18 дивовижних способів використання мила у вашому будинку

Навіть якщо ви є шанувальником рідкого мила, не відмовляйтеся від старомодного шматка мила, тому що з його допомогою можна робити досить дивовижні речі у вашому будинку. Ви навіть можете зробити власне рідке мило!

Просто оберіть свій улюблений бренд і аромат або принесіть додому безкоштовні з готелів. Ось наші 18 найкращих причин тримати під рукою шматок мила.

1. Полагодити ящики та розсувні двері

Якщо ящики або розсувні двері не відчиняються плавно, потріть шматок мила об краї ящиків або дверні напрямні, щоб усе легко ковзало.

2. Освіжіть ящики, шафи, валізи та салон автомобіля

Перш ніж використовувати шматки мила, візьміть на себе подвійне завдання: зберігайте ароматизовані шматки мила в ящиках комода, шафах, валізах та салонах автомобілів, щоб додати свіжості. Видаліть всю зовнішню обгортку, оберніть прути тканиною (стара мочалка підійде) і заберіть їх. Також відмінно підходить для смердючого взуття та черевиків.

3. Спростіть збирання меблів

Якщо ви майстер по дереву або просто намагаєтеся зібрати книжкову шафу з ІКЕА, загортання шурупів у дерево може виявитися важким. Зробіть це простіше, змочивши різьблення гвинта невеликою кількістю шматкового мила. У майстерні використовуйте шматок мила, щоб зробити мітку, що легко видаляється, як направляюча для різання. Потім використовуйте планку, щоб покрити зуби пилки, щоб вона ковзала по дереву.

4. Приховати помилку

Якщо на стінах видно невеликі дірочки від цвяхів, виберіть шматок мила, який відповідає кольору вашої стіни. Потріть отвір, щоб заповнити його, поки не прийде час зашпаклювати отвір і перефарбувати.

5. Запобігання бризкам фарби

Коли настав час фарбувати окантовку поряд зі скляними панелями або дзеркалами, потріть шматок мила по склу поряд із окантовкою. Якщо ви забрудните скло, мило легко відійде, і цей метод набагато швидше, ніж заклеювання вікон.

6. Послабте жорсткий замок

Якщо замок дверцят жорсткий, протягніть ключ по сухому шматку мила, щоб покрити поверхню. Вставте ключ із покриттям у замок та поверніть його кілька разів. Замок має стати простіше у використанні.

7. Запобігти запотіванню дзеркал та окулярів

Якщо ви ненавидите запітніле дзеркало після гарячого душу, шматок мила може вирішити проблему. Коли дзеркало повністю висохне, протріть його шматком мила. Не додавайте воду, просто видаліть смуги сухою тканиною. Наступного разу, коли ви приймете душ без туману! Це також добре працює з окулярами та сонцезахисними окулярами.

8. Зупиніть скрипи

Шматок мила вирішить скрип дверних петель та мостиць. Просто протріть сухим милом краї скрипучих ділянок. Перевірте скрип і нанесіть повторно.

9. Визначте витік

Якщо ви просто не можете визначити, де протікає шина чи дитячий басейн, змочіть шматок мила та протріть їм підозрілі ділянки. Мильна плівка утворює міхур, коли виходить повітря. Якщо ви відчуєте запах тухлих яєць, мильна плівка також допоможе виявити небезпечні витоки в газовій магістралі.

10. Захистіть свої меблі від свійських тварин

Існує безліч історій про кепських дітей, яким вимили рот з милом. Домашні тварини не переймаються смаком більше, ніж діти! Якщо у вас є щеня, кролик або тхір, що гризе, промокніть ніжки і краї дерев’яних меблів шматком мила, щоб не пошкодити їх.

11. Спростіть очищення брудних рук

Перш ніж копати в саду або робити масляний ремонт автомобіля, встромте нігті в шматок мила. Мило запобігає попаданню бруду або жиру під нігті.

12. Захистіть свої рослини

Повісьте шматок мила на кущі або натріть його на землі, щоб відлякати свійських тварин. Використовуйте сітку або старі колготки, щоб було легше повісити.

13. Спростіть прибирання на пікніку

Перш ніж поставити чавунну або алюмінієву сковороду на відкрите багаття, змастіть дно вологим шматком мила, щоб спростити очищення від сажі.

14. Розстебнути блискавку

Проведіть сухим шматком мила по зубцях блискавки ,  щоб блискавка легше ковзала.

15. Шити простіше

За допомогою шматка мила позначте кромки та лінії шва для полегшення шиття. Створіть подушечку для голок, накривши планку гарною тканиною. Якщо покласти шпильки та голки в мило, вони легко ковзатимуть по тканині.

16. Видаліть стійкі плями

Хоча існує багато марок мила, призначені для видалення плям, ви можете використовувати майже будь-яке мило для обробки жирних та брудних плям. Виберіть планку без доданих кондиціонерів та зітріть її.

17. Зробіть власне рідке мило

Заощаджуйте гроші, зробивши власне рідке мило. Використовуйте тертку, щоб збрити 120 грам шматкового мила і змішати з чотирма склянками окропу. Перемішуйте, поки мило не розчиниться, дайте йому повністю охолонути і розлийте дозатором. Зберігайте зайве мило у прохолодному місці та добре струсіть ємність перед використанням.

18. Приготування прального порошку

Мило – важливий інгредієнт саморобного прального порошку. Просто додайте трохи пральної соди, бури та харчової соди, щоб заощадити гроші при кожному завантаженні. Саморобний пральний порошок можна безпечно використовувати навіть у високоефективних пральних машинах.

Прокрутити вгору