є щось оживляюче. Вони дуже гарно поєднали пофарбований у гвоздики рожевий острів і відповідні кухонні шафи з чудовою строкатою зеленою плиткою, яка досягає стелі. Це класично, елегантно, гламурно та незабутньо.

06з 20

Надихайтеся своїми подорожами

Раптом нам захотілося май тай. Ти також? Кухня має тропічну атмосферу: від приголомшливого рожевого холодильника SMEG до відповідного чайника для кави та шпалер у відпустковій атмосфері з відтінками рожевого, що вискакує з-за пальмового листя. Ключ до додавання шпалер на вашу кухню? Замість шаф вибирайте відкриті полиці, щоб шпалери справді сяяли. 

07з 20

Подумайте про рожевий колір не тільки в шафах

Кухня у їхньому лондонському житловому/робочому просторі (і самопроголошеному пристрасному проекті) святкує рожевий у всіх видах несподіваних способів — за межами рожевих шаф, у дверній рамі та обідньому просторі. Для вашої власної рожевої кухні додайте рожеві відтінки в переконливі місця: наприклад, оздоблення дверей, освітлювальні прилади чи оббивку стільця.

08з 20

Поєднайте прилади з шафами

Якщо ви копаєте ретро-атмосферу, візьміть нотатки з цієї кухні. Спершу пофарбуйте шафи в ніжно-рожевий колір — цей відтінок — улюблений фанатами, — а потім покладіть шар аксесуарів , натхненних 60-ми . Можливо, старовинний годинник? Або як щодо рожевого тостера? Безумовно.

09з 20

Додайте яскраві шпалери

Для кухні не для слабкодухих доповніть рожеві шафи відтінками рожевого на візерункових шпалерах, як цей дизайн. Візерунок також доступний для абажурів і тканини, тож ви можете справді поєднуватися з вашою кітчевою кухнею.

10з 20

Інвестуйте в рожеву техніку

Холодильники – це не маленька покупка, і вони також є немалою частиною дизайну вашої кухні, тож купіть такий, який зробить вас щасливими. Ідеальний, як цей рожевий дизайн SMEG із жувальної гумки, який дизайнер використала як центр уваги на своїй красивій рожевій кухні.

Висококласні сучасні елементи кухні, як-от витончені шафи та підлога у вигляді ялинки, не дозволяють їй виглядати занадто кітчево.

11з 20

Глянець для високого ефекту

Ця рожева кухня, не для сором’язливих. Глянцева пурпурова шафа настільки приголомшлива, що не потребує багато іншого декору, а рідкість решти простору дає вашим очам трохи відпочинку.

12з 20

Пам’ятайте: рожевий + латунь = відповідність, зроблена в дизайнерському раю

Є деякі кольори, які, здається, створені один для одного, і рожевий і золотий є одними з них. Або в цьому випадку латунь. У цьому дизайні панель зі старої латуні та старовинний латунний кран ідеально поєднуються з блідо-рожевими стінами та блакитними шафами.

Ніби цій кухні вже не вистачає характеру, химерна стіна-галерея – не те, що можна побачити на багатьох кухнях – додає відчуття приземленості.

13з 20

Поставте на відкриті полиці свою найкрасивішу кераміку

Ось ідея, яку ми негайно викрадаємо: повісьте відкриті полиці на стіну, яка не використовується, щоб виставити вашу улюблену колекцію кераміки. Нам подобається, як компанія додала полицю, схожу на раму, на цю кухню з курними трояндами, демонструючи різнокольорові кухлі, заощадивши дорогоцінний простір у шафі та підкресливши ще більше яскравих кольорів.

14з 20

Будьте сміливі з яскраво-рожевим килимом

Незалежно від того, чи є у вас рожеві шафи для координації чи ні, один із способів включити колір у вашу кухню – це постелити пурпурний марокканський килим. (Який, перш ніж ви запитуєте, так, можна випрати.)

Дизайнер не цуралася різноманітних кольорів на своїй яскравій та радісній кухні, і килим є ключовим фактором, щоб поєднати все разом, оскільки він підкреслює часточки чорного та рожевого.

15з 20

Ризикуйте з поєднанням кольорів

Так, можна поєднувати рожевий і червоний. І ні, вона не повинна виглядати як листівка до Дня святого Валентина. Кухні показують нам, як це робиться, за допомогою цієї приголомшливої ​​кухні, яка поєднує шафи з білої крові з ніжно-рожевою цеглою. Інші аспекти, такі як шафи з бортиками, нагадують про більш традиційну епоху.

16з 20

Зосередьтесь на рожевій підлозі з візерунками

Навіщо зупинятися на рожевих стінах? Або рожеві шафи? Якщо ви обираєте рожеву кухню, вибирайте її від підлоги до стелі. 2LG Studio представила графічну рожеву та синю кахельну підлогу на цій гарній рожевій кухні. Це сміливо, але не переборливо, обов’язково, коли ви працюєте з такими видатними кольорами та візерунками.  

17з 20

Додайте текстуру до стін

Якщо венеціанська штукатурка була досить прохолодною для майстрів епохи Відродження, вона більш ніж прохолодна для сучасної рожевої кухні. Дизайнер додала текстури та візуального інтересу своїм гарним рожевим стінам за допомогою цієї техніки, яка в поєднанні з мармуровою стільницею та витонченою технікою створює класичний простір, який схвалювали б стародавні римляни.

18з 20

Встановіть рожеву задню панель

Якщо вам знадобилося ще одне нагадування про те, що рожевий і зелений – це гармонійне поєднання кольорів, створене в небесному поєднанні кольорів, ця кухня у стилі шейкер із рожевою задньою панеллю у вигляді ялинки повинна надихнути вас використати пензлі для фарби та змінити дизайн плитки. Дизайнер розробила цю позачасову, але несподівану кухню, яка також має шпалери з візерунками, які ідеально підкреслюють рожевий і зелений.

19з 20

Комбінуйте візерунки та текстури

Не бійтеся експериментувати з візерунками та текстурами — вони додають вимір і без того динамічному дизайну рожевої кухні. Дизайнер зробила саме це на власній кухні з шевронною плиткою та рифленими рожевими дверцятами шаф. Ми хотіли б негайно заїхати, будь ласка.

20з 20

Офсетний гарний рожевий із жирним чорним

Думаєте, що рожевий занадто солодкий для вас? Збалансуйте рожевий колір сміливим чорним. Вона пофарбувала підлогу, щоб вона відповідала сміливим шафам, зробила все сміливішим за допомогою рожевої акцентної стіни та графічного мистецтва в рамці.

Прокрутити вгору