Дизайн маленької кімнати – як отримати максимум від простору

Вважаєте, що ваш будинок занадто малий? Наявність добре спроектованого простору має вирішальне значення для того, щоб почуватися як удома у вашому оточенні, але ще важливіше враховувати його при пошуку натхнення для ідей прикраси невеликої кімнати.

Як обдурити око, щоб кімната здавалася просторішою? Прикрасити простір з обмеженими квадратними метрами складно, але з компактними квартирами та крихітними будинками, що захопили міста останнім часом, існують надійні стратегії наповнення енергією простору незалежно від його розміру.

Маючи на увазі ідеї дизайну дрібних кімнат, ми попросили наших дизайнерів поділитися своїми знаннями про оновлення невеликих просторів, щоб ви могли створити красиво збалансовану, сучасну кімнату, функціональну та приємну для очей. Від найпоширеніших помилок, яких слід уникати, до ідей, як зробити маленьку кімнату візуально більше — ми маємо основні ідеї щодо декорування невеликих кімнат, щоб максимізувати ваш простір.

Не соромтеся сміливих ідей

Не бійтеся мислити масштабно та грати з різними розмірами. Все не має бути маленьким. Незалежно від розміру, будь-яка кімната потребує різних масштабних елементів, щоб тримати око в русі та розважатися.

Один великий предмет, майстерно розміщений у дизайні маленької кімнати, не пригнічуватиме кімнату, оскільки все, що потрібно, це один предмет, щоб зробити кімнату більш величною. Подумайте про те, щоб меблі середнього розміру поєднувалися з ефективним розміщенням, щоб простір здавався набагато більшим, створюючи менше безладдя і більше функціональності.

Дотримуйтесь лаконічної палітри кольорів

Оскільки ви не можете дозволити собі, щоб декоративні елементи візуально суперечили один одному, з’єднайте всі разом або за допомогою мирної монохромної палітри, або за допомогою лаконічного набору додаткових тонів, не забуваючи при цьому експериментувати з текстурою та візерунком для ідей прикраси дизайну маленьких кімнат, які можуть оживити крихітний простір.

Почати з нуля

Поширеною помилкою є розміщення невеликого килимка посередині невеликої кімнати, так як крихітні килимки не підходять для будь-якого житлового приміщення і зроблять кімнату набагато меншою і просто негарною.

Вибравши килим більшого розміру з функціонального, але привабливого матеріалу, ви також отримаєте міцну основу, щоб пов’язати докупи різні елементи, які ви налаштували, а також додати затишний варіант для додаткових (на підлозі) сидінь, коли приходять гості.

Залишайтеся вірними своєму стилю

Просто тому, що ваш простір обмежений, немає потреби жертвувати своїм особистим стилем, щоб пристосуватися до ваших потреб та кімнати, в якій ви повинні працювати. Хитрість полягає в тому, щоб включити елементи, які відображають вашу індивідуальність та смаки, начебто ви були у великому просторі.

Шукайте предмети, які викликають емоції та здаються природними, коли їх розміщують у вашому будинку, оскільки ви не хочете, щоб кімната здавалася натягнутою, а предмети закріплені на місці. Часто найкращі ідеї прикраси дд маленької кімнати обертаються навколо кількох ключових елементів, урівноважених невеликими доповненнями та прикрасами, які об’єднують усі. Тим не менш, не забудьте заспокоїтись і використовувати повільні методи декорування, оскільки жоден простір не почуватиметься зібраним за одну ніч.

Не перевантажуйте дизайн маленької кімнати

При розгляді ідей прикраси маленької кімнати ми пропонуємо підходити до того, що ви вносите до свого будинку, аналогічно до того, що ви додаєте в свій гардероб. Зупиніть себе від надмірної покупки та постарайтеся не купувати декоративні предмети, якщо ви не знаєте, де саме їх можна розмістити одразу. Все має бути функціональним і мати можливість виконувати подвійну функцію та мати кілька цілей – коли це можливо.

У будь-якому маленькому просторі уникайте розміщення занадто великої кількості різних елементів, оскільки ключ у тому, щоб створити центральну тему та працювати з нею. Використовуючи менше додаткових елементів, ви можете сконцентруватися на тому, які великі елементи ви хотіли б виділити у своєму маленькому будинку.

Використовуйте освітлення у своїх інтересах

Думаючи про те, як зробити дизайн маленької кімнати максимально великим, використовуйте будь-яке природне світло, яке у вас є, і, якщо вам не щастить, використовуйте розумні, мініатюрні елементи освітлення, дзеркала та меблі з поверхнями, що відображають, щоб максимізувати те, що ви хочете .

Дзеркальна стіна, столи зі скляною стільницею та блискуча обробка зроблять будь-яку крихітну кімнату більш просторою та повітряною, ніж вона є насправді, і вам не доведеться виходити за межі свого бюджету.

Не займайте весь простір біля стін

Поширеною помилкою у великих і маленьких будинках є розміщення всіх меблів біля стін, тоді як насправді відсув меблів від стін робить кімнату миттєво більше, змушує вас і гостей почуватися комфортніше і дає вам більше місця для прогулянок по кімнаті, особливо якщо кімната прикрашена ефектним килимком.

Використовуйте забуті місця

Коли справа доходить до невеликих ідей з декорування, є затишні куточки, якими можна скористатися, незалежно від того, наскільки складним видається ваш простір. Скористайтеся перевагами областей, про які ми часто забуваємо, над кухонними шафами, у передпокої та на підвіконнях, оскільки вони є ідеальним місцем для підтримки декоративних предметів, які одночасно функціональні та красиво реалізовані, і можуть працювати як місця для зберігання, щоб приховати предмети, які ви не використовуєте.

Це також можуть бути місця, де ви можете зайнятися негабаритним мистецтвом на мертвому просторі стін, створити віньєтки з великими декоративними вазами та особистими колекціями, оскільки вони є одним із місць, де проблеми невеликого простору не можуть зіпсувати естетику вашого інтер’єру. Коли справа доходить до маленької вітальні, ви повинні думати про ідеї, які дурять очі, змушуючи простір здаватися більше, а не зосереджуватися на тому, як дивно ви використовували простір.

Створіть «скриньку з коштовностями» зі своєї маленької кімнати

Навіть незважаючи на те, що багатьом молодим мешканцям квартир доводиться пристосовуватися до невеликих просторів, дивно, що все ще існує поширена помилка, що коли у вас є невеликий простір, ви повинні звести його до мінімуму за допомогою меблів і візерунків, коли в кінцевому підсумку ви повинні прагнути запакувати якнайбільше.

Хоча розкіш не може бути запакована в коробку, розумно переосмисливши ідеї дизайну маленької кімнати, ви скоро зрозумієте, що простір насправді не проблема, знайшовши баланс у компактному, простому дизайні. Подумайте про сміливі особисті доповнення, які привнесуть індивідуальність і теплоту, щоб випромінювати блискучі дизайнерські ходи вашого крихітного будинку. Таким чином, ви можете змусити свій простір співати для вас, незалежно від того, наскільки простим і маленьким він здавався спочатку.

Прокрутити вгору