Кольорові схеми передпокою – 16 способів зробити його стильним

Вхідні групи можуть бути складними місцями для декорування, але ретельний вибір правильної колірної гами коридору може перетворити маленьку та темну зону в надихаючий простір. Загалом є два шляхи, якими ви можете скористатися: або прийняти відсутність природного світла та піднятися на настрій, або використати світліші тони, щоб зробити речі яскравішими. Варіант за вами. 

Ідеальна точка входу запрошує вас зняти взуття, повісити пальто та відпочити в комфорті власного дому. І ідеї фарбування коридору зіграють величезну роль у створенні естетики, яку ви прагнете. Бажаєте приглушених, заспокійливих відтінків, щоб вітати вас після довгого дня? Або ви віддаєте перевагу, щоб це був вибух енергії з ефектними кольорами та візерунками? Існує так багато комбінацій на вибір, а також як великі, так і малі способи вплинути. 

Колірні схеми передпокою для натхнення

Надихніться нашою добіркою найкращих ідей для коридору, коли справа доходить до кольорових схем. І як тільки ви визначитеся з тим, яке перше враження ви хочете справити за допомогою своїх ідей кольору для коридору, є кілька практичних кроків, які ви можете зробити, щоб не чіпати пошарпану фарбу через рік.

Коридори за своєю природою є зонами інтенсивного руху, тому міцна матова фарба, що миється, завжди є розумним вибором.

1. Огорніть простір кольором

Відкладіть білу фарбу та виберіть один колір, що покриває дерев’яні вироби, стіни та навіть стелю. Це відверне увагу від країв і зробить простір більшим. 

Насиченість кольором, особливо при використанні більш темних яскравих кольорів, найкраще працює в невеликих приміщеннях, таких як передпокій або коридор. Огортаючи невеликий простір кольором, фокус переходить від помічання розміру цього простору до простого оцінювання відтінків, які нас оточують. 

2. Створіть рожевий палац

З огляду на те, що виробники оголосили своїм кольором 2024 року солодкий темно-рожевий, можна з упевненістю сказати, що цей відтінок є найкращим у наших радарах для актуального оновлення. Це чудовий вибір для коридору, оскільки він достатньо світлий, щоб відчувати себе нейтральним, але водночас додає грайливий смак, який натякає на те, що слідує. 

Найкращі рожеві фарби дадуть вам багато натхнення для того, який відтінок підійде вашому дому, залежно від того, чи хочете ви бути сміливими чи максимально блідими. Його також надзвичайно легко доповнити світлою деревиною та великою кількістю рослин для привабливого входу.  

3. Виберіть новий нейтральний

«Нові нейтральні» — це відтінки, схожі на бежевий і сірий, які пропонують універсальний базовий вигляд із трохи більшим інтересом. Тони кольору хакі та гриба — останні в цій пропозиції, оскільки їх легко додати до вашого інтер’єру, а також зробити передпокій майстерним дизайном. 

Це також простий спосіб створити сучасний коридор, не дотримуючись чистої білої палітри. Вибір останньої тенденції фарби землистих відтінків миттєво оновить передпокій. 

4. Виберіть пастельне поєднання

Застрягли між двома (чи більше) відтінками? Не турбуйтеся про прийняття рішення, просто вибирайте обидва! Існує так багато кольорів, які ідеально поєднуються один з одним, особливо пастельні тони, які даруватимуть вам солодкі солодкі привітання кожного разу, коли ви прийдете додому. 

Окрім поєднання кількох кольорів, використання кольорового насичення ще більше покращить зовнішній вигляд і зробить враження, що вузький коридор стане більшим. Однією з переваг кольорового просочування є те, що воно може допомогти розмити лінію в місці з’єднання стін і стелі. Це створює ілюзію більшої висоти та робить простір більш відкритим.

5. Створіть заспокійливу ауру за допомогою зеленого шавлії

Коридор утворює вхід і вихід між приміщенням і на вулиці, тому поєднання двох зон за допомогою кольору допоможе зробити це плавним переходом. Зелений — це не лише модний вибір, він також випромінює заспокійливу ауру — необхідний для напружених ранків, проведених у поспіху вдома та з дому. 

Коридори — це перше місце, яке вітає нас, коли ми приходимо додому, і вони можуть задати тон решті нашого дня. Ось чому важливо створити передпокій, який буде водночас гостинним і заспокійливим.

Один зі способів зробити це — використовувати відтінки зеленого, щоб створити плавний перехід із зовнішнього боку всередину.

6. Зберігайте стриманий повністю білий вигляд

Зробіть речі простими за допомогою незмінних ідей білого коридору. Пофарбуйте всі стіни та дерев’яні вироби найкращою білою фарбою, щоб вигляд був чистим, сучасним і яскравим. Ви також можете використовувати матове покриття на півдорозі до стіни та глянцеве покриття зверху, щоб створити цікавий текстурний контраст, дотримуючись основного білого кольору. Як показує ця кімната, білий колір не повинен бути нудним і робить цей туалет внизу інтригуючим.

7. Обійми спалахи вогненно-червоного

Зробіть заяву про сміливу ідею кольору коридору, як цей насичено-червоний коридор із червоно-білою шаховою дошкою. Цього року люди роблять вибір кольорів у своїх домівках сміливіше, і ви не можете бути сміливішим, ніж яскравий, гарячий, драматичний червоний. 

Використовуйте цей ефектний відтінок у коридорах і на сходових майданчиках – короткі спалахи вогненно-червоного чудово підходять тут, і ви точно заінтригуєте листонош своїм сміливим вибором кольору. Контраст червоного з ніжними та розкішними шоколадно-коричневими. 

8. Підніміться на рівень із візерунковими шпалерами

Якщо ви зазвичай віддаєте перевагу нейтральним тонам, але хочете додати трохи інтересу, чому б не зробити стіну, яка веде наверх, елементом шпалер за допомогою ідей для коридору? Сходи є перехідним простором; це не місце, де ми зазвичай сидимо годинами, як у вітальні. Тож ви можете дозволити собі бути більш грайливими та сміливими у своїх ідеях щодо кольору передпокої, не турбуючись про те, що ви підете. Блакитні шпалери з білим малюнком пальмового листя справді скрасять нейтральну схему.

9. Будьте сміливими з поєднанням кольорів

Щоб справити перше враження «вау», важливо бути сміливим у поєднанні кольорів і навіть візерунків. Як доводить цей приголомшливий передпокій, яскраво-жовтий колір виглядає вражаюче в поєднанні з чорним.

Щоб зберегти зосередженість вигляду, спробуйте використовувати акцентні кольори виключно на дерев’яних виробах у коридорі, зберігаючи основні елементи нейтрального відтінку.

Підлога з візерунками добре підходить для поєднання кольорової гами фарби, а також ідея підлоги з візерунками для коридору є ідеальною, оскільки на ній помітно менше бруду, ніж на блочному кольорі.

10. Візьміть акцентний колір на висоту талії

Ідеальний спосіб використання кольору в передпокої – це використання більш яскравого акценту в нижній частині стіни, залишаючи верхню частину яскраво-білою. Збалансоване використання кольорів допомагає запобігти переповненню простору сильнішим із двох кольорів. Це також освітлить темний коридор, звернувши погляд догори. 

Розпис уздовж коридору, але тільки до пояса, обрамляє простір, розбиваючи суцільний коридор стіни. Роблячи це, ви створюєте ефект Trompe, який може дати іншу перспективу, роблячи простір більшим, а стелі вищими.

11. Продемонструйте сходи

Фантазійна ідея сходів може творити чудеса, перетворюючи коридор в одну мить. Оживіть білий коридор, додавши акцентного кольору на сходах.

Менше означає набагато більше завдяки такому сучасному підходу до кольорової гами передпокою. Вибирайте будь-який колір, який вам подобається, фарбуючи ним підступені сходів і привертаючи до них увагу блискучими білими проступями та фоном.

12. Підберіть вироби з дерева контрастних кольорів

Є ті, які кажуть, що ніколи не фарбують оригінальну дерев’яну конструкцію на сходах, але ми кажемо, що коли вона виглядає так добре, чому б і ні?

Вибір дерев’яних елементів на сходах яскравого контрастного кольору – чудовий спосіб модернізувати схему вашого коридору. У цій стильній передпокої чорна деревна морилка виділяє поручні та шпинделі з усіх правильних причин.

Ідучи ще далі, команда дизайнерів Dulux представила більш м’які акцентні кольори на сходах, які чудово поєднуються з простором.

13. Створіть освіжаючий синій вхід

Традиційно в будинках є маленькі та вузькі коридори, в яких часто бракує місця та світла. Тож виберіть такий відтінок, як White Mist від Dulux, щоб відкрити його. Маючи чистий аркуш для роботи, ви можете додати унікального ефекту, куди входить фарбування стелі, дверей, їх обрамлення та смуги на одній стіні.

Ніжно-блакитний зберігає свіжість і створює тонку прибережну тему. Ця фарба з більшою ймовірністю витримує потертості та сліди, що є великою перевагою в місцях з інтенсивним рухом людей, таких як коридор.

14. Вибирайте актуальні відтінки спокійного сірого

Заспокійливий, ніжно-сірий відтінок створить позачасовий вигляд. Створіть відчуття відпочинку за допомогою ідей голубо-сірого коридору, використовуючи два відтінки на стіні для контрасту. Блакитно-сірий ідеальний вибір для коридору. Цей нейтральний відтінок містить червоний відтінок, який додасть тепла вашій кольоровій гамі.

Розбийте свій коридор, створивши архітектурну особливість, наприклад, огорожу для малюнків або рейку в середньому стилі, щоб ви могли додати глибину кольору за допомогою більш яскравого відтінку. Щоб створити тональні варіації в схемі, додайте світліший тонкий тон на основну частину стіни.

Зробіть зовнішній вигляд білими або кремовими меблями та скляними аксесуарами. Крім того, він неймовірно універсальний. Шукайте відтінки з тонкими нотками блакитного або рожевого і одягайте їх, використовуючи розкішний металік або природні текстури.

15. Вражайте фіолетовим

Створіть комфортну, затишну атмосферу за допомогою красивих насичених тонів, таких як ягідний колір на цій стіні з панелями. Цей вигляд надзвичайно затишний і зимовий, із шторою, що не пропускає протяги, яка збереже ваш дім чудовим теплом. Але блакитно-біла завіса з принтом листя робить його більш ніж придатним для найсонячнішої пори року.

16. Побалуйте себе пишними тонами

Щоб створити відчуття розкоші у вашому коридорі, рекомендуємо вибрати розкішні темні тони від стелі до підлоги. Додайте більш примхливі кольори за допомогою таких матеріалів, як фарба, шпалери та плитка. «Щоб додати інтриги, вибирайте плитку з візерунком.

В ЯКИЙ КОЛІР КРАЩЕ ПОФАРБУВАТИ ПЕРЕДПОКІЙ?

Незалежно від того, чи хочете ви підкреслити лише одну особливість свого коридору, чи бажаєте перетворити весь простір, вибір світлішої палітри є чудовим вибором, оскільки він часто створює ілюзію природного освітлення в темних місцях.

Шарлотта каже, що темний коридор не завжди є поганою рисою, і цей темно-синій може створити заспокійливий простір для зустрічі гостей. Фарбування із середнім блиском також створить ефект підсилення світла у вашому коридорі, оскільки ці покриття природним чином відображатимуть будь-яке світло, присутній у просторі. Однак важливо пам’ятати, що ці більш світловідбиваючі блиски можуть підкреслити будь-які плями на ваших стінах, тому переконайтеся, що ви працюєте на ідеально гладких поверхнях.

ЯКІ КОЛЬОРИ СКРАСЯТЬ ПЕРЕДПОКІЙ?

Багато домогосподарств обирають нейтральну кольорову палітру, оскільки це гарантує, що часто темні та вузькі приміщення виглядають легкими та повітряними. Для тих, хто хоче додати трохи індивідуальності, додавання світлих і середніх відтінків рожевого, блакитного, жовтого та зеленого миттєво додасть бадьорості та підвищить настрій у будь-який простір. 

ПЕРЕДПОКОЇ МАЮТЬ БУТИ СВІТЛІШИМИ ЧИ ТЕМНІШИМИ?

Мені подобається темний коридор. Багато хто не має вікон або природного освітлення, то чому б не скористатися цим і не створити драму за допомогою відтінків насичених насичених кольорів?

Прокрутити вгору