11 трендів дизайну інтер’єру, які ми побачимо скрізь у 2024 році

Останні тенденції дизайну інтер’єру на 2024 рік, зосереджені на довговічних матеріалах, стійкості та незмінних дизайнерських деталях, – це щось інше, але не модна мода.

Звичайно, сама природа тенденцій полягає в тому, що вони постійно змінюються та розвиваються, але загальне відчуття дизайну інтер’єру в 2024 році полягає в створенні адаптивного, комфортного та надихаючого простору, який може витримати випробування часом і бути в один з вашою ідентичністю та стилем.

Наша редакція тенденцій дизайну інтер’єру 2024 року зосереджується як на свіжих ідеях, запропонованих дизайнерами, так і на довготривалих стилях і впливах, які незмінно залишаються в основі дизайну інтер’єру. 

Ми охоплюємо все: від стилю до колірних тенденцій і найновіших відомих матеріалів у нашому огляді найбільших тенденцій дизайну інтер’єру на 2024 рік і далі..

1. Гарні палітри блакитного кольору

Якщо ми можемо взяти щось із «Кольорів року» 2024 року, то це те, що синій буде домінувати в ідеях кольорів кімнат цього року.

Від меблів до тенденцій фарбування , від аксесуарів до шпалер, краса декорування синім кольором полягає в тому, що ця палітра легко інтегрується в цілу низку різноманітних умов, і багатьох із нас приваблюють його прохолодні, заспокійливі та спокійні якості.

Незалежно від того, чи віддаєте ви ефектні, яскраві відтінки, як показано в цьому яскравому блакитному коридорі, чи більш приглушені, спокійні відтінки, які використовуються у ванних кімнатах і спальнях, дизайнер інтер’єру, каже: “поки ми у новому році ми все ще побачимо запорошену, органічну палітру, синій матиме свій момент для тенденцій дизайну інтер’єру 2024 року. Я люблю волошковий колір і не можу дочекатися, щоб пограти з кольором року Бенджаміна Мура, Blue Nova.

2. Суміш металів

Змішані метали стануть хітом у ванних кімнатах і не тільки у 2024 році. 

Є багато можливостей використовувати змішані металеві світильники для гармонійного поєднання латуні та чорної або бронзи, або навіть латуні та нікелю. Є так багато доступних варіантів на вибір, що полегшує пошук ідеального балансу оздоблення, який вам потрібен, змішуючи та поєднуючи певні частини. Ми також побачимо, що метали з порошковим покриттям у більш яскравих кольорах стануть основними.

Змішування металів часто є ключовою особливістю промислового декору, але це також можна зробити більш витонченим, як показують контрастні змішані метали, використані на світильниках і фурнітурі в цій елегантній, нейтральній ванній кімнаті.

Алюміній в освітленні та меблях повертається до тенденцій дизайну інтер’єру 2024 року з 80-х років, які мені подобаються; якщо використовувати його економно та елегантно, цей метал може зробити простір неймовірно шикарним та піднесеним.

Щоб отримати додаткові експертні поради, ми досліджуємо, як змішати метали до досконалості в нашій спеціальній функції.

3. Біофільний дизайн

Біофільний дизайн процвітатиме в трендах дизайну інтер’єрів у 2024 році. Ця тенденція зосереджена навколо привнесення всередину зовнішнього середовища, створення просторів, які сприяють міцнішому зв’язку з природою. Очікуйте побачити більше кімнатних рослин , живі зелені стіни, природні матеріали, такі як камінь і дерево, і великі вікна, щоб максимізувати природне освітлення, зменшуючи бар’єр між інтер’єром і екстер’єром.

Справедливості ради варто сказати, що одним із найбільших джерел натхнення для багатьох, коли справа стосується дизайну інтер’єру, є краса світу природи. Від кольорових палітр, що йдуть корінням у природу, до тепла деревини та довговічності натурального каменю, створення вдома і на вулиці відчуття в домі може бути водночас заспокійливим і розслабленим, підбадьорюючим і заряджаючим енергією. 

Клієнти все частіше шукають більшого зв’язку з навколишнім середовищем у своїх домівках, незалежно від того, чи це буквальний зв’язок через тераси на даху, балкони та чудово озеленені сади, чи більш вишуканий зв’язок із зеленню та природою. по всьому будинку. Це може мати форму кольорів, матеріалів і форм, які імітують ті, що зустрічаються в природі, і, як відомо, викликають відчуття спокою.

4. Пошарове освітлення

Власники будинків приділяють набагато більше уваги тому, як ми відчуваємо простір у домі, а також його функціїНашим домівкам доводиться працювати більше, ніж будь-коли раніше, оскільки збільшується кількість приміщень, які виконують багатофункціональні функції. Від зон вітальні відкритого планування до зон кухні та їдальні, тенденція встановлення багатофункціонального освітлення, яке можна адаптувати відповідно до кімнати, яка використовується, продовжить зростати.

Часи, коли просто вмикали «велике світло», минули, тенденції освітлення 2024 року віддають перевагу поєднанню різних джерел світла в просторі. Правильне використання багатошарового освітлення може змінити настрій і атмосферу в кімнаті, і, зрештою, допомогти нам краще використовувати наш простір: від гостинних басейнів світла, створених за допомогою затишних настільних ламп і торшерів, до практичного робочого освітлення на кухні чи в кабінеті. 

Що стосується стилів і зовнішнього вигляду освітлення. Стримані силуети та незвичайні матеріали сприятимуть створенню дедалі креативніших освітлювальних приладів і яскравих предметів, які створюватимуть сильні центри уваги в домі.

5. Велика кількість текстурних елементів

У 2024 році використання текстури в дизайні інтер’єру буде в першу чергу наших рішень щодо декорування.

Все більше і більше з нас хочуть створити дім, наповнений ласкою та коконом, і просто, без текстури простір розвалиться, це ідеальний спосіб додати кімнаті глибини, розміру та декадансу.

Ця кімната багата на текстуру та виглядає надзвичайно затишно та тепло. Від поєднання матеріалів, використаних у меблях, від тканини до шкіри, до дерев’яних панелей, смугастого килима та прозорих штор, дизайн багатий на затишок і глибину.

6. Шукайте стійкі варіанти

Як дизайнери, ми повинні бути послами сталого розвитку, а дизайнерська спільнота має бути на передовій у цьому питанні. Якщо ми не враховуємо екологічність у дизайні, споживачі не матимуть можливості купувати екологічно чисті продукти.

Екологічний дизайн інтер’єру зараз важливіший, ніж будь-коли, і бренди, дизайнери та споживачі об’єдналися у виробництві та споживанні продуктів, які є кращими для навколишнього середовища. Екологічність — це не просто тренд у світі інтер’єрів, а початок важливої ​​нової ери продуманого дизайну — від довговічних інвестиційних виробів до продуктів, створених із перероблених і відновлюваних матеріалів.

7. Утеплення нових нейтральних відтінків

Широке використання сірого та бежевого кольорів було одним із найгірших трендів минулого року та одним із трендів дизайну інтер’єру, від якого ми мовчки відмовимося у 2024 році. 

Яскраві білі простори замінюються землистими багатошаровими палітрами. Прохолодні сірі кімнати також скорочуються, оскільки перевага теплу та розміреності стає все більш популярною.

Натомість тенденції фарбування та кольору рухаються до більш теплих і землистих кольорів у домі, з палітрами блідо-рожевого, ніжно-жовтого та затишного коричневого чудово діють як освіжаючі, нові нейтральні відтінки.

Ніжні рожеві, м’які нейтральні та теплі коричневі відмінно підходять для використання, якщо ви хочете досягти природного, сучасного та лаконічного вигляду, і вони роблять будь-яку кімнату затишною та комфортною.

Ці кольори можна використовувати як акценти в меблях або як домінуючий колір у всій схемі. Я вважаю, що ці відтінки найкраще працюють у парі, оскільки їхні теплі відтінки створюють відчуття згуртованості між кольорами.

8. Керамічний посуд

Дизайнер розповідає, чому виразний керамічний посуд є одним із її головних трендів у дизайні інтер’єру, на який варто сподіватися у 2024 році.

Ми любимо гарні прожилки та глибокий контраст у камені, і ми раді бачити більше цієї тенденції в 2024 році. Ми побачимо це різними способами, починаючи з самого каменю – менш поширених, таких як мильний камінь і травертин, як а також контрастне поєднання каменю в одному просторі – до способу його використання. Це все про максималізм, сам по собі тренд у дизайні.

Краса природних матеріалів, таких як травертин і оздоблення мармуром, безсумнівно, поза часом. Найчастіше використовується для ідей ванної кімнати та кухні. У 2024 році ми побачимо ефектний керамічний посуд у всьому домі, від скульптурних кам’яних столиків у спальні до мармурового каміна, який виділяється у вітальні.

Хоча я ніколи не думав, що буду використовувати граніт у проекті, ми поступово використовуємо його все частіше, оскільки бачимо плити, які мають неймовірні рухи та прожилки та виглядають майже як кварцит. Насправді стіл для переговорів у нашій дизайн-студії складається з двох підібраних гранітних плит із яскравими білими прожилками, що проходять крізь них.

9. Об’єднання старих і нових стилів в елегантній гармонії

Тенденції дизайну інтер’єру постійно змінюються, але тому, як ми виготовляємо меблі, існує багато століть. Я сподіваюся, що ми поєднаємо сучасне з традиційним.

Поки ми повертаємось назад до відчуття комфорту та впевненості, яке приносить знайомство, у 2024 році ми побачимо, як ми вдихнемо нове життя в історичні речі та поєднаємо стилі минулого з тенденціями дизайну сьогодення.

Ностальгія сильно вплинула на те, як люди створюють свій інтер’єр. Соціальні медіа призвели до відродження тенденцій, пов’язаних із десятиліттям, як-от латунна фурнітура, несподівані яскраві кольори та креативні форми. Стилі середини століття, змішані з сучасними речами, надають простору комфортного вигляду.

Від декорування антикваріатом і купівлі вже улюблених меблів до відродження декору 70-х у всіх меблевих трендах, використання еклектичного поєднання старого та нового лише зробить будинок унікальнішим, характернішим та автентичнішим.

10. Кольорова впевненість

Останні кілька років кардинально змінили підхід людей до інтер’єру, і ми бачимо, як споживачі справді знаходять власне відчуття впевненості в кольорі своїх будинків.

Незалежно від того, чи ви робите заяву за допомогою ідей для фарбування стелі чи використовуєте колірне коло, щоб створити простір, насичений елегантним контрастом, чудово зображеним у вітальні вище, ваш дім – це полотно, яке можна прикрасити кольорами, які приносять вам радість. і щастя.

11. Зосередження на дизайні ручної роботи

Завдяки продуманому, екологічному дизайну, який стане ключовим напрямком у 2024 році, а також нахилу до більш ностальгічного дизайну, ці тенденції не лише сприятимуть більш відповідальному ставленню до покупок, але також призведуть до зростання «купівлі за малими» та відзначення ручної роботи, ремісничі проекти та майстерність з усього світу.

На відміну від надмінімалістичної тенденції, популярної в останні роки, споживачі переходять до більш еклектичного колекційного підходу до дизайну своїх приміщень. Заглядаючи вперед, цього року ми прогнозуємо, що споживачі перейдуть до більш декадентського, зібраного будинку. Від паризької розкоші до середземноморської багатошаровості, ми очікуємо побачити перекриття з максималізмом з точки зору впливу інших культур цього року.

Завдяки грубим формам і сільським об’єктам ручної роботи, пов’язаним з церемонією, історією та далекими подорожами, тенденції дизайну інтер’єру 2024 року спонукатимуть багатьох людей до більш повільного, уважного та ритуального життя.

Сірий колір вийшов з моди на 2024 рік?

Сірий є неймовірно універсальним нейтральним кольором, і при правильному використанні він може чудово виглядати в будинках будь-якого стилю та віку, але, як говорить народне прислів’я, занадто багато хорошого іноді може стати поганим, і саме це сталося з оздоблення сірим явищем. 

Використання занадто великої кількості одного кольору, наприклад сірого, може створити простір, який здасться холодним і млявим. Працюючи з певними нейтральними кольорами, нам потрібні акцентні кольори та елементи контрасту, щоб зробити простір насиченим характером і глибиною. Як ми вже говорили, ми рухаємося до нової ери нейтральних кольорів, коли сірий і бежевий заміняються більш теплими та цікавими кольорами, такими як рожевий, жовтий і навіть зелений. 

Зелений — це новий сірий. Скінчилася суворість сивого, темно-коричневого віку. Це епоха всього, що стосується смарагду, лайму, лісу, фісташки, нефриту та шавлії у всьому, починаючи від кольорів стін, тканин, подушок, узголів’їв, килимів і штор.

Звичайно, ідеї сірих кімнат ніколи не вийдуть з моди, їх просто потрібно зробити правильно. Ми досліджуємо в нашій спеціальній функції, сірий все ще в тренді.

Акцентні стіни вийшли з моди на 2024 рік?

Ідеї ​​для акцентних стін дуже актуальні у 2024 році. 

Від красивих ідей шпалер , натхненних останніми тенденціями шпалер , до вражаючої стіни галереї, акцентна стіна може додати кольору, яскравості та візуального інтересу в простір. 

Одним з найпопулярніших способів створення акцентної стіни є фарбування. Від простого блокового дизайну до чудових ідей настінних фресок, акцентна стіна може стати шансом по-справжньому творчо підійти до кольору та художнього дизайну.

Споживачі, і дизайнери звертаються до колірних комбінацій, які додають драматизму та інтриги в простір, від нейтральних відтінків, що переливаються між кімнатами, до більш драматичних кольорових поєднань.

Ми досліджуємо, чи акцентні стіни все ще в тренді в нашій окремій частині.

Щоб отримати подальше експертне розуміння тенденцій дизайну інтер’єру 2024 року, ми запитали цілу низку дизайнерів про їхні новорічні рішення щодо декорування 2024 року – вони, без сумніву, надихнуть вас на наступний рік.

Прокрутка до верху