Як побудувати найкращу двоярусну кімнату

Отже, ви хочете прийняти групу друзів, але мати лише одну гостьову кімнату? Повірте нам, ми там були. І що ще важливіше, ми перевірили різноманітні рішення для розміщення: від ліжок-горищ для дорослих (так, це є річ) до більш традиційних засобів економії простору, таких як ліжка в стіні. Але якщо ви запитаєте нас, двоярусні ліжка є очевидною відповіддю. Головне – створити комфортне місце як для дітей, так і для дорослих. Нижче ми пояснимо, як перетворити будь-яку маловикористану площу на центр піжамної вечірки на вимогу. Нехай веселощі починаються!

Підніміть незручне місце

Дизайнери називають їх «спальнями-антресолями»: спальні, вирізані з горищ, горищ, сараїв та інших дивних приміщень. Якщо у вас є така площа, яку ви хотіли б розмістити, переконайтеся, що у вас є адекватна структурна опора та підстилка. Тоді починається найцікавіше. Кожного разу, коли у вас є дивовижний простір — текстурні елементи дизайну, такі як шпунт і канавка, бісерна дошка або шиплап, підкреслять зміну нахилу або кута стелі, додаючи візуального інтересу.

Сходи – це ключ

Вирішити, як гості дістануться до спального місця «пентхауса» — половина задоволення. Подумайте про те, хто буде використовувати ліжка (і хто їх застилатиме між ними) і постарайтеся поєднати безпеку та стиль. Нестандартні сходи дозволяють зберігати речі, а дорослі відчувають себе комфортніше. Дітям драбини цікаві, якщо вони безпечні, але вони повинні пропонувати, а не перешкоджати доступу.

Дизайнер вибрала рухому драбину для тісного простору, зображеного вище. Він може ковзати вперед-назад між двома верхніми ліжками, підніматися з поручнів біля ліжок і розміщуватися на поручнях над подушками сидінь, щоб отримати доступ до шафи для зберігання вище.

Як освітлити невеликі простори

Розбираючись у тому, як світильники повинні розміститися на двоярусній стіні, подумайте про затишні приміщення. Дизайнер розробила ці лляні напівзавіси так, щоб вони виступали якомога менше.

Не забудьте про огорожі

Двох’ярусні ліжка мають бути міцними, з безпечними, легкими для підйому входами. Ви можете знайти вказівки щодо огорожі та відстані на і пам’ятайте, що нікому молодше шести років на верхній койці.

Створіть розумне сховище

Коли кожен дюйм має значення, вбудовані шухляди можуть зберігати постільну білизну та виконувати роль комодів. Для зручності додайте нішу замість тумбочки.

Нижнє сховище — чудове місце для додаткової білизни та рушників, а також різноманітних дитячих речей, які можуть захаращувати простір.

Коли додаєте місце для зберігання речей під ліжком, перевірте пропорції, щоб переконатися, що спальники мають достатній простір для голови, а обидві ліжка виглядають збалансованими.

Спробуйте приховані двоярусні ліжка

Розумні ліжка під рукою, коли вони вам потрібні, і замасковані, коли вам ні. Дизайнер додала в цю медіа-кімнату нестандартні кімнати для чотирьох, встановивши двері на заглибленій доріжці, що дозволяє їм повертатися, складатися та складатися плашмом біля кожної з бічних стін, коли гості закінчилися. Дизайнер пропонує двері сараю для подібного ефекту.

Прокрутити вгору