как выбрать диван_8

Як вибрати ідеальний диван

В епоху нескінченного вибору, здається, є будь-які варіанти, особливо коли мова заходить про вибір дивана. Ви можете подумати, що ви точно знаєте, що ви хочете, але як тільки ви входите в магазин або переглядаєте зображення в Інтернеті, ви губитеся в достатку стилів, форм, видів трансформації дивану.

Щоб заощадити час і гроші, скористайтеся наступними порадами, як правильно вибрати диван, який ідеально вам підійде, перш ніж почати полювання.

як вибрати диван

1.Розглянемо насамперед розмір

Якщо у вас велика вітальня, вам необхідно розуміти, скільки місця ви хочете виділити для заповнення диваном? Чи хочете ви включити кушетки чи стільці? Ви бажаєте журнальний столик? Якщо так, то простий диван, або один із невеликих L-подібної форми, ймовірно, найкраще підійдуть. Якщо ви шукаєте диван, який буде центром вашої вітальні, зверніть увагу на диван округлих форм, які займають трохи менше місця та забезпечують багато місця для сидіння.

як вибрати диван_4
як вибрати диван_1

Як вибрати диван, якщо у вас маленька кімната?

Якщо у вас невелика вітальня вам, напевно, необхідно вибрати диван по менше. З меншою кількістю площі кімнати, будь-який диван чи софа будуть перебувати в центрі уваги, тому дуже важливо, щоб вибір був практичним, але й мав строгий дизайн, який доповнює решту кімнати.

як вибрати диван_2

2. Вирішіть на що саме буде орієнтований диван

Успіх організувати життєвий простір починається з аналізу вашого способу життя. Що ви робите найбільше в цій кімнаті? Чи подобається вам прилягти перед телевізором? Переконайтеся, що диван стоїть у цьому напрямку. Любите ігри у вітальні чи проводить там ночі з вином? Створіть півколо (або повне коло) навколо центрального столу.

Якщо ваша сім’я використовує вітальню для розслаблення – відпочинку, читання, оточіть ваш диван кріслами та подушками, щоб створити кілька областей для сидіння, які можуть бути використані в індивідуальному порядку, або як для великої компанії.

як вибрати диван_3
як вибрати диван_15

3. Визначте, яка форма дивана краще підійде для вашої кімнати.

Тепер, коли ви визначилися з функціоналом вашого дивана, настав час, щоб з’ясувати, яка форма допоможе виконати цю мету. Наприклад, L-подібний диван відмінно підійде для відкритих приміщень, які необхідно розділити – наприклад, відокремити вітальню від їдальні.

Округла форма дивана більше підійде для невеликих приміщень, призначених для зустрічей для компаній, але також ідеально підходить для медіа-центру.

як вибрати диван_5

4. Вибираємо оббивний матеріал

Який буде найкращий для вас? Естетична частина є важливою, але функціональність є ключовим фактором, коли йдеться про вибір матеріалу для вашого дивана. Багато хто з нас мріє про диван з плюшу, білу замшу — вони такі чудові, але такі небезпечні. Замша може бути поганим вибором, якщо у вас є домашні тварини або маленькі діти, які будуть завдавати серйозних ушкоджень.

як вибрати диван_16

Шкіра – особливо практична у темних кольорах – послідовно у своєму стилі, як правило, не зношується з роками, і легко чиститься.

Ще один варіант оббивки – це тканина. Багато компаній використовують зносостійкі тканини, що мають відштовхувальні властивості та захищають від плям води та вицвітання від сонця. В основному це дивани та крісла для відкритого простору, що мають класичний, простий дизайн, що ідеально підійде і для закритих приміщень.

як вибрати диван_17

5. Виберіть стиль, який доповнює вашу оселю

як вибрати диван_19

Це може бути важко знайти свій власний стиль, але варто вибрати диван, який буде відповідати дизайну інтер’єру вашої кімнати. Якщо ваш сучасний стиль варто це відобразити в чистоті ліній і драматизмі кольору.

Якщо ваш будинок являє собою еклектичну суміш кольорів і конструкцій, диван, який поєднує в собі кілька стилів (наприклад, старовинний диван заново оббитий у барвистій тканині, або сучасніший вигляд з традиційними акцентами) може бути досконалим виразом вашого смаку.

як вибрати диван_10

Якщо ваш погляд є більш традиційним, класично структурований диван у міцній та нейтральній тканині витримає випробування часом і буде добре працювати з різними кольорами та частинами, що доповнюють.

6. Виберіть колір: яскравий, принтований чи нейтральний? 

Заміна оббивки меблів стало досить недорогим варіантом підкреслити індивідуальність своїх меблів.

як вибрати диван_12

Не бійтеся вибирати диван із забавним чи унікальним друком! Це надасть особливої ​​родзинки вашій кімнаті.

як вибрати диван_13

Якщо ви не ризикуєте експериментувати з сміливішими квітами і візерунками на вашому дивані, ви завжди можете вибрати для «веселенький» пуф, який можна використовувати і як журнальний столик. Це різноманітності вашої вітальні, доповнюючи тим самим класичні дивани та стільці.

як вибрати диван_14

Сподіваємось ці поради підкажуть вам як вибрати ідеальний для вас диван.

Прокрутити вгору