6 кольорів фарби для спалень, які виходять з моди на 2024 рік – і кольори, які слід використовувати натомість

Для тих, хто планує змінити схему спальні, невелика інсайдерська інформація про те, які кольори фарби спальні вийдуть з моди в 2024 році, буде неоціненною. Коли ви шукаєте ідеї для нового вигляду спальні, змінити фарбу спальні – це одне з найпростіших оновлень. Однак ніхто не хоче перефарбовувати стіни своєї спальні лише для того, щоб дізнатися, що обраний ними колір незабаром стане таким же, як минулий рік. 

Тому ми звернулися до дизайнерів інтер’єру за професійною допомогою. Нижче вони поділилися своїми прогнозами щодо кольорів спальні, які вийдуть з моди у 2024 році. Ви можете бути здивовані деякими відтінками, які, за словами експертів, уже виграли, тому, якщо ви збираєтеся оновити спальню, вважайте це важливим читання. 

Однак, як завжди, вибір кольору кімнати – це дуже особиста річ, а спальні – це особистий простір. Ми не будемо кликати вас, якщо ви хочете відразу вибрати будь-який із кольорів спальні, які виходять з моди. Однак у нас є кілька чудових порад від експертів щодо того, як оновити свій простір, не змінюючи все за один раз.

Які кольори фарби для спальні виходять з моди в 2024 році?

Ми сказали, що серед виборів наших експертів з дизайну інтер’єру кольорів спалень, які вийдуть з моди на 2024 рік, є кілька дивовижних відтінків…

Ну а як щодо сірого, темно-синього, темно-коричневого, рожевого, білого та чорного? 

На думку експертів, це деякі кольори для спальні, які виходять з моди у 2024 році, але деякі з них є фаворитами дизайнерів і домовласників протягом останніх кількох років. Ми уважніше розглянемо причини, чому ці конкретні відтінки можуть бути використані для спалень, і пропонуємо попередній перегляд кольорів, які, на думку дизайнерів, нам варто вибрати натомість.

1. Уникайте холодних сірих відтінків для спалень – натомість ми любимо тепліші відтінки

Останніми роками сірий колір був нашим улюбленим відтінком для майже будь-якої кімнати в будинку, включаючи спальні, але тепер дизайнери кажуть, що сірий день уже давно. Ми запитали наших сірих скептиків, чому вони думають, що цей колір скоро виходить і що б вони обрали замість нього. 

Сірі кольори знаходяться в нижній частині купи спалень. Сірий діє як нейтральний і не робить сильного впливу в теперішній час. Якби я оновив спальню, яка має переважно світло-сірі меблі та стіни, я б додав трохи кольору за допомогою фарби чи постільної білизни та створив художню стіну, щоб оновити кімнату.

Наша одержимість сірим майже закінчилася. Для мене однією з кольорових схем, яку ми не дуже хочемо бачити, будуть холодні відтінки сірого. Незважаючи на те, що він завжди елегантний і нейтральний, ми бачили його занадто багато за останні кілька років, і настав час змінити колір на більш м’які та теплі.

Ми можемо помітити, що сірі, незважаючи на те, що вони були популярним вибором протягом багатьох років, часто створюють похмуру та нудну атмосферу. Похмуро і нудно в спальні? Ні, дякую.

2. Оновіть темно-синю спальню: приглушена зелень – це розслаблюючий вибір

Протягом багатьох років ми бачили багато темно-синього кольору вдома, і це колір, який ми б зарахували до революції в спальні «наважтеся піти в темряву» дев’ять-десять років тому. Але є багато інших синіх відтінків, які ми б віддали перевагу для спалень, згадайте аква, кобальт, а також більш м’які відтінки, які прямують до лавандового. І, як і багато дизайнерів, з якими ми спілкувалися, ми також звертаємося до теплих, землистих середніх тонів і світлої приємної зелені. 

Темно-синій і насичений зелений, які зазвичай використовуються на акцентних стінах, здається, втрачають свою привабливість. Помітною тенденцією є зростання популярності ніжно-блакитних відтінків.

Інші дизайнери, з якими ми спілкувалися, наголошували на важливості вибору спокійної схеми для спальні, вважаючи, що насичена темно-синя фарба не налаштовує на спокійний сон. 

Занадто енергійні кольори виходять з моди, оскільки колірна палітра 2024 року охоплює більш витончену гаму відтінків. Перефарбування – це економічно ефективний спосіб оновити простір. Крім того, додавання акцентних кольорів через такі елементи, як постільна білизна, штори, твори мистецтва та декоративні акценти, може мати велике значення. Подумайте про те, щоб оббити старий фаворит тканиною, яка відповідає вашій кольоровій гамі. Жовті кольори, такі як пахта, і приглушені фіолетові, як лаванда, разом із спокійним блакитним, приглушеним зеленим і землистими нейтральними, набагато краще сприймаються для спалень. 

3. Пісочні відтінки – більш цікава альтернатива

Справедливо сказати, що дизайнери не стримаються у своїй критиці темно-коричневого кольору і не пропустять його, якщо їхні прогнози виправдаються, і незабаром ми побачимо, що темний відтінок зникне зі спалень. 

Сірий колір може виглядати трохи нудно. Крім того, це може зробити деякі кімнати меншими. Натомість я б запропонував вибрати щось у теплій пісочній палітрі.  

Я думаю, що світлі нейтральні кольори фарб у спальнях, особливо в тонах каменю та кольору слонової кістки можуть виглядати трохи гладкими та холодними. Якщо потрібен більш світлий відтінок, то я віддаю перевагу шовковим шпалерам або тканині з трави, оскільки текстура додасть інтересу та тепла. Моя мантра: якщо ви хочете використовувати фарбу в спальні, переконайтеся, що вибраний відтінок має певну глибину та пігмент.

4. Переосмисліть рожевий колір для спальні, спробуйте натомість світло-лососевий

Враховуючи зростання недавньої тенденції Barbiecore, новина про те, що деякі дизайнери передбачають, що ідеї для рожевих кімнат є одними з кольорів спальні, які вийдуть з моди в 2024 році, може стати дещо шоком. Рожеві відтінки та рум’яна, незважаючи на те, що вони візуально приголомшливі, можуть бути складними для повсякденного життя через їх надто потужну присутність.

Однак не всі дизайнери, яких ми запитали, були готові повністю відмовитися від рожевого кольору. Дизайнер прогнозує перехід від більш холодних тонів до більш теплих рожевих: Якщо ви не плануєте будиночок для Барбі, вам потрібно уважно підійти до вибору відтінку. Я вважаю, що з нас вистачило холодних рожевих і тепер настав час світло-лососевих або персикових кольорів. Вони виглядають багатшими та вишуканішими та створюють дивовижний фоновий відтінок.  

5. Перейдіть від чистого білого: замініть його кремовим і світло-бежевим

Маючи на вибір цілу веселку кольорів, ми вважаємо, що холодна, чиста, сліпучо-біла фарба не буде представлена ​​на стінах багатьох спалень у 2024 році. 

Ви можете досягти набагато теплішого та м’якшого покриття, наносячи кремові, теплі білі та світло-бежеві відтінки, які також можуть переходити до природних блідо-солом’яних кольорів. Додайте відтінки різних текстур, і блідо-біла спальня стане затишною святинею, як ця спальня вище. Просто тримайтеся подалі від синіх тонів чистої яскраво-білої фарби.

6. Поверніться спиною до чорного: теплі середні тони – це те, що вам потрібно

Давайте подивимося правді в очі, небагато з нас насправді наважувалися пофарбувати спальню в чорний колір, але для тих, хто все ще намагається набратися сміливості, дизайнери радять: не турбуйтеся. Чорний, кажуть, ще один із кольорів фарби спальні, які виходять з моди. 

Дизайнер інтер’єру бачить відхід від чорного кольору для спалень у контексті зміни кольорів у всьому будинку. Наразі колись популярні світлі, холодні колірні схеми втратили прихильність як претенденти на фарбування спальні, поступившись місцем великому попиту на більш теплі нейтральні середні тони серед клієнтів. Однак, зокрема щодо спалень, ми помітили додатковий рух. Останній перехід від чорного як кольору стін спальні, заміна його такими ж більш теплими середніми тонами, популярними в інших кімнатах. Загалом трансформація свідчить про одночасний відхід від більш холодних тонів і відхід від більш темних відтінків. 

Дизайнер дає мудру пораду для кожного з нас, хто щиро захоплюється останніми колірними тенденціями: У часи радикальних змін колірних тенденцій, як-от нинішній перехід від холодних до теплих тонів, внесення лише невеликих коригувань до вашої спальні може бути цілком доречним. виклик. каже принц. Загалом урок полягає в тому, щоб не піддаватися настільки глибоко тенденціям кольорів… особливо для речей, якість яких має справжнє значення. Вибір білої або м’якої брудно-білої постільної білизни та подушок завжди виявляється мудрим рішенням, незалежно від кольору фарби в кімнаті. У спальні, якщо постільна білизна класична, все інше підходить.

Які найбільш розслаблюючі кольори для спальні

Незважаючи на всі дискусії про останні тенденції кольорів спальні, останнє, чого ми хочемо, це щоб хтось втратив сон через це. Спальні повинні бути спокійними, розслаблюючими місцями, а дизайн спальні повинен бути приємним процесом. Дизайн наших спальних місць передбачає критичний баланс між корисністю та красою, щоб створити заспокійливу атмосферу, яка сприяє так необхідному відпочинку. Очікується, що майбутні тенденції будуть зосереджені навколо кольорів, які сприяють розслабленню та спокою, одночасно підвищуючи візуальну привабливість кімнати. Очікувані популярні варіанти включають м’які та заспокійливі тони, такі як приглушений блюз, спокійна зелень, теплі нейтральні та ніжні пастелі. Ці кольори разом створюють гармонійну атмосферу, яка сприяє спокійному та спокійному сну.

Майте це на увазі, і ви не помилитеся. 

Прокрутити вгору