ванная комната14

5 розкішних ванних кімнат.

Більшість людей не звикли витрачати багато часу у ванній кімнаті. Навіть у великі та розкішні ванні зазвичай не йдуть на довго.

Але навіть короткий час, проведений у цьому священному просторі, повинен проходити в комфорті. Незалежно від того, чим ми займаємося у ванній – миємо обличчя, приймаємо душ, наносимо макіяж, гарна ванна кімната завжди зможе підняти нам настрій.

Перегляньте інтер’єр цих п’яти розкішних ванних кімнат і, можливо, отримайте натхнення для створення власного дивовижного простору.

ванна кімната
ванна кімната1
ванна кімната2

Перша ванна кімната є візуалізацією ванної, висіченої в скелі, передаючи відчуття та зовнішній вигляд, начебто ми знаходимося в печері. Скелясті стіни контрастують і одночасно гамонують із гладкими керамічними світильниками, натертими природою до блиску протягом тисяч років.

ванна кімната3
ванна кімната4
ванна кімната5

Наступна ванна кімната , сучасна і елегантна з невеликим ретро нагадуванням 70-х років. Відповідно до ідеї в цій кімнаті використовуються екоматеріали, які надають їй максимальний комфорт, затишок та тепло. Тепло особливо проявляється у природних дерев’яних та кам’яних елементах. Глибока ванна та неймовірні фарфорові раковини заповнюють простір.

ванна кімната6
ванна кімната7
ванна кімната8

У цьому підвалі, ванна є частиною зони відпочинку , багато в чому завдяки стороннім меблям. Раковини в цій ванні також особливо помітні з цим крутим дизайном.

ванна кімната9
ванна кімната10
ванна кімната11

Потім тепла, розкішна ванна кімната у тропічному стилі . Акцент зроблено на деревині. Вид з ванни на прекрасний камін і нібито тропічний ліс за вікном роблять цю кімнату по-справжньому розкішною.

ванна кімната12
ванна кімната13
ванна кімната14

Остання ванна кімната з парою нестандартних білих світильників з творчим акцентом, зі стінами зі штучного тику. Красива дерев’яна стіна також забезпечує додатковий простір для зберігання туалетного приладдя.

Прокрутити вгору