гостиная в загородном доме_2

Вітальня в заміському будинку – поради та секрети щодо облаштування

Вітальня – від слова “гість”. Перша кімната та перші нотки, що зустрічають відвідувача. Кімната, яка дуже багато може розповісти про свого господаря без слів. Тому облаштування цього «острова» вимагає чималої уваги.

Зазвичай вітальня в заміському будинку розташовується в центрі, поруч із нею безпосередньо найчастіше знаходяться або кухня, або кухня-їдальня.

вітальня в заміському будинку_4

Насамперед, кімната покликана дарувати затишок, умиротворення та спокій. Хорошим атрибутом і показником сімейності можуть бути сімейні фотографії в рамках, розвішаних на стінах кімнати або розставлених на полицях, старовинні статуетки бабусь і дідусів або їх сучасні аналоги.

Для любителів дивитися нескінченно на стихії природи останнім часом все частіше в інтер’єрах вітальні стали обладнати каміни (як природні, живі, так і муляжі) і штучні водоспади.

вітальня в заміському будинку_1

Сучасні тенденції та бажання людини бути якомога ближче до природи дозволяють вдатися до натуральних матеріалів в обробці інтер’єру вітальні в заміському будинку.

Це найчастіше деревина, камінь, бамбук, рідше – мармур, пробка. У використанні текстилю для штор, а також м’яких меблів, домінують натуральні волокна.

вітальня у заміському будинку

Велика перевага заміських будинків для роботи дизайнера – це велика площа. Тут може стихійно поєднуватись і несподівана геометрія простору, і яскраве колірне рішення. Дуже важливо подбати про те, щоб у вітальні були 2-3 вікна, тому що у великому приміщенні має бути якнайбільше природного світла.

Так само в центрі вітальні логічно та доречно розташування домашнього кінотеатру і навпроти нього – м’яких меблів. Даний острівець буде місцем відпочинку всієї родини, за переглядом улюблених фільмів або місцем зустрічей та домашніх посиденьок з друзями та близькими. Елементами декорації кімнати можуть служити картини на стінах, маленькі подушечки на кріслах та дивані, різноманітні пано, підлогові судини, статуетки для підлоги та ін.

вітальня в заміському будинку_3

Для внутрішньої обробки стін вітальні в заміському будинку існує безліч варіантів.

Визначитись з ними допоможе дизайнерське рішення. Це можуть бути шпалери класичні, з малюнком і без, під фарбування, ламіновані та вінілові. Також використовуються різні за структурою панелі для стін, від ПВХ до пробки, а також водостійкі. «Плюс» цього виду обробки – це можливість заховати від людського ока електропроводку та різні види комунікацій. Дуже добре панелі виглядають у поєднанні з декоративною штукатуркою.

вітальня в заміському будинку_2
Прокрутити вгору