Якщо набрякли вхідні двері – що робити

Питання набухання дверей через підвищену вологість не можна назвати актуальним. Навіть на вторинному ринку більшість житла давно укомплектована сучасними конструкціями з металу. А в багатоповерхових будинках, де немає безпосереднього контакту з навколишнім середовищем, ця проблема з дверима в квартиру й раніше зустрічалася рідко. Інша річ – вхідні двері для приватного будинку. Навіть сьогодні деякі домогосподарства мають дерев’яні вхідні двері в будинок, нехай вони найчастіше і не є основними.

У цій статті ми поговоримо про те, що робити, якщо набрякли вхідні двері. А купити нову модель, повністю захищену від цієї проблеми, на замовлення від виробника можна через компанію Cortez: https://cortez.ua/ua/g23240852-vhodnye-dveri. Тим паче, що ціна дуже хороша, адже виробництво в Україні.

Які вхідні двері можуть набрякнути та чому

Набухання і, як наслідок, деформація коробки, дверного полотна або всієї конструкції в цілому пов’язано з тим, що матеріал виготовлення вбирає вологу. Як правило, вологість у приміщенні має бути на рівні 45 – 60%. Коли верхній поріг перевищений, це негативно впливає всі гігроскопічні матеріали. І деревина буде першою. Деформуватися можуть як конструкції зі стружки, так і дорогі вхідні двері в будинок з масиву.

Вирішити проблему можна кількома способами:

  • перший і найочевидніший: вирішите проблему з вологістю;
  • другий, пов’язаний з послугами майстрів (потрібна корекція зазорів між полотном та коробкою);
  • третій: просто замініть виріб на металевий.

Це особливо важливо, якщо йдеться про вхідні двері до приватного будинку. На відміну від ситуації з квартирою, двері до будинку неминуче піддаються впливу довкілля. Навіть якщо ви добре протопите житло, при затяжних зливах деревина вбере вологу.

Купити вхідні двері для приватного будинку на замовлення в Україні

Відсутність проблем з вологістю є одним із суттєвих плюсів металевих конструкцій. Неважливо, чи це будуть вхідні двері в квартиру або в приватний будинок, вода не страшна ні металу із захисним покриттям, ні ізоляції з мінеральної вати. Тим більше, що ціна від виробника Cortez в Україні може бути доступною. Навіть виробництво на замовлення буде коштувати того, адже металеві вхідні двері ніколи не набухнуть та в принципі слабко деформуються.

До того ж, вхідні двері з металу будуть більш стійкими до дій зловмисників.

Прокрутити вгору