Які квіти садити у вересні – для осіннього цвітіння і повноцінного саду

Якщо ви шукаєте найкращі квіти для посадки у вересні, ви не самотні. Так багато людей починають думати про те, щоб додати трохи фарб у свій осінній сад або підготувати свій зовнішній простір до весняного цвітіння – і зараз ідеальний час, щоб втілити ці ідеї в життя. Так, цей місяць — ідеальний час, щоб додати деякі посадки до свого списку робіт у саду у вересні . Але ми обіцяємо, що воно того варте. Зрештою, багато рослин входять у стан спокою в осінні місяці, але є деякі, які продовжують процвітати в цей період. Більше того, вересень – чудовий час для посадки весняних цибулин. 

Щоб вам було простіше, ми склали список найкращих речей для посіву та вирощування у вересні. Пора починати розігрівати свої зелені пальці і тріщати.

Вересень — чудовий час для посадки квітів, які ростуть при більш низьких температурах, оскільки ця пора року є ідеальним містком між літом і осінню. І без зайвих слів, ось деякі з наших улюблених.

1. Братки або фіалка

Якщо ви любите миттєве задоволення і не хочете чекати до весни, щоб побачити яскраве цвітіння у своєму саду, братки — чудовий варіант. Якщо вибрати зимові сорти і посадити їх у вересні, то можна гарантувати цвітіння всю зиму, а потім знову навесні.

Не хвилюйтеся, якщо ви не встигнете посадити братки у вересні. Ці витривалі багаторічники все ще можна висаджувати в жовтні, але не пізніше цього часу, і ви потрапляєте на небезпечну територію.

2. Люпин

Ми просто не можемо натішитися люпином в Ідеальному домі, багато в чому через те, що він ідеально підходить для садівників-початківців. Вони не тільки красиві, але й досить легко виростити в домашніх умовах.

Насправді люпин можна виростити з насіння будь-де в період з лютого по вересень. Вам потрібно буде зробити це в лотку для насіння, щоб отримати найкращі шанси на успіх, але цей запас часу ідеально підходить для тих, хто хоче в останню хвилину додати кольору своєму саду. І як тільки ви створили рослини люпину, ви можете розмножувати люпин в домашніх умовах. 

4. Розпечена кочерга

Вам, мабуть, не потрібно розповідати, чому ці квіти називають розпеченими кочергами. Ці барвисті та захоплюючі квіти роблять враження в будь-якому саду, і вони навіть продовжують цвісти в осінні місяці. І хоча прийнято сіяти ці насіння навесні, їх можна висівати і у вересні. 

Посіявши їх у вересні, ви дасте їм ще більше шансів прижитися до наступного літа. Але найкраще тримати їх у притулку — і, можливо, під прикриттям. 

5. Алліуми

Вересень – ідеальний час для підготовки весняного саду, а який весняний сад буде повним без алліумів? Ці цибулини можна легко придбати в садовому центрі, і вони найкраще цвітуть, коли їх висаджують восени.

Якщо ви не встигнете посадити цибулини луку у вересні, у вас є час до жовтня, щоб завершити роботу.

6. Крокуси

Завдяки гарній формі та чудовим кольорам крокуси є бажаним доповненням до будь-якого зимового саду. І це головним чином тому, що вони процвітають у холодніших умовах і часто можуть цвісти протягом усієї зими. 

Найкраще висаджувати цибулини крокусів у період з вересня по листопад, але важливо пам’ятати, що їх перший цвіт з’явиться лише навесні. Але після цього вони повинні цвісти двічі на рік – навесні і взимку. 

7. Чорнобривці англійські

Щоб не плутати з дуже популярним аксесуаром для миття посуду, англійські чорнобривці — це прекрасна квітка, яка надасть вашому саду жовто-помаранчевих відтінків. Їх часто використовують для заповнення прогалин у садових бордюрах, а насіння зазвичай висівають у вересні.

Роблячи це, ви майже гарантуєте, що ваш сад буде повний квітів до травня наступного року. Крім того, вони надзвичайно витривалі, а це означає, що вам не потрібно турбуватися про них у зимові місяці. 

8. Нарциси

Коли думаєш про нарциси, відразу думаєш про весну. Ці квіти знаменують кінець зими і є бажаним доповненням до будь-якого саду. Але щоб гарантувати це весняне цвітіння, найкраще висаджувати цибулини нарцисів у вересні. 

Нарциси можна висаджувати протягом вересня, і якщо ви посадите їх на сонці або в півтіні та в добре дренований ґрунт, у вас не повинно виникнути проблем з вітанням цього яскравого цвітіння наступного року. 

9. Гіацинт

Гіацинт є популярною весняною квіткою завдяки своєму сильному аромату, яскравим кольорам і здатності рости як на бордюрах , так і в горщиках. Однак, як і багатьом іншим весняним цибулинним, їм потрібен час, щоб прижитися, перш ніж вони почнуть цвісти. А тому садити їх треба у вересні.

Щоб успішно посадити цибулини гіацинтів, висаджуйте їх приблизно на 10 см у землю та приблизно на 8 см від будь-яких інших цибулин, щоб запобігти перенаселенню. Потім добре полийте їх.

10. Мереживо королеви Анни

Мереживо королеви Анни , яке також називають Ammi majus і іноді «квіткою єпископа», може стати чудовим доповненням до вашого саду. Зелень цього однорічника може бути густою, але білі квіти такі ж вишукані. 

Хоча ці насіння традиційно висівають навесні, їх також можна висівати з кінця серпня до кінця вересня. Однак найкраще тримати їх подалі від будь-яких суворих холодів або морозів – тому найкраще зберігати їх у теплиці.  

Прокрутити вгору