Кольори фарби для кухні – найкраще, що спробувати вдома, і чому

Вам потрібно оновити свою кухню та цікаво, які кольори фарби для кухні найкращі на довгострокову перспективу? Ваша кухня часто є осередком вашого дому, де ваша сім’я збирається, щоб обговорити події дня, місцем, де можна розважити друзів, або раєм вашого власного шеф-кухаря, щоб підняти кулінарний шторм.

Для чого б ви не використовували свою кухню щодня, ідеальний колір фарби для кухні знайдеться для вас. Ось список наших улюблених кольорів фарби для кухні, який допоможе вам вибрати колір, який освітлити (або затемнити) стіни вашої кухні, відібраний нашими декораторами.

Яскраво-білий

Білий колір чистий і чіткий і чудово виглядає в поєднанні з більшістю кухонних шаф. Це максимально утилітарний варіант, коли мова заходить про кольори кухні, тому він підійде до більшості кухонних елементів і дизайнів кухонь. Його також легко перефарбувати з часом, і це також доступний варіант, тому, якщо у вас обмежений бюджет на ремонт кухні, ви виграєте.

Для справді елегантного вигляду вибирайте хромовані світильники та фурнітуру. Якщо ви відчуваєте сміливість, вибирайте повністю білу кухню з білими стінами, білими поверхнями, білими меблями та білою підлогою. Цей сучасний і мінімалістичний вигляд допоможе вашій кухні виглядати надто просторою. Це також чудово, якщо у вас невелика кухня або ваша кухня має відкрите планування, і ви хочете, щоб вона зливалася з фоном.

Холодний світло-сірий

Світло-сірий, дуже актуальний на даний момент, займає перше місце в списку кольорів фарби для кухні. Незалежно від того, чи є у вас маленький або великий простір, сірі кольори фарби для кухні завжди виглядають чудово. Світло-сірі легко доповнити аксесуарами, і їх можна контрастувати зі світлими білими, темно-сірими та багатьма проміжними кольорами кухонних стін.

Незалежно від того, чи хочете ви поєднати свій колір фарби з яскравими та сміливими елементами чи чимось із дещо м’якшим тоном, сірий колір поза часом і завжди  в тренді. Зі світло-сірим ви можете вибрати мінімалістичний легкий вигляд і додати аксесуари з хрому та нержавіючої сталі – однак, якщо ви хочете щось більш елегантне, розгляньте золоту або бронзову фурнітуру.

Чоловічий темно-сірий

Якщо світло-сірий є для вас надто м’яким і ви шукаєте ідеї фарби для кухні, яка є сильнішою за кольором, виберіть темно-сірий.

Незважаючи на те, що він все ще чудово виглядає з вашими світлішими білими та сірими кольорами, він також додає вашій кухні більш чоловічого характеру, на відміну від інших кольорів кухонних стін.

Чорнильно-синій

Не той колір, про який ви б обов’язково думали для кухні, темний, несподіваний чорнильно-блакитний виглядає чудово. Ви можете поєднати це з білими, кремовими або світло-сірими елементами, щоб темно-синій ідеально контрастував.

Поєднуйте чорнильно-блакитний колір із бронзовими світильниками та фурнітурою, щоб ваша кухня залишалася в тренді з яскравими кухонними кольорами та елегантними аксесуарами.

Шавлія зелена

Зелена шавлія – це теплий і домашній відтінок, який є прекрасним варіантом для ідей кольору кухні. Він чудово виглядає на тлі кухонних кольорів, таких як кремові та нейтральні, а також світлих відтінків дерева, створюючи спокійну та теплу кухню.

Зелений шавлії також чудово виглядає з більш землистими, темнішими коричневими; щоб ваша кухня виглядала як найкомфортніша зона у вашому домі.  

Класичний кремовий

Кремовий — це класичний колір кухні — чи то для кухонних гарнітурів, чи для стін. Крем не підсвічує плями та плями, як білий, тому вам не доведеться так часто перефарбовуватись.

Він також привабливий і більш розслаблюючий, ніж яскраво-білий колір, і робить кухню більш традиційною.

Яскраво-червоний

Яскраво-червоний виглядає ефектно на відміну від більш світлих кольорів кухні – наприклад, старовинних кремових меблів. Це додає сплеск сміливого та енергійного кольору в простір, який часто може здаватися менш веселим і більш корисним у домі.

Яскраві вкраплення червоного кольору змінять усе, що стосується вашої кухні та додасть відчуття гри.

Землистий коричневий

Землисто-коричневі тони чудово виглядають на тлі темно-зелених і блакитно-блакитних, зокрема, створюючи теплий і затишний простір. Ці земляні кольори кухонної фарби разом виглядають розкішно, і ви навіть можете поєднати їх із темнішими дерев’яними тонами для чогось справді красивого.

Переконайтеся, що ви використали яскравіші кольори кухонних стін, як-от блакитний і зелений, щоб прорізати ці землисті тони та справити враження.

Блакитно-синій

Цей розкішний відтінок є ідеальним кольором, щоб додати нотку гламуру до кольорів вашої кухні. Він чудово виглядає на фоні білих і сірих тонів і додає приміщенню приємну глибину і тепло.

Цей колір також виглядає красиво в поєднанні з матовою золотистою фурнітурою (наприклад, кранами, дверними ручками та дверними ручками) і є одним із найвишуканіших, якщо розглядати найкращі кольори для кухні.

М’який жовтий

Жовтий — досить традиційний колір для кухні, і на це є причина; це працює. Жовтий — м’який і привабливий колір, який викликає відчуття тепла та щастя — то який колір для кухні краще? Він легкий і яскравий і буквально «сонячного» кольору. Це доброзичливий і розслаблюючий колір, і якщо ви не любите справляти сміливе враження, це ідеальний колір.

Він не такий стерильний, як білий, але має такі ж властивості (наприклад, відбивання світла). Якщо ви хочете чогось більш розкішного, виберіть більш насичений жовтий з деякими глибшими тонами для дещо більш примхливого погляду на сонячні жовті кольори кухонної фарби.

Туманно-блакитний

Легкий туманно-блакитний відтінок навіює на кухні думки про морське узбережжя, особливо коли він поряд із традиційними білими меблями. Він розслабляє, як і кольори кухні, тому він не теплий і не затишний, як земляні тони, але все одно виглядає вишукано.

Оскільки колір світлий, але насичений, він зливається з фоном, створюючи відчуття світла та простору, чого не можна отримати з більш глибокими тонами для ідей кольору кухні.

Назад до чороного

Тепер думка про чорний колір на кухні може змусити багатьох із вас, читаючи це, здригнутися. Але не дійте так поспішно! Є багато способів, за допомогою яких чорний колір може бути стильним, але не надто нав’язливим, у кольорах вашої кухні. Якщо чорні глянцеві шафи надто багато для вашого смаку, ви можете додати чорні матові кухонні шафи на стіну – виберіть скляні фасади, щоб розбити темний колір і додати стильний спосіб демонстрації скляного посуду та посуду.

Як щодо того, щоб пофарбувати стіни вашої кухні фарбою для дошки, щоб весело поглянути на ідеї фарбування кухні? Він не тільки чудово виглядає, але й чудове місце, щоб занотувати свій список покупок, сьогоднішнє меню чи ідеї рецептів.

Туманно-зелений

Світло-зелений з відтінком синього може творити чудеса як колір фарби для кухні. Як і жовтий, він легкий і яскравий, водночас відбиваючи світло на вашій кухні.

Зелений — це традиційний колір кухні, але з відтінком синього, який ви отримуєте в туманно-зеленому, він додасть вашій кухні відчуття свіжості. Це чудово підходить для великої кухні, оскільки світлий і свіжий відтінок не надто переважає у великому просторі.

Прокрутити вгору