оформление прихожей_14

Поради щодо оформлення передпокою

Ідеальна передпокій, незалежно від її розміру, має бути красивою та функціональною. Яке ж має бути оформлення передпокою, щоб вона радувала вас?

Стіни, підлога та стеля.

Почнемо з підлоги. Підлога в передпокої залишається найбруднішою і запорошеною, так як це перша кімната після вулиці, тому підлога для нього краще використовувати з лінолеуму або водонепроникного ламінату. Цей матеріал є міцним та довговічним і не складно очищується.

оформление прихожей_1

В якості альтернативи, ви можете покрити підлогу в передпокої плиткою, але слід пам’ятати, що, незважаючи на міцність, плитка є досить крихким матеріалом і не може протистояти впливу тонких металевих підборів жіночого взуття.

оформлення передпокою

На підлозі в передпокої можуть бути розміщені килимки та килими, вони будуть гарним бар’єром для пилу і бруду, але чистити їх необхідно регулярно (бажано щодня) трусити або пилососити.

оформление прихожей_2

При оформленні передпокою, якщо площа і висота дозволяє, можна використовувати багаторівневу гіпсокартонну стелю, це хороша ідея, щоб вона виглядала як матова або глянцева натяжна стеля.

оформлення прихожей_3

В іншому випадку, ми можемо обмежити його приклеюванням плитки з полімерних матеріалів, або шпалерами з подальшим фарбуванням, стеля можна просто побілити або пофарбувати.

оформлення прихожей_4

Стіни в передпокої забруднюються частіше, ніж в інших областях будинку, тому логічним кроком є ​​обклеювання вініловими шпалерами або шпалерами під фарбування. Цей вибір багато в чому продиктований їхньою здатністю протистояти волозі, а також їх легко чистити.

оформлення прихожей_5

Окремо про колір стін та стелі. Більшість передпокоїв у наших квартирах не мають вікон, а отже, єдиним джерелом світла є штучне освітлення.

оформлення прихожей_7

Щоб у передпокої було світло, краще вибирати для стін світлі шпалери і для стелі білий колір. Такі кольори візуально збільшують обмежений простір кімнати.

Продаж меблів.

Обов’язковий елемент кожної передпокою шафа для зберігання сезонного одягу та взуття. У просторій кімнаті є місце для установки великої стінки. Для невеликої передпокою, ідеальним рішенням є шафа.

оформлення прихожей_8

Верхній одяг не завжди зручно тримати в шафі, особливо якщо вона мокра після дощу або снігу. Так, і коли приходять гості, теж необхідно повісити одяг. Саме тому в кожному передпокої, незалежно від його розміру, має бути вішалка.

оформлення прихожей_9

Вона може кріпитися до стіни або стояти на підлозі, призначені для великої кількості одягу або складатися з лише кількох гачків забезпечена полицею для головних уборів та ящика для дрібниць.

У процесі оформлення передпокою меблями, важливо не забути про такі корисні речі, як лава або отоманка . Це дуже необхідна річ у використанні, не тільки для м’якого сидіння, а й щоб одягнути чи зняти взуття.

оформление прихожей_10
оформление прихожей_11

Пуфи та табурети допомагають економити простір у передпокої, їх внутрішню ємність можна використовувати для зберігання предметів догляду за взуттям та верхнім одягом.

Цілком неможливо уявити передпокій без великого дзеркала, в якому ви можете бачити себе на повний зріст і оцінити свій гардероб, перш ніж вийти з дому.

оформление прихожей_15

Дзеркало, у розмірі всієї стіни матиме можливість візуально збільшити невеликий коридор майже вдвічі. Передня поверхня дзеркала повинна бути гладкою, без хвиль, точок, смуги і плями, а його задня сторона гладка і без дефектів.

Освітлювальні прилади.

Стельовий світильник, що мерехтить на самоті в коридорі – неприйнятно. Джерел світла має бути кілька. Не має значення, чи це звичайна лампа розжарювання з матовими відтінками, світлодіодні вогні під стелею або галогенки, вбудовані в стелю із гіпсокартону.

оформление прихожей_12

Освітлення в передпокої має бути гладким, без хитромудрих візерунків тіней і відбитків. Обов’язково необхідно обладнати яскраві джерела світла дзеркала, розташовані з обох боків від нього.

Корисні дрібниці.

Розмістіть у передпокої на внутрішній стороні дверей дихаючу кишеню для рукавичок, шарфів і хусток.

оформление прихожей_13

Необхідна річ столик у передпокої. Це зручно, коли ви повертаєтеся додому, покласти газету, ключі, гаманець та інші дрібні предмети.

Всіх корисних речей немає в списку, тільки основні моменти, так що при оформленні передпокою використовуйте свою фантазію, щоб обладнати її творчо та нестандартно. Удачі вам! Нехай у вас все вийде!

Прокрутити вгору