16 спалень у будинку в затишному сільському стилі

В останні роки скрипучі дошки підлоги та чарівність багатовікових ферм і зношених садиб були романтизовані та перетворені на власний стиль: фермерський будинок. Здебільшого компоненти стилю фермерського будинку кидають виклик хвилі сучасних, мінімальних спалень і просторів, які тримаються тут протягом досить тривалого часу. Стиль фермерського будинку позбавляється чистих ліній, відповідних акцентів і вишуканих меблів, натомість охоплюючи застаріле, застаріле та позачасове.

Це сталося, зокрема, завдяки ентузіазму Джоанни Гейнс щодо стилю на Fixer Upper — декор фермерського будинку швидко зріс у популярності після прем’єри шоу, і з тих пір він не сповільнився. Хоча саме слово може змусити вас подумати про надсвітлі білі кімнати Гейнса зі старими вивісками, сільськими лавками та всіма бісерними дошками , зовнішній вигляд має набагато більше.

Попереду ви знайдете 16 прикладів того, як імітувати цю естетику у вашій власній спальні, багато з яких є освіжаючими підходами, які виходять за межі передбачуваних меж стилю фермерського будинку.

01з 16

Дотик Рустик

Така чудова спальня показує, що потрібно лише кілька предметів, щоб наблизити простір до стилю фермерського будинку. Дерев’яні розсувні двері та люстра — неперевершені елементи, які чудово поєднуються з дерев’яною стелею, білими стінами та постільною білизною, але при цьому не відчувають надто грубого вигляду.

02з 16

Фермерський будинок у стилі Бохо

Лише подивившись на цю фотографію, можна зрозуміти, наскільки комфортно і затишно буде відпочивати в цьому просторі. Він стирає межу між фермерським будинком і бохо завдяки поєднанню плетених матеріалів і іржавих, теплих кольорів із окремо стоячою ванною та акцентами зі старого дерева.

03з 16

Затишні тканини

Текстура — це все, коли справа доходить до створення сільської естетики. Втілення фермерського будинку значною мірою спирається на деревину, натуральні тканини та сировину. Ця спальня відповідає вимогам для кожної з цих речей і виглядає справді привабливо.

04з 16

Драматична ферма

Якщо ви віддаєте перевагу драматичним кольоровим палітрам із похмурими відтінками, але ви не можете перестати мріяти про бісерний картон, додавання чорного може задовольнити всі ваші потреби. Пофарбуйте дерев’яні стіни та відполіруйте їх, щоб отримати стару обробку, а потім підберіть їх до постільної білизни та освітлення, щоб створити простір, у якому полярно протилежні деталі легко поєднуються.

05з 16

Ферма в лісі

У кожному просторі фермерського будинку є основне відлуння сільського стилю. Якщо ви помиляєтеся на стороні сільського стилю і віддаєте перевагу речам трохи менш одноманітним і чистим, спальня, перевірить усе. Оголені балки, зручні тканини та багато деревини роблять цей будинок мрійливим для відпочинку.

06з 16

Скандинавський фермерський будинок

Можливо, ви милуєтеся фермерським будинком здалеку, але головним чином ви зосереджуєтеся на спальні, яка затишна та гігієнна за своєю суттю. Це не буде проблемою, якщо ви звернете увагу на цей простір, який за своєю суттю скандинавський з кількома штрихами фермерського будинку, включаючи дерев’яну підлогу «ялинка», оголену дерев’яну балку та натуральний текстиль, наприклад льон.

07з 16

Сучасний фермерський будинок

Саме тонкі штрихи роблять цей простір атмосферою сучасного, м’якого та затишного фермерського будинку. Ковдра, килим і портьєри створюють атмосферу садиби, але лампа та каркас ліжка створюють сучаснішу інтерпретацію цього стилю.

08з 16

Фермерський будинок зустрічається з промисловістю

Незважаючи на те, що цей простір було спроектовано з думкою про дітей, воно досить стильне, щоб також служити спальнею для гостей. Дерев’яне узголів’я ліжка та світильник у клітці виглядають дуже сільськими, але введення металу та насичених кольорів робить їх трохи індустріальнішими.

09з 16

Стиль Шеббі Шик

Думали, що шеббі-шик вийшов? Подумати ще раз. Немає кращого стилю для спальні в фермерському будинку; це лише питання балансу. Такі речі, як ефектне дзеркало та люстра, підійдуть під цю парасольку, а крісло та дерев’яна підлога створять відчуття, ніби ви як вдома на фермі.

10з 16

Фермерський будинок у зелених тонах

Розширте горизонти свого фермерського будинку, додавши несподіваного кольору до стін. У той час як у багатьох спальнях використовується білий або інший спокійний відтінок, цей темно-зелений колір доводить, чому вам не варто лякатися перегляду палітри, коли мова йде про цей стиль.

11з 16

Змішайте свої стилі

Не можете визначитися з темою? Не відчувайте тиску, щоб провести межу між стилями у вашій спальні. Давши собі волю з вибраними речами, ви зможете створити такий стильний спальний простір, як цей. Срібні свічники та сільський акцент біля тумбочки створюють привабливість фермерського будинку, але кошики, рослини та подушки розповідають історію іншого стилю.

12з 16

Дотик металу

Якщо ви не впевнені, з чого почати будівництво спальні в фермерському будинку, каркас ліжка з кованого заліза стане ідеальним місцем для початку. Додайте бежеву постільну білизну та антикварний столик, як показано в цьому просторі, і ви на шляху до сільської спальні вашої мрії.

13з 16

Бризки коштовного кольору

Ця спальня є ще одним чудовим прикладом ніжного вираження любові до всього, що стосується фермерського будинку. Незважаючи на те, що він не прикрашений бісерною дошкою та сільським освітленням, це за своєю суттю фермерський будинок, завдяки драбині, вибору постільної білизни та невідповідним вазам.

14з 16

Еклектичні нюанси

На перший погляд, цей простір не зовсім схожий на вашу класичну спальню в фермерському будинку (це цілком сучасна тумбочка). Однак старовинні золоті рами, льон і шкіра — все це надає тему фермерського будинку й робить його більш домашнім, ніж у типовій сучасній чи еклектичній кімнаті.

15з 16

Європейський фермерський будинок

Бісерна дошка, дерево та проста композиція роблять цю спальню гідною того, щоб її віднесли до категорії фермерського будинку, але є кілька деталей, які роблять її цікавішою. Узголів’я з пучком, оксамитові подушки і навіть підставка лампи надають цьому простору легкий нахил до європейської естетики. Це означає, що ви можете продовжувати мріяти про те, щоб з’їсти вершки на булочці в англійській місцевості або втекти в котедж на півдні Франції.

16з 16

Повітря узбережжя

Шиплап, старе дерево та ковдри? Це не стає більш химерним і затишним, ніж це. Кілька штрихів, які не обов’язково збігаються, але доповнюють один одного з точки зору кольору та текстури, як-от лампа та горщик, створюють відчуття надзвичайної цілісності. Ця спальня представляє собою ідилічне місце для сну для тих, хто любить поєднувати прохолодний прибережний стиль і теплий фермерський стиль.

Прокрутити вгору