Як вибрати матрац

Враховуючи, що ми проводимо третину свого життя в ліжку, пошук правильного матраца здається неймовірно важливим. Але покупка матраца може бути стресовою справою, особливо тому, що хороший матрац може бути дуже дорогою інвестицією. Отже, як ви знаєте, що настав час оновити матрац, і як ви можете переконатися, що ви отримаєте найкращу пропозицію щодо нового матраца?

Хоча хороший матрац завжди буде одним із найдорожчих предметів у вашому домі, ви можете заощадити трохи грошей, зробивши покупки вчасно. Щоб полегшити ваше полювання, ми поговорили з експертом, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про купівлю матраца.

Перш ніж купувати новий матрац

Хоча догляд за матрацом і його регулярне чищення допоможе продовжити термін його служби, настає час, коли кожен матрац потрібно замінити. Але як дізнатися, що пора?

Є деякі вказівки, які рекомендують від семи до 10 років, але ці пропозиції не завжди чіткі. За словами доктора Бреуса, найкраще прислухатися до свого організму.

Ваше тіло та певні життєві події підкажуть вам, коли купувати нову поверхню для сну. З віком з нашим тілом відбуваються різні речі, які покращують або погіршують певні поверхні для сну. Наприклад, з віком багато людей відчувають біль у попереку.

Коли ви прокидаєтеся від хронічного болю в спині або не можете заснути, можливо, настав час подумати про заміну матраца.

Фактори, на які слід звернути увагу, купуючи матрац

Планування кімнати

Визначення розміру матраца для покупки залежить від вашого планування та особистих уподобань. Якщо ваша кімната менша, вибирайте повнорозмірний матрац. Якщо у вас є багато вільного місця або ви можете розділити ліжко, вам підійде королева, король або навіть каліфорнійський король.

Матеріал

Перш ніж зосередитися на матраці, варто поставити собі кілька запитань. Одне з головних рішень, яке вам потрібно прийняти, – це матеріал матраца: піна з ефектом пам’яті, внутрішня пружина чи гібрид.

Доктор Бреус каже, що він завжди просить клієнтів зосередитися на тому, що їм найбільше потрібно від матраца. Наприклад, якщо ви боретеся з болем у спині, виберіть жорсткий матрац, який допоможе зняти напругу. Якщо вас постійно прокидає ваш партнер, який перевертається, найкращим вибором стане матрац із піни з пам’яттю. Якщо ви спите дуже жарко, пружинний матрац стане чудовим вибором, оскільки поролон може затримувати тепло.

Розмір

Матраци бувають чотирьох основних розмірів, але як дізнатися, який найкращий для вас? Звичайно, маленька спальня може вказувати, який розмір ви можете розмістити. Але якщо місце не є проблемою, ось що потрібно знати:

  • Подвійний : Подвійний матрац має розміри 90 на 190 см і є хорошим вибором для дитини або для використання в невеликій кімнаті для гостей.
  • Повний: розміром 140 на 190 см повний матрац, як правило, є найменшим матрацом, придатним для дорослої людини.
  • Queen: матрац queen має розміри 160 на 205 см і ідеально підходить для двох людей або одного сплячого, який любить багато додаткового простору.
  • King: Якщо у вас є простір, матрац King має розміри 195 на 205 см і пропонує достатньо місця для двох дорослих.

Види матраців

Коли ви вирішите, що настав час пружинити — отримати його? — для нового матраца, ви повинні звузити вибір того, який тип ви хочете. Ось короткий перелік типів матраців, які вам слід знати.

Піна з пам’яттю

Матрац з піни з ефектом пам’яті складається з шарів піни, що забезпечує підтримку без використання пружин. Існують різноманітні щільності матраців із повністю піни, тому вони можуть коливатися від дуже м’яких до дуже твердих.

Поролонові матраци адаптуються до вашого тіла, тому вони можуть захистити ваш хребет і часто допомагають зменшити передачу рухів між партнерами.

Пружини

Пружинний матрац – це те, що ви можете вважати «традиційним» матрацом. У цих матрацах використовуються спіралі або пружини, щоб підтримувати вас під час сну. Пружини вкриті м’якою подушкою, яка варіюється від дуже плюшевої до твердої.

Матраци з внутрішньою пружиною не тонуть так, як це робить піна з ефектом пам’яті, тому вони є гарним вибором для тих, хто потребує більшої підтримки.

Гібрид

Як випливає з назви, гібридний матрац являє собою комбінацію як піни з ефектом пам’яті, так і пружинного матраца. Вони часто мають систему котушок, покритих піною з ефектом пам’яті, що забезпечує більшу стабільність, ніж традиційний матрац з піни з пам’яттю, але з подушкою з піни з пам’яттю.

Вартість покупки матраца

Ні для кого не секрет, що матрац – дорога покупка. Сьогодні ви часто можете знайти матрац з піни з ефектом пам’яті всього за кілька сотень доларів, але ми б не рекомендували його, якщо вам не потрібне ліжко лише для випадкового використання.

Висококласний матрац з піни з ефектом пам’яті коштуватиме від 800 до 1500 доларів, у той час як більшість якісних пружинних матраців починаються від 1000 доларів. Звідти настроювані матраци, такі як Sleep Number або деякі гібридні матраци, можуть коштувати більше 2000 доларів.

Хоча ваш бюджет важливий, ми рекомендуємо знайти найкращий матрац у вашому бюджеті, а не намагатися заощадити кілька доларів.

Купівля торішньої моделі може заощадити багато коштів — деякі роздрібні торговці дають знижки до 50% і більше.

Як вибрати матрац

Вибір між м’яким і жорстким матрацом – особистий вибір кожного сплячого. За словами доктора Брейса, матрац складається з двох основних компонентів.

Коли ми дивимося на загальну якість сну та ліжко, ми дійсно намагаємося найкраще зрозуміти дві сфери: підтримку та комфорт. Підтримка — це здатність виробу утримувати хребет у вирівняному стані, тоді як комфорт — це здатність виробу утримувати вас у вирівняному положенні.

Твердий матрац забезпечить трохи більшу підтримку, тоді як м’який матрац може здаватися зручнішим для тих, хто любить плюшеве відчуття. Вибір між твердим чи м’яким матрацом зазвичай зводиться до особистих уподобань.

Ви також можете розглянути своє положення під час сну. Люди, які сплять на боках, як правило, краще вживаються з м’якшими матрацами, тоді як люди, які сплять на животі, можуть віддати перевагу твердішому матрацу. Розгляньте щось середнє між цим двома, якщо ви спите на спині.

Де купити матрац

Купівля в магазині:

Особиста покупка матраца – це чудова можливість випробувати різні моделі в режимі реального часу. Оскільки покупка матраца не є дешевою покупкою, деякі споживачі відчувають себе зручніше перевірити матрац особисто, а не грати в азартні ігри онлайн. Якщо вам потрібна допомога у виборі типу чи жорсткості вашого матраца, похід до магазину може бути того вартий.

Купівля онлайн:

Двадцять років тому більшість людей ніколи б не подумали купити щось таке важливе — і орієнтоване на комфорт — як матрац онлайн. Але сьогодні з’явилося багато роздрібних продавців електронної комерції, які допомагають придбати матрац прямо у вашій спальні. Отже, чи варто купувати матрац онлайн?

Це дійсно залежить від мети покупки та вашого бюджету. Хороша новина полягає в тому, що всі онлайн-компанії дають людям багато часу, щоб «випробувати» ліжко.

Якщо ви вирішите придбати матрац онлайн, подумайте про те, щоб зосередитися на роздрібних продавцях, які пропонують пробний період, щоб ви знали, чи підходить вам матрац. Тільки не забудьте звернути увагу, якщо вони очікують, що ви самі повернете свій матрац, якщо він вам не сподобається, чи вони підберуть для вас непотрібний матрац. І завжди читайте відгуки.

Поширені запитання

Коли найкраще купувати матрац?

Якщо ідея витратити всю зарплату на матрац змушує вас пітніти, подумайте про планування покупки навколо великого розпродажу. Більшість роздрібних торговців матрацами випустять свої нові матраци навесні, тому часто надають відповідні знижки на минулорічні моделі.

Не можете дочекатися весни? Окрім запуску нових продуктів, ви, швидше за все, знайдете найкращі пропозиції під час великих святкових розпродажів. Великі торговельні заходи, такі як Чорна п’ятниця, День праці та День пам’яті, а також Новий рік часто приносять найвищі знижки.

Чи варто чекати розпродажу, щоб купити матрац?

Тепер, коли ви готові оновити свій матрац, чи варто чекати наступного великого розпродажу? Якщо ви можете собі це дозволити, найкращий час купувати матрац – це коли він вам потрібен. Сон на матраці, через який ви прокидаєтеся від болю або забирає ваші дорогоцінні заплющені очі, негативно впливає на ваше здоров’я.

Якщо вам пощастить, цей біль у спині буде пов’язаний з великим розпродажем. Але якщо ні, краще інвестувати в матрац раніше, ніж пізніше.

Що щодо постільної білизни?

Зрозуміло, що вибрати правильний матрац – це важливе рішення, але знайти простирадла, які відповідають вашим уподобанням щодо сну, може бути не менш важливим. Якщо ви оновили свій матрац, ви можете розглянути можливість зробити те саме для своєї постільної білизни.

Існує безмежний вибір постільної білизни: від ковдр до ковдр і всього іншого. Людині, який спить жарко, варто розглянути прохолодну тканину, таку як перкаль або льон, тоді як фланель або 100% бавовна можуть найкраще підійти тим, хто мерзне.

Витратьте деякий час на пошук правильної постільної білизни для вашого стилю сну, перш ніж витрачати гроші на новий комплект.

Прокрутка до верху