20 ідей для чорної спальні, які надихнуть вас на новий дизайн

Хоча ми, безумовно, шанувальники просторої повністю білої спальні, є щось у темній, похмурій атмосфері в чорній спальні, чого ми просто не можемо насолодитися. Яскравий колір може миттєво перетворити ваш дім завдяки насиченому контрасту та піднятому стилю.

Замість того, щоб уникати його сміливості, подумайте про додавання більш темного елемента до вашої спальні , який може зробити ваш простір яскравішим, ніж ви можете собі уявити. Дизайнери інтер’єру віддають перевагу свіжому, сучасному вигляду та відкривають способи використання чорного кольору на стінах, постільній білизні та привабливих акцентів, завдяки яким навіть маленькі спальні виглядають великими та відкритими. Незалежно від того, чи збираєтеся ви використовувати повністю чорну фарбу чи освіжите свій простір чорним декором, цей класичний відтінок може зробити яскраве враження у вашому домі, поєднуючись із різними стилями.

Нижче читайте про схвалені експертами ідеї чорної спальні, щоб оновити свій простір.

01з 20

Баланс темного і світлого

Немає нічого схожого на класичне поєднання чорного і білого. Ці кольори можуть бути протилежними, але разом вони утворюють чудову палітру спальні в поєднанні з нейтральними. Глибокі, насичені відтінки чорної акцентної стіни в цій спальні контрастують із яскравими вікнами та постільною білизною, створюючи повітряну атмосферу. Це заспокоює, але освіжає — усі необхідні елементи для будь-якого спального місця.

02з 20

Включіть Jewel Tones

Цей простір оволодів мистецтвом примхливих вібрацій. Щоб створити образ у стилі ар-деко, виберіть аналогічні кольори, щоб додати яскравості вашій чорній спальні. Оксамитове узголів’я з зеленим пучком, жовта лавка, вінтажні ліхтарі та розкішна постільна білизна — це надійні способи відчути, що ви живете розкішним життям. Додайте звіриний принт, наприклад килим із зображенням гепарда цього дизайну, і ви ніколи не захочете залишати свій особистий оазис.

03з 20

Спирайтеся на фундамент фермерського будинку

Навіть спальню в фермерському будинку можна оновити чорними акцентами, і цей простір є доказом. Якщо ви любитель сільського декору, стилізуйте чорні стіни зістареним деревом і елементами натурального дизайну, щоб зробити це поєднання вдалим. Текстура має ключове значення: м’яка багатошарова постільна білизна, декоративні подушки різного типу та хутряна лавка для спальні об’єднують цей простір.

04з 20

Прийміть еклектику

Удосконаліть свій еклектичний смак, створивши світські текстури, матеріали та декор на тлі чорних стін у вашій спальні. Завдяки великій кількості світла та барвистих акцентів цей дизайн не виглядає похмурим. Невелика стіна-галерея, шкіряне узголів’я та лляна постільна білизна виділяються в цій спальні з сучасними металевими деталями для оригінального повороту, яким кожен може захоплюватися.

Оживіть свої чорні стіни, поширивши колір фарби на оздоблення: ця тонка деталь надає текстуру вашому простору, водночас визначаючи сучасні лінії для чистого вигляду.

05з 20

Спробуйте балансуючий градієнт

Ця спальня є визначенням шику. Сучасний паризький стиль ідеально поєднує сірі стіни та чорні акценти з округлими формами та гострими краями для природного контрасту. Готовий вигляд оновлений, свіжий і бездоганно стильний.

06з 20

Розсипте яскраві кольори

Для більш м’якої виразності змішайте чорні акценти з основними кольорами або дорогоцінними тонами. Візьміть цей яскравий приклад, який містить помаранчевий, блакитний, рожевий і золотий, щоб зробити темні відтінки грайливими. Поєднання візерунків і текстур від дерев’яного узголів’я до чорно-білої ковдри поєднується для унікального, привабливого завершення.

07з 20

Додайте геометричних відтінків

Акцентна стіна спальні – це завжди чудовий штрих, але прикрашаючи її не лише фарбою, можна зробити ефект більш сміливий. У цьому просторі геометричні фігури вбудовані в стіну позаду узголів’я для ефектного ефекту. Глянцева чорна фарба відбиває світло, створюючи мерехтливий стиль, який привертає увагу та робить цю кімнату унікальною.

08з 20

Покладіться на постільну білизну

Щоб випробувати воду чорного декору, не розбиваючи балончик з фарбою (чи не наважуючись на шпалери), спочатку змініть постільну білизну. Нам подобається те, як цей простір поєднує вицвілу чорну ковдру з більш глибокими акцентними подушками, темними світильниками, сучасним настінним мистецтвом і двоколірним килимом для однотонного вигляду.

09з 20

Вбудовані візерунки

Як і геометрична акцентна стіна вище, ця спальня використовує текстуру, щоб підкреслити темний колір фарби на фоні яскраво-білих і нейтральних тонів. Але замість пірамідальних конструкцій цей простір зберігає його сучасним і гладким завдяки простим квадратам, що обрамляють ліжко. Простий проект DIY дозволяє простору переливатися однорідним матовим чорним кольором.

10з 20

Зробіть чорний затишним

М’яке освітлення, теплі текстури дерева та затишна постільна білизна роблять цей простір чудовим місцем для відпочинку. Чорний, можливо, не перший колір, який спадає на думку для привабливого простору, але цей дизайн доводить, що це можливо. Зробіть темні кольори яскравішими за допомогою теплих ламп Едісона та насичених землистих відтінків.

11з 20

Додайте відтінок бохо

Якщо ви вибираєте між насиченими темними кольорами та землистим простором бохо, нехай ця спальня стане уроком поєднання обох стилів. Цей дизайн ідеально врівноважує їх завдяки роботі з контрастом: чорні стіни додають структуру та форму, а деталі в стилі бохо, як-от дерев’яне узголів’я та ковдра шиборі, створюють безтурботність.

12з 20

Поставте розділові знаки

Ваша любов до чорного декору не обов’язково поширюється на кожен куточок вашої спальні. Кольори цих спальних приміщень жіночні та м’які, але гарно підкреслені чорними акцентами та скляним столиком. Це дає глибокому тону можливість сяяти, не захоплюючи кімнату.

13з 20

Встановити фундамент

Білі стіни часто служать порожніми полотнами для багатьох приміщень, але почати з чорної акцентної стіни та працювати звідти – чудовий спосіб створити стиль із темнішими відтінками. Через те, що чорний колір дуже обґрунтований, ви можете легко побудувати простір, який втілює ваш особистий стиль, але водночас створює відчуття затишку, визначеності та спокою.

14з 20

Зміщення через нейтралі

Нестандартний настінний молдинг служить вбудованим каркасом для цієї спальні, надаючи нейтральні кольори яскравим чорним меблям. Цей дизайн майстерно доводить, що вам не потрібні повністю чорні стіни, щоб отримати переваги цього відтінку, а м’який різнокольоровий стиль може бути таким же ефектним.

15з 20

Вибирайте матове покриття

Менше — це краще» звучить вірно в мінімалістичному просторі, а коли ви працюєте з грайливою палітрою, простота панує над усім. У цій спальні багато чорно-білих кольорів, від подушок до ковдри та штор, що робить її ідеальним кандидатом для матової чорної акцентної стіни.

Оживіть чорно-білу спальню пишними кімнатними рослинами, щоб зробити простір більш м’яким і затишним.

16з 20

Грайте на Ornate

Застаріле не означає застаріле. Вінтажні основні предмети, які складають цю кімнату, нагадують реліквії, і кожна деталь має власне значення. Хоча палітра складається здебільшого з темних кольорів, спалах синього кобальту на килимі є яскравим доповненням до чорних стін, що робить його ще цікавішим.

17з 20

Експеримент з очеретом

Дерево і чорний — чудовий дует, особливо якщо додати інші натуральні ткані матеріали. Це узголів’я з очерету є ідеальним прикладом: воно освітлює простір природним чином і доводить, що вам не потрібно покладатися лише на білі акценти, щоб зберегти чорну спальню відкритою.

18з 20

Візьміть це на підлогу

Замість того, щоб зосереджуватися на стінах і постільній білизні, перенесіть свій ефектний колір на підлогу. Чорні шестикутні плитки створюють основу для темних меблів і кольорових акцентів у цій спальні, створюючи гладкий фон для глобального декору, який виділяється. Поєднання білих стін і м’якої постільної білизни дозволяє цьому простору виразити власну індивідуальність.

19з 20

Розм’якшити вугіллям

Якщо ви бажаєте потемніти, але не бажаєте використовувати справжній чорний, пом’якшіть колір темно- вугільним. Хоча цей майже чорний відтінок не перешкоджає потужності сміливих відтінків, він також пропонує можливість відтінків сірого за допомогою постільної білизни, фарби для стін і світильників, які підкреслюють темне узголів’я.

20з 20

Контрастні білі відтінки

Білі шафи на цьому туалетному столику спальні зберігають відчуття світла, але контур чорної фарби додає вишуканості. Накладення таких предметів, як штори, меблі та фурнітура інших вишуканих кольорів, може творити чудеса, щоб чорний виглядав більш цілісним і менш дратівливим.

Прокрутити вгору