9 спалень у французькому сільському стилі, які вирізняються ніжною елегантністю

Якщо наприкінці 90-х ви були фахівцем у дизайні, то, мабуть, пам’ятаєте, що естетика французького кантрі була постійним предметом журналів, каталогів і, звичайно, HGTV, присвячених домашньому декору. Якщо так, то давайте першими скажемо, що французьке кантрі повертається, але перш ніж розпочати бачення колишньої тенденції, знайте, що нова французька країна далека від того, що ви пам’ятаєте.

Не дивлячись на жодний мотив півня — тут зітхає полегшення — новий погляд на французький кантрі — це вишуканий, часто стриманий вигляд, який має більше спільного з сучасним фермерським будинком, пошарпаним шиком та англійським котеджним стилями. Далеко не відповідний, це еклектичне поєднання вінтажних предметів, улюблених сільських текстур і легких матеріалів, які ви вже можете використовувати у своєму домі.

Якщо ми зацікавили вас, ви не самотні — ми очікуємо, що протягом наступних кількох місяців ця тенденція набере значного поширення, йдучи по стопах сучасного фермерського будинку та нових традиційних мод.

Готові спробувати цей стиль для свого власного святилища? Ми тут, щоб допомогти вам отримати натхнення від деяких спалень у французькому стилі, які ми любимо.

01з 09

Текстура в декілька шарів

Якщо ми чесно, частина того, що нам так подобається у поверненні французької спальні в сільському стилі, полягає в тому, що в неї легко включати елементи інших стилів — і речі, які ви можете «купувати» у своєму домі — з великим ефектом. .

Текстура є ключовою в цьому образі, тому поєднання різних в’язаних і тканих матеріалів у нейтральній колірній палітрі – чудове місце для початку. І професіональна порада: старовинна люстра в сільському стилі — це чудовий спосіб швидкого переходу до цього стилю.

02з 09

Змішуйте різні епохи

Хороший французький заміський простір буде виглядати як колекціонер, з предметами, які накопичувалися — або виглядають так, ніби вони були — накопичені з часом.

Силуети епохи Регентства можуть змішуватися з більш сучасними, але переконайтеся, що ви можете об’єднати схему за допомогою єдиної палітри або спільних деталей, які роблять композицію дійсно привабливою.

03з 09

Спробуйте трохи тафтингу

Меблі з ворсом, як і пухка оббивка з акцентом на ґудзиках, яку ви бачите тут, є простим у впровадженні принципом французького сільського стилю. На щастя, це також досить традиційний образ, який ніколи не виходить з моди, тому легко знайти речі з ворсом у сучасних роздрібних магазинах, якщо у вас немає великої кількості вінтажних виробів.

Ще одна чудова деталь, яку можна додати, — накладка на головку цвяха зі старовинної латуні або іншого патинованого покриття, і, на відміну від тафтингу, її відносно легко зробити своїми руками.

04з 09

Змішайте свої візерунки

Гарний квітковий принт може стати незамінним доповненням вашої спальні. Деякі схеми французького кантрі-дизайну запозичують вплив британської сільської місцевості та котеджів, використовуючи різноманітні малюнки або традиційні садові квіти. Але, незалежно від того, який візерунок ви виберете, обов’язково поєднуйте речі з еклектичним набором мотивів.

Класичні смужки для кав’ярень, також відомі як тикаючі смужки, легко почати, оскільки вони універсальні та не надто владні. Додавання кількох різних візерунків допоможе вам досягти старовинного вигляду та надати вашому простору індивідуальності.

05з 09

Вибирайте органіку

Навіть якщо ви не живете в історичному будинку, ви можете включити старі елементи у свій простір, щоб справді наслідувати характер старовинного французького фермерського будинку. У цьому просторі були встановлені нефункціональні дерев’яні балки, щоб створити більш історичну атмосферу, а для виготовлення узголів’я було використано регенеровану деревину.

Для цього стилю бажано залишити меблі та деревину в природному або недосконалому стані. Це не тільки запобігає вигляду надто метушливого (що може бути слизьким шляхом, з усіма пучками та квітами), але також додає багато глибини та текстури простору.

06з 09

Виберіть свою палітру кольорів

Ми будемо першими, хто визнає, що, безперечно, є французькі сільські простори, які містять багато кольорів. Але, якщо ви тільки починаєте з цим стилем, має сенс обмежити свою палітру суворим вибором нейтральних кольорів або навіть повністю білого, як показано тут.

Навіть у повністю білій кольоровій гамі є багато можливостей для варіацій. Деякі білі відтінки спотворюють синій, сірий, жовтий або рожевий, і ці тони чудово демонструють кольори та текстури будь-якої спальні у французькому стилі.

07з 09

Створіть кілька колекцій

Обшук антикварного магазину може допомогти вам знайти ідеальне крісло чи письмовий стіл для вашої спальні у французькому сільському стилі, і це може почати вашу нову колекцію або відновити існуючу.

Групування старовинних або колекційних предметів разом привнесе у ваш простір історичний шарм, додаючи предмети, які мають власні історії, і це також може почати чудові розмови.

Згрупуйте свої колекції, щоб вони мали найкращий візуальний ефект, і обов’язково регулярно редагуйте їх, особливо якщо ви легко захоплюєтеся новою колекцією чи хобі.

08з 09

Грати з гіпсом

Штукатурка та миття стін є одним із наших улюблених способів додати текстури простору, охоплюючи стилі від пустельно-шикарних віталень до фермерських кухонь і, як ви вже здогадалися, спальні у французькому сільському стилі.

Якщо ви впораєтеся з використанням штукатурки, нам дуже подобається ідея дозволити деяким плямам шпалер проступати, як у цьому просторі. Вінтажний квітковий або навіть чіткий варіант у смужку був би ідеальним — навіть лише натяк на це був би таким чарівним і несподіваним.

09з 09

Збережіть місце для м’якості

Ця естетика стосується комфорту так само, як і стилю. Нехай м’якість буде одним із ваших керівних принципів, коли ви збираєте речі для свого простору. Віддайте перевагу оббивці, м’яким хвилястим прозорим шторам, чудово потертій бавовні та льону та плюшевим відтінкам оксамиту, щоб створити багатошаровий вигляд, з яким так само приємно спілкуватися, як і споглядати – адже це спальня, врешті-решт.

До кожного структурованого дерев’яного предмета — нового чи вінтажного — який ви приносите в кімнату, обов’язково додайте пухову подушку або зручну ковдру, щоб вирівняти ефект і зробити простір ще привабливішим.

Прокрутити вгору