Комната для домашнего кинотеатра3

Кімната для домашнього кінотеатру – задоволення будинку

Вже давно покупка домашнього кінотеатру не вважається великою розкішшю, але не кожна людина має простору квартиру, що дозволяє виділити окрему кімнату для її розміщення.

Багато хто задається питанням, як і де саме його розмістити в невеликій квартирі. А чи можна досягти гарного звуку та задоволення від переглянутих фільмів у невеликій кімнатці?

Щоб організувати гарний домашній кінотеатр, не обов’язково володіти великою квадратурою.

Кімната для домашнього кінотеатру1

Тим більше для розміщення кінотеатру на маленькій площі не потрібно купувати потужну акустичну систему та телевізор із 2-метровою діагоналлю. А на маленькій відстані до екрану можна побачити артефакти, які створюються під час стиснення відео.

Починати установку потрібно з планування кімнати, в якій розмістяться всі складові кінотеатру для дому.

Кімната для домашнього кінотеатру повинна бути порожньою, а якщо в ній є якісь меблі, то її необхідно розмістити так, щоб вона не заважала новим аксесуарам.

Кімната для домашнього кінотеатру

На якість звуку та зображення кінотеатру впливає багато факторів.

Спочатку необхідно виміряти вільний простір. Потрібно взяти до уваги, на якій відстані будуть диван, крісло, колонки і сам екран. Якість звуку залежить від правильно розставлених колонок, тому потрібно звернути особливу увагу на рекомендації щодо їх розміщення. У витягнутій або порожній кімнаті можлива поява, а велика кількість меблевого гарнітура може глушити звук. Гарним виходом у цій ситуації буде розміщення колонок на стіні.

Кімната для домашнього кінотеатру2

Світло теж відіграє свою важливу роль у розміщенні домашнього кінотеатру, адже відсутність штор чи жалюзей у кімнаті може кидати відблиски від сонячного світла на екран.

Нові LCD телевізори або плазмові панелі можна змонтувати на одну зі стін, заощадивши таким чином більше простору на підлозі.

Прокрутити вгору