13 ідей старовинної кухні, які доводять, що сучасне не завжди краще

Ми будемо першими, хто визнає, що легко захопитися думкою «що новіше, то краще», особливо коли домашні тенденції рухаються на милю за хвилину. Але є щось у гарно оформленій вінтажній кухні, яка ніколи не перестає вражати місце. Звичайно, підлога не завжди може стикатися зі стінами під прямим кутом, а дверцята шафи можуть трохи скрипіти, але насправді нічим не можна замінити характер, який приходить з віком.

Звичайно, це не означає, що на старовинних кухнях завжди найлегше готувати, знаєте, кухню. До днів шестимісних острівців і палацових рядів кухні були трохи…компактнішими. Але кілька хитрих трюків, що дозволяють заощадити простір, зміни конфігурації та редизайну можуть перетворити навіть найскромнішу кухонну кухню на гламурне місце для їжі та розваг, не жертвуючи ретро-індивідуальністю та особливостями, які зробили її привабливою.

01з 13

Внесіть максималізм

Максималізм + ретро-стиль = гідна одержимості кухня, на яку ми не можемо відірватися. Від теплих деревних тонів до класичної кам’яної стіни та м’ятно-зелених приладів – у цьому затишному та індивідуальному просторі є що полюбити.

02з 13

Дотримуйтеся модерну середини століття

Цей A-образний каркас 1950-х років залишається вірним своєму ретро-корінню, демонструючи старовинну плитку, елементи шафи в стилі середини минулого століття і, звичайно, приголомшливий холодильник у стародавньому стилі. Ми вважаємо це ідеальним поєднанням вінтажу та сучасності.

03з 13

Спробуйте колірну палітру ар-деко

Тісну кухню на камбузі може бути важко змінити, але трансформація кухні дизайнера Брейді Толберта не що інше, як приголомшлива. Плитка для підлоги, що знімається та наклеюється, замінена фурнітура та кілька продуманих інвестиційних елементів (привіт, SMEG) роблять простір таким же гламурним, як і функціональним — це важке завдання для такої обмеженої площі.

04з 13

Оновіть застарілу кімнату

Оренда кухонь може здатися прокляттям (ми всі були там). Але навіть безліч застарілих кухонних гріхів можна приховати за допомогою розумного стилю. Її улюблений трюк у стилі? Рослини — і їх багато. Біля кухонної раковини, що переливається з холодильника, і в будь-якому вільному місці зелень допомагає надати застарілим речам оновленого вигляду. Теплі тони деревини, як-от ця підготовча поверхня, гармоніюють із тими надто поширеними шафами з оранжевого дерева, які можна побачити в багатьох старовинних будинках, надаючи всьому простору більш навмисного відчуття.

05з 13

Спробуйте Монохромний

Ах, трансформаційна сила свіжого шару фарби. Ця кухня виглядає актуальною та веселою, але зберігає деякий вінтажний відтінок у вигляді підлогової плитки. Навіть стандартні шафи отримують нове життя, коли їх вішають на стіну несподіваного кольору. Ми вже говорили це раніше і повторимо знову: фарба є найкращим трансформаційним інструментом у вашому декоративному арсеналі.

06з 13

Подумайте про європейський шик

Поєднання французького впливу, ідеально-недосконалих архітектурних деталей і, звісно, ​​титульних мрійливих білих кольорів усіх можливих відтінків роблять його непереборним. Ми точно включимо частину цього, по суті, вінтажного стилю в нашу наступну кухню Reno.

07з 13

Освіжіть білу палітру

Ще один стильний ремонт кухні в оренду, це приміщення виглядає таким легким і сонячним. Шар яскраво-білої фарби, кілька нових ручок і фурнітури для раковини і (звичайно) культовий килимок Instagram вдихають нове життя в цей стандартний простір.

08з 13

Збережіть унікальні активи

Ми ніколи не бачили, щоб двоколірні шафи виглядали так шикарно. Величезний вітраж у стилі ретро вдихає нове життя в цей абсолютно білий простір (і, до того ж, підвищує його вінтажний вигляд). Наступного разу, коли ми помітимо один із цих вітражів у комісійному магазині чи на барахолці, ми зачерпнемо його.

09з 13

Використовуйте дерев’яні акценти

Майстер-клас із того, як досягти тонни характеру в невеликому просторі, ця мініатюрна кухня забезпечує функціональність і багато чуття. Унікальне поєднання регенерованої деревини в барі для сніданку обґрунтовує простір у минулому, але несподіване додавання цієї крутої фанерної полиці у стилі «зроби сам» робить її сучасною — і, чесно кажучи, трохи бунтарською, найкращим чином.

10з 13

Поєднуйте ретро з сучасним

Ви б повірили, що цей будинок абсолютно новий? Ми очікували знайти таку установку в розгалуженому французькому замку, але насправді це нова конструкція, розроблена, щоб виглядати вінтажно (розмова про trompe l’oeil ). Приголомшливий асортимент і сірі шафи викликають непритомність, і нам подобається контраст, створений гладкими латунними світильниками.

11з 13

Двокольоровий

Розфарбуйте нас, одержимих цією чарівною двокольоровою кухнею. Простий шар фарби — чорний на нижній частині; білий колір у верхній частині — додає графічний елемент у невибагливий простір, тоді як біла бісерна дошка та еклектичне поєднання чорних деталей для зберігання набирають контраст. Нам також подобається, як цей простір демонструє розумний спосіб зробити маленькі кухні більш функціональними.

Додавання кількох спеціальних предметів меблів може справді завершити все, коли підготовчих поверхонь бракує, як це часто буває на старих кухнях.

12з 13

Змішувати матеріали

Приземлення будинку з власною цегляною піччю повинно бути одним із найкращих відчуттів усіх часів. (Уявіть собі, яку неймовірну піцу ви могли б приготувати.) Ця приголомшлива кухня є чудовим фоном для міжнародної лінії ремісників McGee & Co, що має досконалий сенс, враховуючи, що сам простір є майстерним поєднанням матеріалів із різних джерел.

13з 13

Думай просто

Не передумайте — у цій простій котеджній кухні є все необхідне, і це мрія мінімаліста з явною вінтажною атмосферою. Стіни з кольоровими блоками додають сучасний відтінок, який об’єднує простір, але також додає багато візуального інтересу (це фарба для стін знову є MVP). Теплі стільниці з м’ясних блоків і міцна окрема раковина створюють затишне й привабливе відчуття сільського стилю. Ми можемо лише уявити, як збити тут партію млинців сніжного ранку.

Прокрутка до верху