20 приємних ідей сучасного передпокою середини століття, які вам сподобаються

Деякі речі просто випередили свій час. Наприклад, ідея відеодзвінків виникла у  Zenon: Girl of the 21st Century, розумних годинників від  The ​​Jetsons та ховербордів із  Back To The Future . Але в домашньому декорі говорять такі елементи дизайну, як чисті лінії, приглушені тони, графічні форми, функціональність, відкриті плани поверхів, які, до речі, є ключовими елементами сучасного дизайну середини століття, і сьогодні залишаються такими ж крутими, як і в 50-ті та ‘ 60-ті роки.

Якщо ви хочете оновити свій передпокій, доцільно вибрати стиль дизайну, який, як було доведено, витримує випробування часом десятиліття за десятиліттям. Попереду 20 під’їздів середини століття, які обов’язково будуть приголомшувати ще щонайменше 70 років. 

01з 20

Встановіть меблі в стилі середини століття

Найкраща частина відродження дизайну середини століття полягає в тому, що є багато речей, які можна придбати за будь-якою ціною. Шукайте предмети класичного силуету, такі як конусні ніжки меблів і органічні форми (як у цьому дзеркалі).

02з 20

Дотримуйтеся симетрії

Симетрія є ключовим елементом у відтворенні оригінального духу сучасного декору середини століття. Якщо ви ставите один стілець збоку від консольного столика у фойє, обов’язково поставте один із іншого боку. Що стосується предметів у верхній частині консолі, спробуйте створити баланс між вищими предметами зовні та нижчими посередині.

03з 20

Створіть злиття стилів

Краса будь-якого відродження стилю полягає в тому, що воно дає можливість персоналізувати його, зокрема поєднати з іншими стилями дизайну. Нам подобається, як чисті лінії та геометричні форми в цій сучасній передпокої середини століття поєднують елементи богемного декору.

04з 20

Додайте більше світла

Оскільки темний передпокій – це все, що завгодно, але не привабливе, було б чудовою ідеєю додати у ваше фойє світильник, який не лише додає світла, але й поєднується з темою середнього століття, яку ви створюєте. Світильник, який може похвалитися геометричними формами, простими лініями та відчуттям космічної ери, як цей, виглядає невиправдано сучасним у середині століття.

05з 20

Подовжте свій передпокій

Кому не потрібен високий і просторий вхід? Але якщо ваше фойє залишається вертикальним викликом, кілька дизайнерських рішень можуть змінити зовнішній вигляд вашого поточного простору. Вибирайте предмети, які вищі та привертають увагу, як-от це величезне дзеркало овальної форми та набір високих ламп.

06з 20

Зробіть це артистично

Немає швидшого способу випромінювати позачасове відчуття, ніж чорно-білі фотографії у вінтажному стилі. Порада. Зображення класичних напрямків середини століття, як-от Палм-Спрінгс, завжди допомагають зв’язати ваші фрагменти середини століття.

07з 20

Робота з деревом

Темні, насичені тони деревини є синонімом сучасного дизайну середини століття, і ця консоль у передпокої справді вражає ціль. Виберіть великі вироби, які відповідають темі, і прикрасьте свій простір особистими речами, щоб передпокій виглядав у стилі середини століття і все ще відчував себе як ви.

08з 20

Ас геометрії

Геометричні форми переважають у сучасному дизайні середини століття, і є багато способів включити їх у декор входу. Змішайте квадратні та прямокутні рами із закругленими аксесуарами та замініть звичайні ручки для висувних ящиків на такі, як ці прямокутні.

09з 20

Ідіть до зеленого

Рослини є важливим елементом будь-якого проекту дизайну інтер’єру, але вони особливо важливі в сучасній обстановці середини століття. Дотик зелені пожвавлює все і робить його більш тематичним. Щоб залишатися вірним духу середини століття, зверніть увагу на конкретні рослини, такі як фіддл-ліф інжир, монстера деліцеозна та популярна зміїна рослина.

10з 20

Тримайте стриманий профіль

Низькопрофільні меблі, як-от ця чорна шкіряна лава без спинки, вказують на сучасний декор середини століття. Додавши щось подібне до вашого входу, ви створите красивий і привабливий простір, а також створите зручну зону для одягання та зняття взуття на початку та в кінці вашого дня.

11з 20

Справи покращуються

Мотив атомного сонця настільки сучасний, наскільки це можливо. І хоча настінний декор і декоративні елементи є чудовим способом продемонструвати цей елемент, більш креативний підхід обов’язково матиме ще більший ефект. Фреска на стелі в цьому під’їзді така сучасна середини століття і справляє веселе перше враження про ваш дім.

12з 20

Виберіть пастель

Прогулянка районом Палм-Спрінгс доведе, що жоден колір не є кращим для середини століття, ніж пастельний м’ятно-зелений. Вставте його в STAT свого під’їзду, пофарбувавши вхідні двері свіжим шаром фарби.

13з 20

Зробіть це мінімальним

Сучасний стиль середини століття та мінімалізм створюють легке партнерство, оскільки кожен має прості лінії та піднімає меблі на ніжках, створюючи більш відкрите та просторе відчуття. Продовжуйте це у всьому дизайні з мінімальними прикрасами. 

14з 20

Функція над формою

У сучасному дизайні середини століття жоден предмет не буває без призначення. Ця увага до функціональності також пояснює, чому вінтажні предмети тієї епохи все ще циркулюють сьогодні — вони були створені, щоб служити довго. Це місце, де ви розвантажитеся в кінці дня, напевно стане місцем для відпочинку на довгі роки.

15з 20

Мінімум орнаментів

У сучасному дизайні середини сторіччя частіше зустрічаються вишукані предмети, тоді як маленькі дрібнички чи колекції зазвичай не демонструються. Тематична вхідна кімната зосереджена лише на кількох предметах, щоб завершити зовнішній вигляд, наприклад, ефектній лавці та якомусь нейтральному мистецтві на стіні без жодного шва безладу.

16з 20

Додайте суперечливі текстури та матеріали

Рух середини сторіччя приніс достатню частку експериментів з іншими матеріалами, які були новими для епохи, такими як пластик, мурашка та акрил. Щоб створити приголомшливий передпокій середини століття, змішайте органічні та синтетичні матеріали, щоб створити сучасний вигляд середини століття.

17з 20

Спробуйте нейтральні кольори

Нейтральні елементи ніколи не виходять з моди, як і сучасний дизайн середини століття. Традиційно палітра середини століття варіювалася від яскравих відтінків у 50-х до більш теплих землистих тонів у 60-х. Для сучасного штриху використовуйте нейтральні тони з випадковими вкрапленнями кольору, наприклад, подушки чи килими.

18з 20

Відкрийте це

Відкриті плани поверхів були в моді в оригінальному сучасному дизайні будинків середини століття. Наприклад, якщо у вас є одна стіна, яка відокремлює ваш вхід від вашої вітальні, просте збивання стіни може відкрити ваш простір і зробити його більш відповідним стилю дизайну.

19з 20

Використовуйте ахроматичний вигляд

У той час як теплі тони та випадкові пастельні відтінки є втіленням модерну середини століття, стиль також супроводжується щедрим використанням графічних чорно-білих кольорів. Цей безбарвний вхід кричить про середину століття в більш тонкому підході.

20з 20

Подумайте про лавку

Меблі, які найкраще підходять для сучасних приміщень середини століття, чисті та гладкі, з мінімальними прикрасами. Витончена лавка та простий кашпо – це все, що вам потрібно, щоб прикрасити фойє в тематичний спосіб.

Прокрутка до верху