10 найкращих кольорів фарби для коридору

Якщо ви довго не думали про вибір кольору фарби для коридору, настав час змінити це. Незалежно від того, чи є ваші перехідні простори великими, маленькими чи десь посередині, пошук правильної кольорової гами для ваших коридорів може допомогти створити плавні переходи від однієї кімнати до іншої. З чого почати залежить від кількох факторів. На щастя, ми залучили список професіоналів, щоб допомогти вам знайти правильний вигляд для цих місць, про які часто не звертають уваги.

Як вибрати найкращий колір фарби для коридору

Коридори об’єднують кімнати, тому цілком зрозуміло, що ними не слід нехтувати, коли мова заходить про додавання загального стилю дому. Хороший колір фарби для передпокої може об’єднати різні колірні схеми, пом’якшуючи переходи і пом’якшуючи грані.

Хоча пошук правильного може здатися складним завданням, вам слід розпочати процес із розгляду плану поверху. Нейтральні кольори, такі як бежевий , кремовий, сірий і темно-коричневий, підходять для використання у відкритих планах або для плавного з’єднання однієї зони з іншою. Вибір кольорів, які доповнюють ваш декор, меблі, текстурні елементи тощо, може допомогти визначити правильний відтінок для ваших коридорів.

Найкращі фарби для коридору

01з 10

Платина

Є кілька вимог до коридорів, а саме вони мають бути дружніми та гостинними. Платина відповідає вимогам. Світло-сірий колір фарби для коридору вражає нейтральною нотою, яка надає відчуття тепла. Ніжні зеленувато-блакитні відтінки надають йому нотки спокою, що значною мірою створює відчуття легкості.

02з 10

Нейтрально сірий

Це нейтрально-сірий колір із піднесеним відчуттям стилю, який привносить теплу вишуканість у коридори. Це чудовий варіант, коли ви намагаєтеся поєднати колірні схеми з одного простору в інший, оскільки він має певну перехідну якість.

03з 10

Холодний попелястий

«Кроляче вухо» — це м’який і затишний колір фарби для холу з холодним відтінком. Ми любимо використовувати цей теплий сірий колір із палітрами блакитного та кремового кольорів. Він виглядає більш попелястим, що робить його більш сірим, але такий насичений.

04з 10

Світлий беж

Знайти потрібний нейтральний легше, ніж наважитися, чи не так? Не завжди. Подібно до того, як важливо знайти правильний відтінок, тон і навіть обробку з насиченим кольором фарби, те саме можна сказати про їх більш тонкі контрапункти. Світлий беж є улюбленим кольором фарби для коридору як через його універсальність, так і через його теплоту.

05з 10

М’який білий

Справжній білий, який має велику універсальність завдяки своїм теплим відтінкам. Дизайнер каже, що невипадково дизайнери та професіонали фарби віддають перевагу м’яким білим, бежевим і сірим кольорам для коридорів. Ми тримаємося подалі від темніших кольорів фарби, щоб коридор не здавався печерою. Найкраще світліше та яскравіше, щоб було більш відкритим і менш напруженим.

06з 10

Димчатий сіро-зелений

Це насичений нейтральний колір, що робить його виграшним для поєднання з деревними тонами. Якщо ваш коридор з’єднується з їдальнею, варто його розглянути. Це красивий і легкий сучасний сірий колір, який буде працювати з багатьма різними колірними палітрами.

07з 10

Світлий персиковий

Це персиковий, щасливий відтінок, який має підбадьорливу енергію. Яскрава насиченість миттєво освітлює найтемніший коридор, створюючи ілюзію теплого сонячного світла. Поєднуйте його з чітким білим і світлими деревними тонами, щоб максимізувати світловий ефект.

08з 10

Підсмажений мигдаль

У бежевому немає нічого нудного, якщо ви підберете правильний. Підсмажений мигдаль має відтінки карамелі та бронзи, щоб зберегти його цікавим. Це більш традиційний бежевий колір, який усе ще виглядає сучасним і яскравим і добре поєднується з натуральною деревиною.

09з 10

Тамаринд

Елементи заземлення можуть створити відчуття спокою в просторі, і це включає земні відтінки, такі як Тамаринд. Цей насичений грибний відтінок зберігає вагу в будинку, особливо в будинках з відкритим плануванням і багаторівневих будинках. Хоча світлим кольорам часто віддають перевагу, коли справа доходить до коридорів, більш глибокі відтінки, як цей, не мають собі рівних, коли справа доходить до підкреслення архітектурних деталей, таких як арки та молдинги.

10з 10

Заспокійливий зелений

Заспокійливий зелений відтінок, який дарує розслаблення. Зелені можна поєднувати з різноманітними кольорами, від кремових і нейтральних до більш яскравих фіолетових і блакитних. Одягніть його в темно-сині та коричневі кольори для насиченого, привабливого коридору або виберіть заспокійливий ефект із нейтральними відтінками; потенціал дизайну з цим кольором безмежний.

Прокрутити вгору