Найкращі аромати для передпокою та коридору, які створять незабутню атмосферу про Ваш будинок

Коли справа доходить до наших домівок, одне з перших вражень, які гості отримують, як тільки вони заходять у ваші вхідні двері – це передпокій. Незалежно від того, чи є у вас досить маленький коридор, аж до набагато більшого входу чи фойє, аромат, який ви виберете, буде першим і останнім, що згадують люди, коли вони відвідують вас.

З іншого боку, якщо ваші вхідні двері відкриваються прямо у вашу вітальню, не забудьте про коридори, які з’єднують деякі інші кімнати у вашому домі. Ми часто можемо забувати, що ці внутрішні коридори будуть проходити знову і знову. І невикористання аромату тут може бути втраченою можливістю.

Мало того, передпокій може бути чудовим місцем для спробування фірмового аромату. Але якщо ви не знаєте, з чого почати, є кілька улюблених усіма ароматів, з яких можна почати.

В ідеалі ви захочете знайти баланс між приємним ароматом, який запрошує людей увійти, та ароматом, який усе ще справляє певне враження, коли ви вперше входите через вхідні двері.

Найкращі аромати для ароматизації вашого коридору

Аромат для коридору задає тон вашому дому, це гостинна нота, яка вітає кожного відвідувача.

За словами експерта з дизайну інтер’єру – аромати свічок можуть мати такий же ефект, як і кольори.

Світліші аромати та кольори можуть допомогти зробити ваш коридор більшим, тоді як більш важкі аромати чи темні кольори можуть зробити кімнату меншою. Пам’ятаючи про це, варто зосередитися на використанні легких ароматів у коридорі.

Для внутрішніх передпокоїв найкращим виходом може стати легкий універсальний приємний аромат. Але щодо яких ароматів всі експерти з ароматів однозначно погодилися? Продовжуйте читати, щоб дізнатися. 

1. Чиста бавовна

Якщо ви шукаєте нешкідливий аромат, який сподобається практично всім, прийміть свіжість, яка виходить від чистої бавовни та льону.

Ви хочете, щоб у вашому коридорі пахло чистотою, свіжістю та привабливістю. Чиста бавовна — чудовий аромат для коридору, оскільки він пахне дуже чистою та приємною. Це чудовий загальний аромат, який сподобається більшості людей, які заходять і виходять з вашого дому.

2. Легкі квіти

Легкі квіткові аромати, такі як жасмин, флердоранж, троянда та півонія, чудово підходять для невеликих кімнат і вузьких коридорів. Ці аромати не тільки чудово пахнуть, але й зроблять кімнату набагато світлішою та просторішою.

Квіткові ноти, як-от троянда чи жасмин, створюють атмосферу елегантності та спокою.

Ви не помилитесь із м’яким квітковим ароматом, який створить приємне перше враження, коли гості заходять у ваш дім.

3. Більше природних ароматів

Якщо квіткові аромати вам не подобаються, є кілька інших природних ароматів, які так само добре підійдуть у невеликих приміщеннях, таких як коридори.

Аромат із відтінком зелені, наприклад бамбука, зеленого чаю чи свіжоскошеної трави, може додати в передпокій відтінок природи. Тим часом аромат, натхненний океаном, може принести відчуття спокою та свіжості.

Якщо ваші вхідні двері ведуть у ваш сад , це продовження природних ароматів створить приємну подорож для вас і ваших гостей.

Чи є аромати, яких слід уникати в коридорах?

Уникайте вибору чогось надто сильного. Також уникайте вибору чогось надто унікального, оскільки те, що чудово пахне для вас, може сильно завадити вашим гостям. Вибирайте аромати, які добре відомі тим, що вам подобаються, наприклад чиста бавовна, квіткові аромати. 

Чи варто вибрати очеретяний дифузор або свічку в коридорі?

З огляду на те, що ви насправді не проводите багато часу в коридорі, окрім проходження через нього, може бути важко стежити за відкритим полум’ям свічки.

Хоча свічки створюють насичений аромат, дифузори з очерету повинні бути вашим вибором у цій сфері – вони менш потребують, ви можете залишити їх без нагляду, поки вони працюють, щоб ароматизувати ваше приміщення.

Тільки пам’ятайте, що раз на тиждень або щоразу, коли ви хочете посилити вибух аромату, повертайте тростини.

Ви також можете розглянути більш тонкі варіанти, як-от легкі освіжувачі повітря або попурі. Бажаєте уникати використання твердих ароматів або продуктів, які можуть виділяти багато аромату одночасно, оскільки це може бути приголомшливим у вузькому просторі, як-от коридор.

Прокрутка до верху