20 красивих сучасних спалень у стилі модерн

Однією з найбільш захоплюючих і — будьмо правдивими — заплутаних речей у сучасному стилі модерн є те, наскільки розмитими є його параметри та наскільки всеохоплюючим є його опис. Чого ще можна очікувати від стилю дизайну, який охоплює майже три епохи?

Коли ви переглядаєте контрольний список обов’язкових речей у сучасній спальні середини століття, ви відзначаєте очевидні деталі: кутові ніжки на меблях і багато дерева. Але крім цього, модерн охоплює яскраві кольори веселки, суміш невідповідних текстур і навіть меблі з очерету та ротанга. І, на щастя для вас, ми зібрали приклади сучасних спалень середини століття, які, безсумнівно, містять деякі з цих знакових дизайнерських особливостей.

Сучасні фанатики середини століття живуть заради своїх незрівнянних характеристик, і хоча традиціоналісти можуть знепритомніти, дизайн інтер’єру ніколи не мав на меті відповідати суворому набору правил.

Отже, зіберіть ідеї для ідеальної сучасної спальні середини століття, переглядаючи ці шматочки цукерок для очей.

01з 20

Приглушений Модерн

Чиста, відкрита та світла спальня є ідеальним спокійним місцем для відпочинку після довгих днів. У ньому багато стилю, але завдяки приглушеним тонам він виглядає абсолютно розслаблюючим, на відміну від кімнат із насиченими принтами та кольорами.

02з 20

Бежевий Модерн

Пісочні кольори, люстра в стилі Sputnik і світлий дерев’яний журнальний столик додають трохи магії в цю спальню, яка вражає бездоганний баланс між модерном середнього століття та мрійливою палітрою мінімалізму. Ця кімната є доказом того, що ці так звані «нудні» кольори занадто гарні, щоб пропустити їх.

03з 20

Сплеск Бохо

Якщо ви обожнюєте колір, вам пощастило. Сучасні кімнати у стилі модерн часто відрізнялися яскравими, сміливими відтінками, тому цілком доречно, щоб у кімнатах, які втілювали ці впливи, використовували кольори, які оживляють і заряджають енергією. Спробуйте це у вигляді намальованої фрески або яскравих штор, як показано тут.

04з 20

Відтінки кольору

Звичайно, ідеальним середовищем для щасливого дизайну є нейтральна кімната, яка тут і там поєднується з яскравими кольорами — це безпрограшний варіант для всіх.

Тут дерев’яний комод, подушки гірчичного кольору та модне кашпо – це гарний натяк на сучасний стиль середини століття, і все ж вони ідеально підходять для простору в наш час.

05з 20

Дотик ротанга

Наприкінці сучасної ери середини століття почали активно використовувати ротанг. Його природна атмосфера ідеально підійшла до витончених ліній і сміливих форм попереднього стилю.

У той час як ротанг звільнив місце для більшої кількості кімнат у стилі бохо, період збігу між ними створює серйозне натхнення, як показано вище.

06з 20

Класичний Модерн

Звужені ніжки цього комода та рами ліжка, а також влучно назване сучасне кашпо середини століття роблять цей простір придатним для фанатиків, які хочуть справді прийняти стиль. Вибір нейтральних кольорів означає, що він залишатиметься вічним на довгі роки — не потрібно змінюватись через швидку моду.

07з 20

Ферма зустрічається з серединою століття

Звужені ніжки та примхливі тони простору є ультрашикарними та дуже сучасними середнього століття, але дизайнер не зупинився на досягнутому. Завдяки 4D акцентній стіні та вінтажній вазі тут також панує атмосфера фермерського будинку. Це ідеальне рішення, коли ви не можете визначитися з одним стилем.

08з 20

Збалансована суміш

Дизайнер описує цей простір як мікс середнього століття, і ми не можемо сформулювати це точніше. Дерев’яну тумбочку, кутове освітлення та більш глибокі тони гірчичного та лісового зеленого можна витягти з кімнати десятиліття тому .

Якщо ви хочете оживити кімнату, щоб зробити її більш грайливою та веселою, додайте яскраві візерунки та мистецькі акценти.

09з 20

Гарненька спальня в рожевому

Для мінімалістів модерн середнього століття може бути привабливим, але не зовсім підходящим для стриманої кімнати з точки зору колірної палітри.

Якщо ви віддаєте перевагу сказати «ні, дякую» сміливим відтінкам, черпайте натхнення в цій спальні, яка зберігає нейтральні та відкриті речі та містить натяки на стиль, як-от лампа-гриб і багато дерев’яних акцентів.

10з 20

Безтурботна втеча

Найкраща частина стилізації власного будинку — це можливість взяти фрагменти будь-якої епохи чи стилю, які вам подобаються, і об’єднати їх разом. Доказом є пудинг, або, в даному випадку, розкішний і елегантний простір, де ледь помітний паризький шик, але з нотками середини століття. Просто зосередьтеся на цій кремезній, округлій тумбочці.

11з 20

Коштовні тони

Коштовні тони ідеально вписуються в похмурий кінець спектру середнього століття. Якщо ваші вишукані та піднесені простори є вашим варенням, ви захочете робити нотатки в цій спальні.

Важко перерахувати все, що в цьому просторі було добре, але багато речей включають сучасне освітлення, м’яке узголів’я та всі правильні кольори — це дуже шикарно.

12з 20

Мрія 60-х

Сучасний стиль середини століття пройшов через 60-ті роки, звідси надяскраві візерунки та кольорові схеми, які іноді можна побачити в спальнях, що повторюють стиль. Як і мода того часу, інтер’єри були настільки ж оригінальними, і важко не захопитися цією спальнею, яка працює в поєднанні кольорів.

13з 20

Змішані текстури

Чиста та проста — але далеко не нудна — ця спальня підносить середину століття на сходинку вперед, додаючи візерунки та текстиль, які привертають увагу, але не створюють відчуття надто зайнятого.

Почніть з основ, а потім додайте ковдри, килими та пледи, щоб ваша спальня виглядала затишно, але сучасно.

14з 20

Старий і Новий

Каркас ліжка та ковдра створюють у цій спальні трохи вінтажної атмосфери, обидва вони чудово доповнюють більш сучасні настінні лампи та тумбочки середини століття. Якщо у вас є схильність до старих і нових речей, це, безперечно, той стиль, який вам підійде.

15з 20

Оазис у пустелі

Здається, що пустельний і сучасний стилі середини століття завжди йдуть рука об руку. У певному сенсі це має сенс — природні текстури, мінімальні пейзажі та розслаблені макети просто добре поєднуються разом.

Прикрасьте спальню, яка наслідує цей вигляд, за допомогою сукулентів і кактусів, які створюють ідеальний колір.

16з 20

Відтінок південно-західного

Ніжки-шпильки — ще один елемент середини століття — і кутасті форми відзначають правильні поля для цієї спальні. Але насправді більше уваги приділяється крутим південно-західним штрихам, які змінюють стиль, завдяки парі рогів і шевронному узголів’ю, які роблять речі трохи більш сільськими.

17з 20

Яскравий і веселий

Хоча основа цієї спальні, очевидно, лежить в середині століття, вона відхиляється від більш поширених серйозних і гострих інтерпретацій стилю. Поєднання кольорів веселки робить простір бадьорим і життєрадісним — і кожен може це оцінити.

18з 20

Вітаємо Супутник

Ця тенденція освітлення, названа на честь першого орбітального супутника, вибухнула в останні десятиліття модерну в середині століття. Його гострий, але доброзичливий характер робить його улюбленим фанатом, незалежно від вашого стилю.

Тут кросовер між підвіскою в стилі Супутник і сонячними променями в стилі бохо є суперсимволом того, як легко поєднувати ваші стилі — і робити це успішно.

19з 20

Мрійливий блюз

Теплі тони, землисті нейтральні та надяскраві кольори — усе це в той чи інший момент прикрашало сучасний стиль середини століття. Але якщо вам не здається жодна з цих трьох палітр, чому б трохи не змінити правила?

Ця спальня з синіми акцентами є чудовим прикладом. Кобальтові аксесуари змушують нас переглянути наші нейтральні простори.

20з 20

Чіткі та чисті

Сучасне бра, кругла тумбочка та смарагдово-зелені штори надають цій спальні відтінок модерну середини століття. Воно виглядає розкішним і розкішним, але не виглядає стерильним — і хто б не хотів згорнутися калачиком у цьому ліжку, схожому на хмару?

Прокрутка до верху