20 ідей для маленького душу, які мають великий вплив

Якщо ваша ванна кімната надзвичайно маленька, це не означає, що ви не можете вмістити в неї дивовижний душ. Звичайно, для цього може знадобитися трохи креативного мислення, але повірте нам — є кілька гарних невеликих душових кабін, які справляються зі своєю роботою, водночас виглядаючи елегантно.

Хвилюєтеся, що невеликий простір ускладнить використання веселих оздоблень і візерунків? Ну, не бійся. Чудова новина полягає в тому, що, проектуючи невелику душову кабіну, ви справді можете рухатися в будь-якому напрямку. Можливо, ви жадаєте трохи візерунка — ну, чому б не спробувати барвисту плитку чи камінь у душі? Але якщо ви віддаєте перевагу нейтральним, це теж популярний вибір. І якщо ви модерніст, є багато способів повеселитися з сучасними елементами у ванній кімнаті — скляні душові двері та чорна фурнітура, хтось?

Якщо ви перебуваєте в процесі проектування нової ванної кімнати і не знаєте, з чого почати, читайте далі, щоб зібрати багато інформації про декорування та планування з 20 зображень нижче.

01з 20

Чудове терраццо

Терраццо в душі: чому б і ні? Цей матеріал має важливий момент і піднесе джаз навіть у найдрібніших ванних кімнатах. Враховуючи те, як часто ви користуєтеся душовою кабіною, варто спроектувати її так, щоб вона відповідала вашій загальній естетиці та індивідуальності.

02з 20

Супер полиця

Якщо ваша душова кабіна надзвичайно маленька, і ви турбуєтеся про зберігання засобів для ванної кімнати , візьміть приклад із цієї установки, яка має зручну вбудовану полицю, на якій можна розмістити всі необхідні речі. Тут навіть є місце для чарівних акцентів.

03з 20

Вбудована душова

Крім того, якщо ви проектуєте невелику душову кімнату з нуля, ви можете подумати про додавання вбудованої полиці, щоб продукти були під рукою. Цей маленький куточок ідеального розміру для кількох пляшок шампуню та інших основних речей.

04з 20

Ялинка з плитки

Красивий візерунок «ялинка» покриває всю довжину стіни ванної кімнати і тягнеться до душу. Не бійтеся розважатися з плиткою, яка дійсно може додати стилю та індивідуальності будь-якій маленькій ванній кімнаті.

05з 20

Багатофункціональний простір

Це ванна кімната та пральня в одному! Цей утилітарний простір робить все. Душ із вбудованою полицею є необхідним і виглядає надзвичайно елегантно.

06з 20

Почуття Artsy

Ця вигнута душова кабіна ідеально вписується в кутовий куточок. А чому б не насолодитися мистецтвом під час змивання? Підвішування стіни галереї, яку можна спостерігати з душової кабіни, додає інтриги навіть найменшій ванній кімнаті.

07з 20

Вінтажні настрої

Любите простори в стилі вінтаж? Ви сильно закохаєтеся в цю чарівну ванну кімнату, яка має типову ванну на ніжках, яка перенесе вас у простіші часи. Найкраще те, що він все ще функціонує як душ, але в меншому масштабі!

Виберіть білу шторку для душу, яка є практичною та не відволікає увагу від чудового силуету ванни.

08з 20

Гарний і нейтральний

Хоча між цим душем, туалетом і раковиною не так багато місця для дихання, ця мініатюрна ванна кімната все одно справляється зі своєю роботою. Вибір нейтральних кольорів фарби та аксесуарів може допомогти зробити простір трохи більшим і просторішим, як показано тут.

09з 20

Маленький, але стильний

Романтизуйте повсякденність. Навіть якщо ваш душ невеликий, ви все одно можете зробити його привабливим і розкішним, додавши свічки, шикарні засоби для ванн і навіть невелику рослину. Кому потрібен розкішний спа-центр, якщо ви можете так само добре відпочити, не виходячи з дому?

10з 20

Класні криві

У цій ванній сяє ще один вигнутий душ. Творчий підхід до компонування — це назва гри, коли ви маєте справу з компактними просторами.

11з 20

Велика різноманітність

Якщо ви максималіст, ви все одно можете насолоджуватися різноманітністю візерунків у своїй ванній кімнаті — вам просто потрібно проявити креативність. Різноманітні види плитки для підлоги та стін доповнюють один одного в цьому незвичайному просторі.

12з 20

Заява про мод

Модерністи припадуть до смаку цій гладкій чорній душовій кабіні, яка виглядає сучасно, незважаючи на компактність. Маленький простір не означає, що ви не можете піти на великий ризик дизайну — насправді це означає протилежне. Ваша маленька душова кабіна справді сповнена дизайнерського потенціалу.

13з 20

Майже прихований

Поблимніть, і ви можете пропустити цю крихітну душову кабіну, розташовану за кахельною стіною. Ми прагнемо до творчого використання простору, і це налаштування є справжнім прикладом того, як максимально використовувати кожен дюйм у ванній кімнаті.

14з 20

Гладке скло

У невеликих ванних кімнатах популярністю користуються душові кабіни зі скляними дверцятами. Вони виглядають більш сучасними та роблять простір більш відкритим — немає потреби у громіздкій або напруженій шторі для душу.

15з 20

Сільські елементи

Сільська лава додає характеру цій ванній кімнаті та щільно вписується всередину душової кабіни, де вона може служити місцем для зберігання шампуню та інших необхідних речей. Будь-яка душова кабіна виглядає грандіозніше з додаванням декоративних деталей.

16з 20

Захований

Цей маленький душ є частиною ванної кімнати, непомітно прихованої за дверцятами шафи. Незважаючи на свій розмір, простір все ще сповнений природного світла, що завжди є виграшем.

17з 20

Глибокий блакитний з золотом

Візьміть золото і блакит! Ці чудові кольори роблять цю маленьку ванну кімнату розкішною. Фурнітура із золота — це позачасовий вибір, який може значною мірою допомогти у додаванні додаткового шарму будь-якому простору.

18з 20

До побачення, шторки

Скляна панель половинного розміру також є популярним дизайнерським вибором і робить цю душову зону набагато менш громіздкою, ніж це було б зі стандартною шторкою для душу, але при цьому залишається функціональною.

19з 20

Химерна плитка

Душ під зірками! Цей бадьорий візерунок є чудовим вибором плитки для дитячої ванної чи будь-якого іншого місця, де може знадобитися трохи химерності. Горизонтальна полиця, яка збільшує довжину душової кабіни, дозволяє легко розмістити засоби для купання в акуратному вигляді; якщо ванна кімната спільна, є навіть місце для кошиків, щоб зручно та впорядковано зберігати речі кожної людини.

20з 20

Розваги на фермі

Душові двері у стилі віконного скла створюють атмосферу сучасного фермерського будинку у ванній кімнаті, так само як і плитка метро, ​​присутня по всьому простору. Якщо є естетика, яку ви любите і використовуєте в решті свого будинку, чому б не додати її у ванну?

Прокрутити вгору