Ідеї ​​для кухні в стилі шейкер – простий, але вражаючий, цей образ поза часом

Якщо вам подобається позачасовий стиль, ці ідеї для кухні в стилі шейкер надихнуть вас і підкажуть, як легко досягти зовнішнього вигляду. Отже, звідки беруться ідеї для кухні Shaker? Маршрути цього популярного дизайну походять від однойменного релігійного руху США XVIII століття. Вони вірили в простоту та функціональність без прикрас чи декоративних елементів, і вони структурували свої будинки як такі.

Сьогодні ці початки базуються на цьому, і дизайн шейкер дійсно пропонує різноманітність з точки зору кольору та завершальних штрихів, але основи залишилися незмінними.

Дерево є домінуючим матеріалом на кухнях шейкер, але будьте обережні, щоб не схилити терези до «вінтажного» або «кантрі» стилю. Виберіть простий дизайн із квадратними дверцятами з вставною панеллю та, якщо ви пофарбували їх, виберіть матове покриття.

Будь-які меблі також повинні відповідати цим лініям. Дерев’яні стільці зі шпиндельною спинкою та простий квадратний або круглий стіл – це те, що ви шукаєте. Ви навіть побачите, що барні стільці також підходять під цей вигляд.

Звичайно, вам не обов’язково до букви слідувати Біблії стилю Шейкер. У сучасних кухнях елемент класичного дизайну надає відчуття спадщини, але також створює досить нейтральну схему, щоб ви могли додати власний стиль у простір.

Що таке кухня в стилі шейкер?

Ви можете впізнати кухню Shaker набагато легше, ніж згадати її назву. Незважаючи на те, що це традиційний стиль, останнім часом вони відродилися завдяки багатьом молодшим поколінням, які бажають відтворити ностальгічний класичний стиль, у якому вони виросли. 

Стиль шейкер походить із середини 18 століття і був розроблений «Шейкінг-квакерами». Маючи коріння в квакерстві, велика увага приділяється меблям ручної роботи, які були створені, щоб служити довговічною та забезпечувати непідвладну часу якість. 

Цей дух продовжився до кухонь Shaker, які ми бачимо сьогодні – вони надзвичайно популярні завдяки традиційному стилю, який виглядатиме стильно протягом багатьох років. Не кажучи вже про те, що вони часто виготовлені вручну або виготовлені з важких високоякісних матеріалів, тому їх не потрібно міняти. 

Культовий вигляд включає в себе раму навколо краю дверей і часто виготовляється зі справжнього дерева або копії дерева. Хороша новина полягає в тому, що хоча стиль зазвичай був дорожчим, тепер він набагато доступніший і доступніший, тому ви можете досягти класичного вигляду з будь-яким бюджетом. 

У міру того, як ми наближаємося до недавнього часу, затишний і сільський класичний вигляд отримав нове визнання. Квінтесенція британського шейкера викликає відчуття ностальгії за більш простим і автентичним способом життя. Це особливо поширене серед молодих поколінь, які шукають втішного відлуння кращих часів. 

Ідеї ​​для кухні шейкер

1. Виберіть комору

Традиційний зовнішній вигляд кухонь шейкер чудово доповнює їх іншими класичними елементами, такими як комора. Хоча на багатьох маленьких кухнях не буде місця для повноцінної комори, використання шафи для сухих продуктів, спецій і дрібної техніки створить організований простір. 

Це також означає, що коли дверцята закриті, ви можете ігнорувати безлад предметів, які в іншому випадку захаращували б стільницю, і насолоджуватися симетрією дверцят шейкер. Комори також зазвичай використовуються як гаражі для побутової техніки, а нижня полиця є чудовим місцем для зберігання кавоварки, тостера та чайника, готових до напружених ранків. 

2. Перейдіть на фарбування

Шейкер розроблений на все життя, але ваш смак у кольорових схемах кухні може не сподобатися. Ось де на допомогу приходять придатні для фарбування серії шейкер (популярність яких стрімко зростає). 

Зараз багато компаній продають голі дверцята, які можна пофарбувати найкращою фарбою для кухонних шаф, що дає вам максимальну гнучкість у виборі кольору. Потім ви можете відшліфувати та перефарбувати, коли прийде час для свіжого відтінку, щоб ви могли легко відповідати сучасним тенденціям без необхідності купувати повністю нову кухню. 

3. Додайте автентичний деревний орнамент

Шейкер — це чудова нагода для повного автентичного підходу з текстурою деревини. Природна текстура доповнює товщі дерев’яні двері, додаючи виміру зовнішньому вигляду. 

Незалежно від того, чи ви обираєте виразну зелену кухню чи зберігаєте її на білій кухні, двері з ефектом деревини покращать колірну гамму. Це також хороший вибір для тих, хто має дітей, оскільки допоможе замаскувати жирні відбитки пальців. 

4. Змішуйте різні кольори на шафах

Стиль шейкер відомий і улюблений за його простоту, але це не означає, що ви не можете бути авантюрними у колірних схемах кухні. У всякому разі, його стриманий стиль забезпечує ідеальний фон для поєднання ваших улюблених відтінків.

Не кожна кухня підходить для однакового використання кольорів, тому продумування розміщення кольорів у зв’язку з розміром кімнати, освітленням і ефектом, який ви хочете створити, є ключем до справді вражаючого дизайну. 

Темніші кольорові блоки — чудовий спосіб додати простору глибини та нотки елегантності. Використання навісних шаф більш світлого кольору, де базові блоки темніші, збереже відчуття розкоші, водночас створить ілюзію більшого простору, ніж лише темні шафи.

5. Введіть відкриті стелажі

Голі вільні від безладу поверхні та ряди шаф виглядають на сучасній кухні охайно та охайно , однак можуть здаватися й бездушними. Запровадження відкритих стелажів до дизайну вашої кухні, де ви можете виставити улюблені речі, або добре укомплектований стелаж для вина додасть характеру. 

Подумайте про вибір контрастних кольорів і матеріалів для полиць або задньої панелі відкритого блоку, щоб додати ще більше інтересу. 

6. Відбивайте світло за допомогою засклених шаф

Ідеї ​​для темно-синьої кухні виглядають красиво і є великою тенденцією дизайну, однак вони можуть здатися темними, якщо у вашу кімнату недостатньо природного світла. Тому засклені шафи можуть бути корисними.

Скло є чудовою обробкою кухонь. Засклені шафи не тільки розбивають монотонність повторюваних суцільних фасадних дверей – особливо у великих приміщеннях – вони максимізують потік світла в темніші кути.

Двері зі скляним фасадом — це так само добре, як і відкриті полиці, коли справа доходить до демонстрації ваших цінних речей. Вони також чудові, коли ви отримуєте доступ до повсякденних речей, дозволяючи вам бачити, що у вас є та куди ви поклали речі. 

7. Будьте сміливими з кольором

Існує тенденція дотримуватись натурального дерева або нейтральних тонів у кухнях в стилі шейкер. Вони, звичайно, виглядають чудово, але не бійтеся пожвавити речі яскравим кольором, наприклад червоним.

Протягом останніх кількох років ми спостерігаємо зростання попиту на темніші кухні. Вони пропонують стриману розкіш і більш універсальні, ніж ви можете собі уявити. 

Зі зростанням кількості відкритих просторів зони для приготування їжі та їдальні повинні бути більш гармонійними. Це разом із переходом до впевненості в кольорі призвело до збільшення попиту на кольорові шафи. 

Англійський червоний колір можна використовувати на всій кухні для вибагливіших покупців або створити двоколірну кухню з міцним островом, який утворює центр кухні.  

8. Зробіть джаз геометричною підлогою

Легка елегантність кухні в стилі шейкер у нейтральній колірній палітрі робить її ідеальною для того, щоб надати власного відбитка за допомогою цікавих поверхонь, фурнітури та аксесуарів. Додайте йому вражаючої переваги за допомогою сміливої ​​геометричної кахельної підлоги. 

Потім додайте інші елементи, такі як плитка metro на стінах або декоративні панелі, незвичайні ручки для дверей і ящиків і мідні труби як стелажі.

9. Комбінуйте стилі обладнання

Ручки для чашок є класичним доповненням до шафи Shaker, але вони також чудово виглядають у поєднанні з простими ручками. Метали з теплим або потьмянілим покриттям додадуть відчуття автентичності.

Коли справа доходить до того, щоб надати вашій шафі-шейкеру непідвладний часу оздоблення, антикварні метали є окремою лігою. Чарівна з індивідуальною атмосферою, додавання латунної фурнітури до вашої кухні завжди має величезний вплив на загальне відчуття. 

Незалежно від того, чи ви обираєте вічні ручки для чашок, прості ручки або те й інше, це тонке доповнення додасть елемент вишуканості та вікового характеру у ваш простір.

10. Збалансуйте світлі та темні шафи

У маленькій кухні навісні шафи можуть скупчувати простір і створювати відчуття, що воно менше. Одним із варіантів є повна відмова від навісних шаф і встановлення замість них відкритих полиць. 

Крім того, якщо вам потрібен закритий простір для зберігання, виберіть ідеї настінних кухонних шаф у світлому кольорі, того самого відтінку, що й стіни, з темнішими тонами для базових блоків, щоб зробити кухню більшою. 

11. Максимально використовуйте кожен сантиметр

Збільшення простору є ключовим у більшості домогосподарств Великобританії, особливо на кухні. Шафи часто бувають стандартних розмірів, тому, коли в ряду з них утворюється щілина, ми можемо задуматися, що з нею робити. 

Маленькі та тонкі висувні комори — чудовий варіант для максимального використання проміжків між шафами. Навіть якщо ви не купуєте кухню на замовлення, невеликі щілини можна використовувати для зберігання прасувальних дощок, віників, важких обробних дощок тощо. 

12. Заокруглюйте краї за допомогою вигнутих шаф

Якщо у вас є маленькі або плануєте їх мати, подумайте про вигнуті краї на кухонному острові чи півострові. Пом’якшені кути на вигнутих блоках і закруглені краї на стільницях нададуть більш спокійного вигляду та чудово допоможуть уникнути нещасних випадків. 

Ті, хто любить розважатися, повинні подумати про те, щоб додати індукційну плиту на свій острів або півострів, щоб вони могли завжди дивитися на своїх гостей і залучати їх до кулінарного досвіду. Тримайте варильну панель і раковину в окремих місцях, щоб краще окреслити соціальну сферу та гарантувати, що будь-який брудний посуд або склянки не будуть у фокусі.

13. Поєднуйте вбудовані та демонстраційні прилади

У традиційному стилі кухні може бути складним завданням інтегрувати сучасну або високотехнологічну техніку. Тож подумайте, що приховати, а що показати. Холодильник в американському стилі може бути особливою особливістю, а також місцем для зберігання їжі свіжою.

З кухнею на замовлення дизайнер працюватиме з клієнтом, щоб зрозуміти, як він використовуватиме простір, які вимоги висуває до своєї кухні, і дасть рекомендації щодо розташування приладів, щоб красиво доповнити дизайн. 

Хорошим вибором було б мати суміш приладів на виставці та інших, прихованих за шафами. Незалежно від того, чи хочете ви зробити заяву про охолодження чи хочете приховати щоденний «безлад», обидва дозволять простоті дизайну кухні сяяти.

14. Розрахунок окремого блоку

Якщо ви виявите, що вам потрібне додаткове місце для зберігання речей, особливо з маленькою кухнею, окремо стоячий блок у контрастному кольорі зробить ваше враження. Ви навіть можете пофарбувати старий простий прилад, і додавши традиційні ручки для чашок, він миттєво надасть йому відчуття шейкера.

Коли справа доходить до ідей кухні Shaker, пам’ятайте, що початковий стиль життя був практичним і аскетичним, все мало бути функціональним. І в типовій кухні того періоду все мало своє місце.

15. Будьте простими

Для максимальної простоти вибирайте прості колірні схеми кухні для своїх ідей Shaker, зберігаючи все в максимально наближених кольорах до шаф. Світильники, оздоблення вікон, меблі та плитка схожих відтінків поєднають зовнішній вигляд.

16. Зробіть це своїм

Ідеї ​​кремової кухні трохи більше «кантрі», ніж «шейкер», але прості плаваючі полиці та насичений кремовий шар додадуть їй спрощеності, необхідної для того, щоб похвалитися виглядом шейкера.

Якщо ви любите нейтральну колірну гамму, але не хочете використовувати білий колір, то кремовий стане чудовим компромісом. Він виглядає так само яскраво, але вам не потрібно хвилюватися про те, що на ньому буде багато бруду. 

17. Вибирайте дизайн, який легко чистити

У той час як дерев’яна стільниця створює справжній стиль кухонних ідей Shaker, немає нічого подібного до кам’яної стільниці для простоти та практичності, якої вимагає цей стиль. Для бездоганного вигляду встановіть раковину зі змивом і виріжте в дереві дренажні канавки.

18. Додайте аксесуари з сільських матеріалів

Класичний простий стиль поширюється і на аксесуари. Вибирайте просту кераміку та сховище з натуральних матеріалів, таких як дерево, пробка та лоза. Це також хороший спосіб додати кольору.

19. Покажіть свої найкращі аксесуари

Функціональність є головною перевагою ідей для кухні Shaker, тому вибирайте масивні обробні дошки та виставляйте їх у стопках або підвішуйте на кілочках над стільницею, як в ідеях для сільської кухні. Щоб отримати справді автентичний вигляд, шукайте в магазинах старих підносів для тортів і керамічних глеків для борошна.

Якщо ваша кухня достатньо велика для столу та стільця, ви зрозумієте, що ви розбаловані кріслами з веретеноподібною спинкою – тримайте без подушок для автентичного вигляду шейкера.

20. Додайте текстуру за допомогою плитки

Ідеї ​​кухонної плитки в сільському стилі , використані на підлозі, створюють те практичне відчуття, яке ви шукаєте. Будьте темними або світлими, як вам подобається – природний вигляд буде працювати незалежно від відтінку плитки.

21. Нехай це зануриться

Керамічна мийка Belfast завершує ідеї кухні Shaker. І, хоча вони можуть бути дорогими, вони не повинні розбивати банк і збережуть свій гарний вигляд на довгі роки.

ЩО ОЗНАЧАЄ ШАФИ В СТИЛІ ШЕЙКЕР?

Загалом це відноситься до простих дверей із вставною панеллю, часто виготовленою з дерева та іноді пофарбованою. Його вплив походить від неприкрашеного стилю та простого способу, яким шейкери (релігійний орден 18 століття) прикрашали свої будинки. 

Прокрутити вгору