20 ідей для ліжка-горища, які виглядають по-дорослому

З дитинства ніщо не досягало такої прохолоди, як невловиме ліжко-горище. Завдяки високому профілю, який створював відчуття прихованості та залишав безмежний простір для всього, починаючи від домашніх завдань і закінчуючи іграми, справді не було кращого елемента дизайну, який би максимально покращив кімнату. І те саме відбувається зараз, у дорослому віці.

Якщо ви хочете створити сучасну спальню чи квартиру-студію, подвоїти площу й зробити це так, щоб ви відчували себе вишукано, у нас є те, що вам потрібно. Попереду 20 ідей ліжок-горищ, які втілять ваші дитячі мрії в життя, не почуваючись анітрохи дитячими.

01з 20

Створюйте вертикальний простір

Коли у вас немає квадратних метрів, накладна конструкція на замовлення стане затишним місцем для сну та стильним доповненням до вашої житлової зони. Повісьте рослини для вашої конструкції та внесіть свій декор у конструкцію, щоб створити унікальний вигляд і відчуття життя, яке об’єднує ваші зони для сну та гри, не відчуваючи тісноти.

02з 20

Збільште всі розміри

Навіть найменший розмір матраца може зайняти цінну нерухомість у вашій кімнаті. Не варто недооцінювати потужність високого ліжка для збільшення площі приміщення. Навіть якщо це створить достатньо площі, щоб створити куточок для читання, вважайте це успіхом ремонту.

03з 20

Збільште простір для зберігання

Якщо додаткове місце для зберігання речей у верхній частині вашого списку, підвищена основа ліжка-горища може служити нескінченним місцем для зберігання. Хоча цей сучасний дизайн може виглядати скромно (хоча і красиво), насправді він містить незліченну кількість ящиків і шаф, ідеально підходить для того, щоб сховати все, від одягу до книг.

04з 20

Зробіть це стильним

Ліжко-горище — це ніщо, якщо воно не стильне, і це облаштування не економить на унції стилю від позолочених поручнів і ефектного крісла до шпалер із принтом і розкішного текстилю. Це, безперечно, простір, у якому ми можемо бачити себе, працюючи віддалено.

05з 20

Нехай це буде як вдома

Якщо ви працюєте в студійному стилі, найкращий підхід, який ви можете застосувати, — тонкий і враховує ваше оточення. Влаштування ліжка у ваш поточний простір таким чином, щоб воно здавалося непомітним, сприятиме потоку простору та зробить його менш захаращеним.

06з 20

Побудуйте гостьові казарми

Якщо ви звичайна господиня з найбільшою кількістю, швидше за все, ви постійно приймаєте гостей на нічліг і шукаєте житло. Серія ліжок-горищ у підвалі, на горищі чи в гостьовій спальні створює ідеальне розташування для сну, не кажучи вже про стильне рішення.

07з 20

Стати нейтральним

Якщо ви хочете відійти від дитячого двоярусного ліжка, поміняйте яскраві кольори на нейтральну колірну палітру чорного, білого та коричневого. Ця квартира-студія виглядає по-дорослому і шикарно.

08з 20

Запустіть свої сходи

Якщо в цьому світі є щось більше, так це сховище. Коли вам не вистачає місця, рішення для зберігання речей є ключовими, а ці сходи, які одночасно служать місцем для зберігання, — це все, що вам може знадобитися в одному. Ви можете відтворити цей доступ до горища за допомогою міцних дерев’яних ящиків, складених у вигляді сходів. Просто переконайтеся, що вони добре закріплені, щоб уникнути нещасних випадків.

09з 20

Зробіть це в стилі лофт

Найкраща частина конструкції в стилі лофт полягає в тому, що вона забезпечує структуру для підвішування предметів, включаючи гамак для сидіння. Ця спокійна обстановка є ідеальним місцем для відпочинку у неробочий час.

10з 20

Використайте лавки

Якщо ви хочете створити зону для відпочинку під своїм мансардом (бо чому б і ні), подумайте про додавання лавок з обох боків, щоб заохотити розваги. Нам подобається, як витончено виглядають у цій спальні відповідні поручні, використані у верхній і нижній частині конструкції.

11з 20

Виділіть простір у несподіваних місцях

Незалежно від того, чи хочете ви викроїти спальню в просторі студії, створити куточок для післяобіднього сну або створити простір для гостьового ліжка в тісному плануванні, ця комбінація кухні та мансарди є доказом того, що все можливо. Це високе склепіння створює ідеальну зону для створення верхньої конструкції та ковзання матраца.

12з 20

Перейти на низький профіль

Коли справа доходить до виготовлених на замовлення ліжок-горищ, найкраща частина полягає в тому, що ви можете вирішити, яку висоту чи низьку ви хочете. Ця установка є хорошою середньої висоти, що дозволяє зберігати речі внизу (на відміну від житлового простору) і не вимагає значного походу в ліжко.

13з 20

Створіть кольорову історію

Незалежно від того, створюєте ви лофт чи ні, єдина колірна схема завжди є найкращим способом втілити будь-який дизайн. Нам подобається, як у цій спальні використовуються шпалери, щоб поєднати зелений колір конструкції мансарди та коричневі акценти по всьому простору.

14з 20

Створіть гвинтові сходи

Навіщо використовувати звичайні сходи, коли можна створити привабливу звивисту версію. Цей циліндричний доступ виглядає сучасним і додає тонни візуальної драматизації в невеликому просторі.

15з 20

Подбайте про освітлення

У той час як нижня сторона більшості ліжок у стилі лофт однакова і має дуже мало функцій, у цій сучасній кімнаті ця зона використовується для забезпечення верхнього освітлення житлової площі внизу. Встановіть підсвічування в нижній частині для гарного освітлення та блискучого вигляду.

16з 20

Зберігайте речі заниженими

Правда в тому, що ліжка-горища самі по собі круті, і їм рідко потрібні всі навороти. Якщо ви сумніваєтеся, нейтральне, сонячне приміщення з мінімальним декором – це все, що вам потрібно, щоб почуватися комфортно у своєму дворівневому просторі.

17з 20

Виріжте вхід по центру

Коли справа доходить до більшості двоспальних ліжок-горищ, зазвичай з обох боків є драбина або сходи, які займають вдвічі більше місця. Однак така установка зі спільними сходами, розташованими посередині, економить простір і забезпечує доступ до обох горищ. І, мабуть, найкраща частина полягає в тому, що він створює розділення між обома робочими просторами, розташованими внизу.

18з 20

Створіть виріз

У той час як більшість ліжок у стилі лофт мають відкриту концепцію дизайну, ця вбудована конструкція, схожа на стручок, створює тонку схованку для читання, дрімання та відпочинку в середині дня.

19з 20

Зробіть це морським

Наступна найкраща річ для пляжного будинку – це ліжко-горище в прибережному стилі з повітряною атмосферою. Нейтральна основа зі світло-блакитними вкрапленнями та шпалери з китовим мотивом перетворюють цю спальню на місце для відпочинку на березі моря.

20з 20

Розфарбуйте свою рамку

У той час як більшість мешканців, як правило, не звертають уваги на каркас ліжка, ця кімната виставляє його напоказ із маковим відтінком корала. Замість того, щоб приховувати його, виставте його на дисплей із кольором, який поєднується з кольорами вашої кімнати.

Прокрутити вгору