17 найкращих трендів у ванних кімнатах 2024 року

Коли справа доходить до дизайну ванної кімнати, функціональність більше не є єдиною увагою. Дизайнери розглядають ванну кімнату як можливість додати сучасні елементи дизайну та продемонструвати індивідуальність власника будинку, а також включити функції, які віддають перевагу здоров’ю.

Навіть без повного ремонту ванної кімнати, є багато способів оновити вашу естетику та включити ці схвалені дизайнерами ванні кімнати тренди на 2024 рік — незалежно від того, оновлюєте ви маленьку ванну кімнату чи розкішне місце відпочинку.

Тут ми розмовляємо з нашими улюбленими дизайнерами інтер’єру та експертами з дизайну, щоб поділитися їхніми найкращими прогнозами на 2024 рік — і їхні відповіді не розчарують. Їхнє дизайнерське натхнення охоплює різноманітні ідеї: від таких ідей, як грайливі шпалери, текстуровані камені та вигнуті світильники до загального переходу до здоров’я та гарного самопочуття з паровими душами, саунами та навіть холодні занурення. Що стосується кольорів, наші експерти також люблять теплі тони, як-от персиковий, як примхливі відтінки, такі як глибокий зелений і темно-синій.

Як зазвичай, деякі з цих трендів переходять із наших прогнозів трендів на 2023 рік, як-от плитковий дизайн стін і елементи, натхненні природою, але ми бачимо масу свіжих ідей для нового року. Незалежно від вашого стилю дизайну чи простору, з яким ви працюєте, ви обов’язково знайдете тренд, який надихне вашу туманку або переробка ванної кімнати.

Геометричні візерунки

Очікуйте сплеск популярності візерунків як для підлоги, так і для дизайну стін у 2024 році. Основна увага буде зосереджена не на кольорових візерунках, а на розташуванні плитки. Подумайте, щоб геометричні візерунки, такі як шеврон, плетіння кошиків і ялинка, займали центральне місце.

Паровий душ

Споживачі надають усе більшого пріоритету продуктам і дизайну, які зосереджені на здоров’ї та самопочутті. Існує підвищений інтерес до зручностей, схожих на спа, у ванних кімнатах, включаючи паровий душ і сауни. Парові душі очолювали список, оскільки наука показала, що вони можуть сприяти полегшенню алергії, зниженню артеріального тиску та покращенню сну.

Вологі кімнати

Сподіваюся, більше людей привернуть увагу до концепції вологого приміщення. Розмістивши ванну прямо в душовій кімнаті — а не в душовій ванні, яку ви мали під час дитинства — ви зможете поніжитися, одночасно вловлюючи пару та тепло в просторі, що робить відчуття від ванни ще розкішнішим.

Грайливі шпалери

Ванні кімнати — це ідеальне місце, щоб трохи переборщити та продемонструвати свою індивідуальність, використовуючи шпалери як головний предмет. На ринку так багато дивовижного паперу, що дійсно кожен знайде щось для себе — від дрібних класичних принтів до екзотичних туалетів і квітів до паперу, схожого на фрески, подібного до того, що ми використовували тут.

Персикові тони

Я великий шанувальник кольору Peach Fuzz. У світлих приміщеннях персикові відтінки можуть бути яскравими та енергійними, але вони можуть плавно переходити в нейтральні, спокійні та розслаблюючі кольори в темніших налаштуваннях.

Складені плитки метро

Це не стає більш класичним, ніж плитка в метро, ​​але замість традиційної кладки цегли додайте сучасний ефект, укладаючи плитки вертикально або горизонтально. Ви також можете вибрати форму ручної форми замість абсолютно ідеального прямокутника, щоб додати у свій простір ремісничий стиль.

Окремі раковини

Якщо дозволяє простір, відмовтеся від довгого подвійного туалетного столика та розділіть раковини, щоб отримати повний особистий простір. Мені подобається ідея ванни між цими двома, але дерево або вінтажна вішалка для одягу роблять ванну більш цікавою.

Текстурована плитка

Покращіть атмосферу своєї кухні чи ванної кімнати за допомогою фактурної плитки, також відомої як тактильна або 3D плитка. Це трансформаційне доповнення не лише покращує візуальну привабливість простору, але також створює шари, розміри та тактильні відчуття для користувача.

Moody Powder Rooms

Дамська кімната — це скринька з коштовностями в домі та місце, де можна трохи повеселитися та проявити сміливість. Тут дизайнер додає додаткової глибини кімнаті та грає з відбиттям світла в просторі. Нам подобається, коли дамська кімната стає маленьким сюрпризом для гостей, коли вони відчувають себе вдома.

Драматичні мокрі стіни

У 2024 році ванні кімнати, схожі на спа, продовжуватимуть домінувати, але ми побачимо драматичність у вигляді мокрих стін — цілі стіни, вкриті плиткою чи мозаїкою, а не плитою чи столярними виробами. Вони не тільки миттєво покращують дизайн ванної кімнати, вони також функціональні — купання дітей або немовлят із хутряним покривом із мокрою стіною значно полегшує прибирання.

Дзеркала з підсвічуванням

У 2024 році ми познайомимося з простими брами біля дзеркала. У 2024 році ми розглянемо варіанти дзеркал із заднім підсвічуванням і настінне освітлення з інтегрованим стельовим освітленням, що додасть ванній кімнаті мінімалізму.

Природні матеріали

Натуральні матеріали, такі як мармур, дерево, кераміка та глина, будуть більш помітними у ванних кімнатах у 2024 році. Вони наповнюють будь-який простір, у тому числі ванні кімнати, багатством і теплом.

Криві лінії

Я з нетерпінням чекаю на використання світильників із кривизною в новому році, оскільки вони не лише додають кімнаті сучасності, а й створюють ілюзію ванної кімнати, схожої на спа, створюючи відчуття розслаблення, якого бажає кожен.

Акценти з фактурного каменю

Тенденція на сміливі вкраплення каменю з прожилками залишатиметься сильною в наступному році. Часто ми бачимо, як люди хочуть зберегти прості вироби столярних виробів із елементом барвистого каменю, який додає простору візуальної текстури.

Штукатурка стін душової

У 2024 році ми побачимо менше плитки в душі та більше оштукатуреного вигляду. Якщо європейці використовують штукатурку для своїх ванних кімнат і душових кабін без плитки, ми побачимо, що це все більше поширюється, оскільки люди не хочуть мати справу з миючим розчином.

Плаваючі столики

Плаваючі туалетні столики зараз дуже в тренді, особливо якщо вони мають багато ящиків для зберігання речей

Особливості спа-центру

З поштовхом до роботи вдома та фізичних вправ удома ми побачимо більше часу для спа-центру вдома. Парові душі, інфрачервоні сауни та холодні ванни все частіше включаються в наші проекти, оскільки вони стають доступнішими та доступнішими. Незважаючи на те, що такі види лікування є перевагою, ймовірність регулярного використання набагато вища та реальна перевага над членством у спа-центрі.

Прокрутити вгору