11 стильних сучасних віталень на будь-який смак

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sovremennaya-gostinaya-1-1.webp

Коли справа доходить до прикраси вітальні, слово «модерн» часто використовується щодо певного стилю. Але правда в тому, що багато типів зовнішності можна охарактеризувати як сучасні, від середини століття до максималізму. Щоб допомогти вам розібратися в цьому, ми зібрали цей огляд наших улюблених прикладів сучасних віталень.

1. Сучасна вітальня, наповнена кольорами

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sovremennaya-gostinaya-2-1.webp

Меблі та декор у прекрасних яскравих кольорах, у тому числі яскраво-рожева окантовка каміна , перевизначають те, що означає сучасний декор у цьому сучасному просторі. Збереження стін білими при розподілі яскравих відтінків по кімнаті не применшує, а натомість доповнює чудове вогнище кімнати.

2. Сучасна та перехідна вітальня

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sovremennaya-gostinaya-3-1.webp

Класична та нейтральна колірна гама також працює в сучасній вітальні, не заощаджуючи на вау-факторі. Зверніть увагу, як акцентні стільці та декоративні подушки темно-синього кольору виділяються на тлі м’яких сірих меблів у цьому креативному сучасному просторі з перехідною темою.

3. Сучасна вітальня з меблями у стилі середини століття

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sovremennaya-gostinaya-4-1.webp

Дизайнер інтер’єрів Кеті Стікс з Anderson Design Studio створила цю сучасну вітальню з урахуванням неперевершеного стилю. Головну житлову зону відокремлює плантатор, який пожвавлює простір чудовою зеленню. Низькопрофільні меблі з аурою ретро середини століття задають затишний тон. Класичні речі одночасно зручні та прості, що є відмінною рисою сучасного стилю. Над усім цим знаходиться ефектний світильник, який надає сучасному вигляду типової люстри.

4. Сучасна та мінімалістська вітальня

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sovremennaya-gostinaya-5-1.webp

Якщо у вас є захоплюючий вигляд, має сенс вибрати сучасну мінімалістську вітальню, як у цьому прикладі, тут уся увага зосереджена на ідеально доглянутому задньому дворі. Чіткі лінії, мінімум меблів та проста кольорова гама, яка чудово поєднується з природою, роблять цей простір гостинним.

5. Вітальня з візерунком та текстурою

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sovremennaya-gostinaya-6-1.webp

Гарні шпалери з ефектним сучасним малюнком виводять цю невелику вітальню на стильний рівень. Багато контрастних текстур створюють візуальний інтерес від журнального столика з ротанга до ребристих настільних ламп.

6. Сучасна безтурботна вітальня

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sovremennaya-gostinaya-7-1.webp

В багатьох вітальнях, камін є центром уваги, але не в цій нетрадиційній квартирі. Тут абстрактний чорно-білий автопортрет є серцем цього безтурботного простору. Баланс кольору та текстури важливий у будь-якій кімнаті, яку ви прикрашаєте. Зверніть увагу, як фігове дерево у горщику пом’якшує вугільний диван. Тоді є килим геометричної форми та шкіряний стілець. Обидва елементи обігріву приміщення, які врівноважують журнальний столик в індустріальному стилі та мідний приставний столик.

7. Простора та світла сучасна вітальня

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sovremennaya-gostinaya-8-1.webp

Яскравий і повітряний — ось два слова, які спадають на думку більшості людей, коли думають про сучасний декор. І ця вітальня уособлює цю думку. Тут сплески кольору оживляють кімнату переважно нейтральних тонів. Великі принти на стінах посилюють відчуття яскравості. Важливо відзначити, що сучасні простори можуть включати суміш стилів меблів, таких як стільці в сільському стилі, розставлені навколо обіднього столу.

8. Чорно-біла сучасна вітальня

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sovremennaya-gostinaya-9-1.webp

Ця переважно монохромна сучасна вітальня надає драматичності букві «D» завдяки чорно-білим геометричним стінам. Металеві акценти завжди дуже сучасні. Тут мідь, сучасний метал додає елемент розкоші.

9. Вітальня у стилі модерн у стилі ар-деко

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sovremennaya-gostinaya-10-1.webp

Відмовтеся від пристрасті до подорожей, тому що всі речі у стилі ар-деко стають модними. Ця химерна вітальня поєднує в собі елементи, натхненні сучасним ар-деко, такі як гранене дзеркало та латунний журнальний столик, з супер-розкішними предметами, такими як плюшеві меблі кольору дорогоцінного каміння. В результаті виходить сучасна вітальня, яка здається пишною, яскравою та затишною.

10. Сучасна та мінімалістична вітальня

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sovremennaya-gostinaya-11-2.webp

Кращі вітальні, хоч би якими сучасними та мінімалістичними вони були, мають зручні меблі, як показано в цьому прекрасному просторі. Модульний диван прикрашений подушками королівського синього кольору та дуже затишним покривалом. Килим з ворсу – сучасний та привабливий.

11. Сучасна вітальня, що підходить для максималіста

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sovremennaya-gostinaya-12-1.webp

Так, сучасний дизайн може підійти і максималістам. Ця сучасна вітальня поєднує в собі вибух кольору та фактури, внаслідок чого створюється чарівний простір, одночасно привабливий та затишний. Зверніть увагу, як чорно-білі принти та сміливий відтінок синього, розкидані по всій кімнаті створюють відчуття стильної єдності.

Прокрутити вгору